Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(Chocolatea @ 2017 03 08, 15:47)
Prisiduodu gyva ir su papais. biggrin.gif


Sveikinu wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 08, 21:01)
Hm, idomia patirti turejau kai su vyru meile plesiant kraujai vel pasileido!! blink.gif
Nu vyras pirmakart ivertino mano pirkini, bet tas kraujavimas biski jau neramina..

Gal biski per greitai jus cia, saugok papus biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Kosmita @ 2017 03 08, 20:57)
o tas riplingas būna kai per dideli implanta ideda ar ir kitais atvejais gali?

Kai mazai mesos ax.gif
Papildyta:
QUOTE(KELV'ita @ 2017 03 08, 21:16)
lotuliukas.gif Tu klysti... Jei butum anksciau atejus, butum emus bent jau 400cc 😆 net ir as, kuriai labai grazu, tai kas atrodo 'naturaliai' galvoju, kad po kokiu 4m sausiu didesnius. Dabar kai pradejau labai sportuoti ir 'dziuti', pastebejau, kad ir krutine labai sumzejo. Aisku, ji labai grazi, bet mazeja.... Net ir dr po apziuros paklause koks dydis dabar, sako C? Nea, D sakau, net susinervinau, kad tokie mazi atrodo smile.gif))) Aisku, as juokauju... Bet galvoju ateityje keisti implantus, tai tikrai savo 325cc keisiu bent jau i 380cc tai tikrai smile.gif
Sveikos, grazuoles!!!

As kai keisiu desiu 500cc mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Home_Made @ 2017 03 08, 23:13)
O galima gert ne nuo pirmos ciklo dienos?  biggrin.gif *****, kaip dundukė kalbu... biggrin.gif Bet rimtai nežinau! biggrin.gif
A, tai jei SV daro bile kada, tai sėdėsiu rami, tik kaip po op susitvarkyt reiks, klausimas...


Galima ar taip darau kai varau i keliones, nesamone sirgt. Tik istinsi unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Kosmita @ 2017 03 09, 07:25)


Bus mazi, tavo ugiui, nebent tu pati kaip modelis tik auksta o daugiau siaura ir kuda ax.gif
Atsakyti
Dėkui panos. 4u.gif aš jau namie. Labai patenkinta gyd ir visu kolektyvu ligoninės. Tikiuosi viskas taip ir toliau sklandžiai eisis. Stengiuos nemiegot diena, kad nakty išsimiegočiau nes preita nakty kas val, kas dvi atsibudinėjau. Prisidaviau y albuma. 4u.gif tik man tas nuotraukas apverstas rodo gal todėl kad iš tel, kėliau. smile.gif
Atsakyti

Kelvita, nustebinai 😃

Tiesa, tai viskas ok tau? Ten tik tavo nerimas buvo 🤔

Pamenat orų mergaitę? Kas dar pamenat ją iš senesnių dalyvių....žiūriu, skiriasi vis tik :(

Atsakyti
QUOTE(Pinot'e @ 2017 03 09, 10:23)
<p>Kosmita, del ko tu op rudeni? As irgi rudeni  4u.gif </p>


Ir as rudeni smile.gif Nu nubludimas kiek dar laukt reikia, papai istisai sapnuojas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 09, 11:56)
Merginos, savaite po op kai jautesi jusu krutine? Man tempia labai, toks jausmas, kad jos pritvinkusios, as kazkaip bijau, gal cia kokie skysciai kaupias pas mane? apziura tik pirmadieni, isvykes lyg gydytojas db.. unsure.gif



Sunkiai;( as vos pakylu is lovos verysad.gif tempia,spaudzia,skaudena)
Savijauta tokia.lyg sirgciau!!! Jegu 0,pavargau nuo tokios busenos...
2-3d geriau jauciausi nei db 7d.🙈
Toks jausmas kad niekada nebeateis ta diena kad pilnavertiskai vel gyvensiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurio zmona @ 2017 03 09, 12:15)
Sunkiai;( as vos pakylu is lovos verysad.gif tempia,spaudzia,skaudena)
Savijauta tokia.lyg sirgciau!!! Jegu 0,pavargau nuo tokios busenos...
2-3d geriau jauciausi nei db 7d.🙈
Toks jausmas kad niekada nebeateis ta diena kad pilnavertiskai vel gyvensiu biggrin.gif


ojej laikykis 4u.gif man taip blogai nera, viska namie darau, tik ta viena krutis biski neramina, skambinausi jau net i klinika pasitarti..
Atsakyti
QUOTE(Home_Made @ 2017 03 08, 23:24)
Kas aptvarkys?!  blink.gif  bigsmile.gif  biggrin.gif
Vyras ka tik skėlė, sako tai aš tau pakeisiu ta tampona, lyg nežinau kaip ten įkišt reikia! Nu pipiec sakau... Profesorius! biggrin.gif

Oi negaliu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Blueta, mmhm..ir as katik paskaiciau.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexi19 @ 2017 03 09, 01:52)
Aaaaaa klykiu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

QUOTE(Pinot'e @ 2017 03 09, 07:42)
Karta man nusikelti reikejo, tai citrinu daug valgiau. Skeptiskai ziurejau pradzioj, bet suveike  bigsmile.gif

Rimtai citrinos padeda ? Bet čia tokia rizika muzika,,, :hm unsure.gif

QUOTE(MrsNorris @ 2017 03 09, 08:14)
As jau verciau likciau be papu, nei leisciau kam nors kitam mane per menesines "aptvarkyti" schmoll.gif

Tai nieks ir nesako, kad aš leisčiausi "aptvarkinėjama"... mirksiukas.gif

QUOTE(Butri @ 2017 03 09, 11:34)
Galima ar taip darau kai varau i keliones, nesamone sirgt. Tik istinsi  unsure.gif

Reiks eit ginei skambint... bigsmile.gif


Tikrai, kaip dėl to albumo, aš irgi klausiau, norėjau savo suvalkijos lygumas parodyt, gal nuramintumėt, kad taip jau lb ten plona ir kaulėta, nes aš panikuoju, kad man matysis išvis tie implantai... blink.gif


Ojjjjjjjjjjjjjj, visos kurios rudens laukiat, tai kosmosas, aš mėnesį nepilna turiu laukt ir jau jaučiu, kad kvepia durdomu man nuo minčių ir panikų. doh.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif
QUOTE(lindrukas @ 2017 03 08, 14:03)
Glamourr, nu jus grynai tinkat mano aprasyma, placia nugara peciais, turejus visad c-d (tik apimtis lb siaura pas mane) rimtai sportuoju. Vidinio pakelimo irgi reikia. Tik dydzio sakiau noriu tarp c-d (nelabai parinciaus nei del vieno nei del kito) Tai jis man sake 350ml su vidutinio aukstumo projekcijos. Jus pirmiau uz mane pasidarysit, tai tikiuos suzinosiu jusu rezultatus pries savo op. As noriu irgi auksto profilio. Neradau niekur tos mentor lenteles, panos imeskit linka, kurios turit ja 4u.gif

Butinai prisiduosiu. Gal as irgi kitaip masciusi bučiau dydžio atžvilgiu, bet kai pradėjau visur skaitinėtis, nori nenori įtaka padaro ir visos kaip susitarusios nori didesniu ( žinau, kad cia ne, net nepykit del suabsoliutinimo mirksiukas.gif ). Antra karta po peiliu gultis nenoriu, nebent jau pribres būtinybe, kai del susidėvėjimo teks juos keisti, todėl ir linkstu iškart prie didesniu, žinoma su daktaro palaiminimu. Neleistu ar grėstų riplingas akivaizdus, tuomet taikyciausi pagal esama situacija.
Nepamenu dar bazes savo - kaip as cia taip neuzfiksavau unsure.gif


Galiausiai gavau atsakyma i email, bet matyt ne pats gyd. rase, tad tik pasikartojo ir dvejonių neišsklaidė. Todėl parasiau, kad tikiuosi, jog op diena paruoš daugiau ka pasimatuot, nes del dydžio neaisku ir neatsakyta i tai, ko klausta (PMS man per smegenis davė, jai pikta buvau tongue.gif bet korektiska biggrin.gif ). Tai po to jau gavau atsakyma, matyt nuo pacio gyd., kad susisieks ir aptarsim viska konkreciau - laukiu ax.gif lt va nulekei dar i konsultacija ir nėra problemu, o cia dabar doh.gif

Chocolatea - super, kad viskas taip gerai! Tu jau pasidarei, vadinas ir mano jau greitai wub.gif

Butri - primink is kokiu i 500cc tu planuoji? Ir kokia forma? 4u.gif
Atsakyti

Ir as rudeni smile.gifNu nubludimas kiek dar laukt reikia, papai istisai sapnuojas biggrin.gif

*****, kad tu zinotum kaip man stoga rauna tas laukimas  :umn: 

Atsakyti
QUOTE(>>Glamourrr<< @ 2017 03 09, 14:48)
lt va nulekei dar i konsultacija ir nėra problemu, o cia dabar doh.gif

A va, aš irgi galvojau dėl papildomos konsultacijos, kas čia iki to Kauno nulėkt, o bet tačiau, sakė viskas yra gerai, tikrai papildomos nereikia, prieš operaciją "pasimatuosi", ramiai lauk... biggrin.gif Tai sėdžiuu... LAUKIU.... O tos dienos kaip tyčia sustojo... biggrin.gif

QUOTE(Pinot'e @ 2017 03 09, 15:04)
*****, kad tu zinotum kaip man stoga rauna tas laukimas  umn.gif 

Iki rudens nupuščiau, aš jau mėnesio išsėdėt negaliu, tikrai durniu namais kvepia.. doh.gif
Atsakyti