Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(pusele33 @ 2016 12 28, 19:12)
Sveikos  4u.gif
Su praėjusiomis ir dar ateinančiomis šventėmis  wub.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Aš tai dirbu dirbu namie, tvarkausi, ruošiuosi savo iškritimui iš namų šeimininkės pareigų  biggrin.gif  Jaudinuosi, vis vakarais atsigulus mąstau, kaip čia bus, kad tik namai nesugriūtų be manęs  unsure.gif  biggrin.gif  vis tik trys vaikai ax.gif  nauji metai bus ramūs, su šluostele vis valysiu, skalbsiu  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Viskas bus gerai 4u.gif pas mane ir 3 mirksiukas.gif

QUOTE(Butri @ 2016 12 29, 10:03)
Nu va gavau sportinukes is VS, tai L dydis man kaip tik  wub.gif  labai patenkinta.

pasirodyk, ir koks dydis ant pacios liemeneles parašytas? Mano 38 C tai truputi galėtų būti mažesnė smile.gif bet susportuosiu biggrin.gif
Atsakyti

Ikeliau naujus pirkinukus i albumuka😍

Atsakyti
Sveikos. smile.gif gal butų galima pas jus patekti y albumą? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Voruta @ 2016 12 29, 23:25)
<p>Ikeliau naujus pirkinukus i albumuka😍</p>


Man ta bordo nerealaus grozio wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pusele33 @ 2016 12 28, 20:12)
Sveikos  4u.gif
Su praėjusiomis ir dar ateinančiomis šventėmis  wub.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Aš tai dirbu dirbu namie, tvarkausi, ruošiuosi savo iškritimui iš namų šeimininkės pareigų  biggrin.gif  Jaudinuosi, vis vakarais atsigulus mąstau, kaip čia bus, kad tik namai nesugriūtų be manęs  unsure.gif  biggrin.gif  vis tik trys vaikai ax.gif  nauji metai bus ramūs, su šluostele vis valysiu, skalbsiu  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
nusipirkus as mepiform pkeistrą, esu kažkada ant vaiko bandžiusi du tepaliukus, tai nemačiau aš jokio poveikio g.gif


As irgi ta pati darau. Atsigulu ir "medituoju" - kaip cia kas bus... Bet vis nusiraminu, kad nepabandzius nesuzinosiu kaip gausis, o jau kaip gausis - taip bus matyt smile.gif

As irgi su 3 vaikais, bet kaip nors... Po mokyklas, darzelius isvezios vyras. Maziausioji su auklyte, tai kaip nors issisuks be manes... unsure.gif
__

Po visu 3 cp beveik nieko nenaudojau, kazkaip man ten randai greit isbala ir sugyja. Tiesa po 3-ojo cp dar palipinau tuos pleistrus, bet atsibodo, nes po kelnem vis nusiraitydavo ir meciau ta reikala. O cia dabar jauciu reiks issitraukt nepanaudotus ir susikarpius klijuotis i pazastis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rabuska @ 2016 12 29, 10:06)
Viskas bus gerai  4u.gif pas mane ir 3  mirksiukas.gif
pasirodyk, ir koks dydis ant pacios liemeneles parašytas? Mano 38 C tai truputi galėtų būti mažesnė smile.gif bet susportuosiu  biggrin.gif

L smile.gif pasirodysiu ryt
Atsakyti
Sveikos,
Niu va gryztu pas jus- grudzios 22 diena paaare man papulius. buvo palnuota 16 diena, bet del persalimo nukelem. dabar turiu jau juos 8 diena. nebeskauda , bet neramina ar jos kietos tokios ir bus? ar jos per laika suminksteja?
beje vyras truputi palietes, sako nepyk bet baisu kad tokios kietos :Dsakau neitiksi tau- tai per mazi, tai per kietos biggrin.gif

ir ar yra jums toks jausmas kad rankas sunku suglauti nes papai trukdo, man vis atrodo kad kako labai ant sonu tei papai, arba cia ipratimas kai tustuma buvo. tai dabar vaikstau kaip kulturiste , rankas pakelus truputi.
galaisku cai reikai tik laiko....

Beje kaip patekti i albuma?
Atsakyti
sveikos,
jungiuosi prie jūsų.
Gal dar negalėčiau savęs vadinti net planuojančia, nes esu pradinėje planavimo stadijoje, bet mintis vis neapleidžia ax.gif
Iš visų mano matytų foto man priimtiniausiai atrodo krūtų didinimas nuosavais riebalais. Tik teko girdėti, kad mažai prigyja, o gali ir nevienodai prigyti. Gal kas pasidalintumėte patirtim? Kas Lietuvoje profesionaliausiai atlieka tokio tipo operacijas?
Atsakyti

ir ar yra jums toks jausmas kad rankas sunku suglauti nes papai trukdo, man vis atrodo kad kako labai ant sonu tei papai, arba cia ipratimas kai tustuma buvo. tai dabar vaikstau kaip kulturiste , rankas pakelus truputi.
galaisku cai reikai tik laiko....

Prajuokinai😂 Kiek man zinoma tinimas ir kietumas kelis menesius gali laikytis. As 5 sav po op, tai irgi kietos krutis, bet vis minksteja. Dazniau buna minkstos, tik jei aktyvesne bunu stipriai sukieteja. Manau 2-3 men gali but kietumas, nes ir pirminis rezultatas matomas po tiek😉pataisykit, jei klystu☺
Atsakyti
QUOTE(irmulina @ 2016 12 31, 12:56)
Sveikos,
Niu va gryztu pas jus- grudzios 22 diena paaare man papulius. dabar turiu jau juos 8 diena. nebeskauda , bet neramina ar jos kietos tokios ir bus? ar jos per laika suminksteja?
ir ar yra jums toks jausmas kad rankas sunku suglauti nes papai trukdo

Dar tik viena savaite praejo, normalu, kad kietos ir sutinusios. Ir man rankas trukde prie sonu priglausti, bet kai praejo tinimas (po 2-3sav),viskas dabar patogu smile.gif o ir paminkstes tikrai. Bet ilgiau cia reiks pakenteti. Gal po poros men maloniai pradejo minksteti. Po pusmecio jau kaip savos smile.gif kantrybes jums su vyru 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Panos !!! Su Naujais metais visas ! Skaitinėju forumą po gana ilgo laiko ir galvoju , kaip jums pavydžiu tų visų naujų jausmų po operacijos... kaip vis galvoji kaip atrodys, kiekviena diena vis kazkas naujo . Susigyvenau jau su saviškėmis , susidraugavom ir nelabai atsimenu kaip buvo prieš op... tiesa , liemenėlių nei prieš tai nei dabar nemoku rinktis ..smile.gif geriausia nuogais lakstyt!

Su tokiu klausimu aš... gal galite patarti ką padovanoti mamai 50 mečio proga?
Atsakyti
Labas merginos, su naujais metais 4u.gif
Atsakyti