Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

Ei, o kas nors balsuojat uz mano papus?? ar cia ne taip greitai viskas vyksta? biggrin.gif
Atsakyti
tu tai namie po op smile.gif o mes dirbancios-uzsiemusios, o kai kurios visai kitoj laiko juostoj gyvena. Taip kad papu ofisas neatidarytas 24/7 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2017 03 09, 16:58)
tu tai namie po op smile.gif o mes dirbancios-uzsiemusios, o kai kurios visai kitoj laiko juostoj gyvena. Taip kad papu ofisas neatidarytas 24/7  smile.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif o dar yra ir albume nesanciu/neturinciu prieigos.
Atsakyti
QUOTE(Butri @ 2017 03 09, 10:34)


As kai keisiu desiu 500cc  mirksiukas.gif



Oho!!! O cia tai skaiciukai! Besotes jus moteros! biggrin.gif

QUOTE(Home_Made @ 2017 03 09, 13:27)
biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Rimtai citrinos padeda ? Bet čia tokia rizika muzika,,, :hm unsure.gif

Ojjjjjjjjjjjjjj, visos kurios rudens laukiat, tai kosmosas, aš mėnesį nepilna turiu laukt ir jau jaučiu, kad kvepia durdomu man nuo minčių ir panikų. doh.gif


Rimtai padeda, as atostogu varydama buvau kokias 4 dienas nusikelus (nu tikrai rijau citrinas be saiko)

QUOTE(>>Glamourrr<< @ 2017 03 09, 13:48)
Labukas  4u.gif

Butinai prisiduosiu. Gal as irgi kitaip masciusi bučiau dydžio atžvilgiu, bet kai pradėjau visur skaitinėtis, nori nenori įtaka padaro ir visos kaip susitarusios nori didesniu ( žinau, kad cia ne, net nepykit del suabsoliutinimo mirksiukas.gif ). Antra karta po peiliu gultis nenoriu, nebent jau pribres būtinybe, kai del susidėvėjimo teks juos keisti, todėl ir linkstu iškart prie didesniu, žinoma su daktaro palaiminimu. Neleistu ar grėstų riplingas akivaizdus, tuomet taikyciausi pagal esama situacija.
Nepamenu dar bazes savo - kaip as cia taip neuzfiksavau  unsure.gif
Galiausiai gavau atsakyma i email, bet matyt ne pats gyd. rase, tad tik pasikartojo ir dvejonių neišsklaidė. Todėl parasiau, kad tikiuosi, jog op diena paruoš daugiau ka pasimatuot, nes del dydžio neaisku ir neatsakyta i tai, ko klausta (PMS man per smegenis davė, jai pikta buvau  tongue.gif bet korektiska  biggrin.gif ). Tai po to jau gavau atsakyma, matyt nuo pacio gyd., kad susisieks ir aptarsim viska konkreciau - laukiu  ax.gif lt va nulekei dar i konsultacija ir nėra problemu,



Lauksiu 4u.gif Man kadangi dar daug laiko, nepanikuoju ir neklibinu TA. Pamatysiu dar du gydytojus ir ziuresiu ka nusprest...
Atsakyti
Man papai dar sumazejo🤕🤕😭😭 jop taratai..

Atsakyti
QUOTE(Pinot'e @ 2017 03 09, 13:23)
<p>Kosmita, del ko tu op rudeni? As irgi rudeni  4u.gif </p>


as sumasciau staiga metu gale, buvau uzsidegusi darytis vasari, bet kazkaip nespejau iki galo susivokti, issiaiskinti,
balandi uzbookinau kelione, o po to ant vasaros nenoriu
- tai nusprendziau nepushinti saves ir stumti rudeniop, kad spetu galvoje susiguleti viskas.

As neturiu tu parkiu, kazkaip kol kas galva uzmusta kitais dalykais - darbas, santykiai ir t.t.. Tai jauciu, kad sprendimas teisingas, nes vis ramiau jauciuosi, deliojasi tas puzlas mintyse po truputi, jau aiskiau kaip tie dydziai, firmos ir kt.
Konsultavausi su Jankausku ir Sakalauskaite, po pasiskaitymo forume butinai noriu su TA pasikonsultuoti dar.

Dabar jau baigiu patiketi, kad 335ml ne per daug biggrin.gif nes tikrai nesu modelis - auksta, bet peciai platus, nesijauciu labai siaura.
Vis dar rupi kazkaip iskapstyti kiek pas Valen...te sudeta, nes man pas ja pats tas rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kosmita: 09 kovo 2017 - 18:43
QUOTE(MrsNorris @ 2017 03 09, 02:14)
As jau verciau likciau be papu, nei leisciau kam nors kitam mane per menesines "aptvarkyti" schmoll.gif

tai jau vel mazi...? Tik pries pora savaiciu nebemazi buvo lotuliukas.gif

tikrai ne per dideli biggrin.gif
is tikruju tai nebekreipiu demesio dideli jie ar mazi, dabar man labiau rupi kaip atsikratyt padanga nuo pilvo
Atsakyti
QUOTE(Butri @ 2017 03 09, 11:34)
As kai keisiu desiu 500cc  mirksiukas.gif

Kazkaip neuzfiksavau, kiek dabar turi?
Atsakyti
Aciu visoms,balsavusiems uz mano kandidatura! biggrin.gif

Viena krutis daugiau istinus, maudzia net nuo to, kokia kieta blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurio zmona @ 2017 03 09, 19:27)
Man papai dar sumazejo🤕🤕😭😭  jop taratai..

na, plius minus gali orientuotis, kokie skaičiai ant šarvų. Tarkim, jei parašyta 34C, tai bus 34D dydis.
Gal tik taip lauki, kad sumažės, tai ir atrodo, kad mažėja 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Blueta @ 2017 03 09, 13:07)
<p></p><p>Kelvita, nustebinai 😃</p><p>Tiesa, tai viskas ok tau? Ten tik tavo nerimas buvo 🤔</p><p></p><p>Pamenat orų mergaitę? Kas dar pamenat ją iš senesnių dalyvių....žiūriu, skiriasi vis tik verysad.gif</p>

Kažkaip liūdna, kad taip...
ir vaikas dar mažas, ir šiaip aš į antras santuokas optimistiškiau žiūriu, atrodo, jau pirmos klaidos ištaisytos, tad tik geryn priešaky..
Atsakyti
QUOTE(Agiku @ 2017 03 09, 22:08)
na, plius minus gali orientuotis, kokie skaičiai ant šarvų. Tarkim, jei parašyta 34C, tai bus 34D dydis.
Gal tik taip lauki, kad sumažės, tai ir atrodo, kad mažėja  4u.gif 

Rimtai, i didesne puse net reiktu orientuotis???
Atsakyti

Lauksiu 4u.gifMan kadangi dar daug laiko, nepanikuoju ir neklibinu TA. Pamatysiu dar du gydytojus ir ziuresiu ka nusprest...

Pas ka dar rodysies? 

Atsakyti