Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

SV daro belekada 4u.gif su kontraceptinem gali viska susireguliuoti kaip tik reikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2017 03 08, 22:59)
SV daro belekada 4u.gif su kontraceptinem gali viska susireguliuoti kaip tik reikia biggrin.gif

O galima gert ne nuo pirmos ciklo dienos? biggrin.gif *****, kaip dundukė kalbu... biggrin.gif Bet rimtai nežinau! biggrin.gif
A, tai jei SV daro bile kada, tai sėdėsiu rami, tik kaip po op susitvarkyt reiks, klausimas...
Atsakyti
QUOTE(Home_Made @ 2017 03 08, 23:13)
O galima gert ne nuo pirmos ciklo dienos?  biggrin.gif *****, kaip dundukė kalbu... biggrin.gif Bet rimtai nežinau! biggrin.gif
A, tai jei SV daro bile kada, tai sėdėsiu rami, tik kaip po op susitvarkyt reiks, klausimas...

Nesuk galvos, aptvarkys tave po tos operacijos!
Atsakyti
QUOTE(DivaZ @ 2017 03 08, 23:21)
Nesuk galvos, aptvarkys tave po tos operacijos!

Kas aptvarkys?! blink.gif bigsmile.gif biggrin.gif
Vyras ka tik skėlė, sako tai aš tau pakeisiu ta tampona, lyg nežinau kaip ten įkišt reikia! Nu pipiec sakau... Profesorius! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Home_Made @ 2017 03 08, 17:24)
Kas aptvarkys?!  blink.gif  bigsmile.gif  biggrin.gif
Vyras ka tik skėlė, sako tai aš tau pakeisiu ta tampona, lyg nežinau kaip ten įkišt reikia! Nu pipiec sakau... Profesorius! biggrin.gif

Aaaaaa klykiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexi19 @ 2017 03 08, 23:56)
tavo ugiui 335cc, tai laselis juroj biggrin.gif
bent jau as nesigulciau po peiliu vien tik delto, kad pereit is A i B. Ta pati isgauni su push-up, tai pagalvok, ar tikrai verta. Vis tik operacija, galimos komplikacijos ir siaip nemazi pinigai ..


vava, as ir sakiau, kad noriu kad po op gyvai atrodytu taip, kaip dabar mano su tiuningu biggrin.gif

jei butu toks geras grazus A ir as gal kitaip galvociau, bet tas mano A susideda is daug skuros, nes kazkada pretendavo geru B buti, o dar nestumas...tai su rubais ok, bet jau su maudomu atsargiau lankstytis reikia, nebekalbu nuogai huh.gif
tai man ispildymo/pilnumo norisi, net tik skystos odos ax.gif
plius nuo kitos operacijos turiu du gan nemazus randus po krutine, nes ten ne plastikos chirurgai dare ir ne iki randu grozio buvo. Is to ka maciau, manau tuo paciu juo pagrazintu man rolleyes.gif

Zodziu, pradedu galvoti kad tiek 335 nebutu per dideli, konsultacijos metu buvau uzsispyrusi kad noriu mazesniu, tai sako gali buti dar 295, bet tik todel kad projekcija bus cm mazesne.
Anatominius man siulo, vienas Polytech, kitas Mentor - neslidzius, "priaugancius", nes pjuviai jau be klausimu apacioj.

Dabar prisiskaiciau cia, tai dar pas TA leksiu. Tik akivaizdu, kad op jau darysiu tik rudeni, tai ramiau jau, nebeskubu su sprendimais.

...
o prie op galima dar i albuma pakliuti? Atsiusciau savo ...nu nenoriu negraziai pavadinti, o graziai liezuvis nesivercia smile.gif .. foto.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kosmita: 09 kovo 2017 - 07:30

Sveikos, atleiskite, kad taip įsibraunu, bet gal galėtumėte parekomenduoti kliniką krūtinės pakėlimo operacijai? Pasirinkimas didelis, nežinau, kuo pasitikėti. Jūs matau daugiau apie didinimą kalbate, bet mano problema atvirkštinė :( O tai irgi problema....Ačiū, jei kas atsakys.

Atsakyti

Kas aptvarkys?! blink.gifbigsmile.gifbiggrin.gif
Vyras ka tik skėlė, sako tai aš tau pakeisiu ta tampona, lyg nežinau kaip ten įkišt reikia! Nu pipiec sakau... Profesorius! biggrin.gif

:super: nu rimtai, ko ten nezinot, jis tikrai ten viiska zino  :lol: 

Eina sau! Rimtai gali del mmm nedaryt?! Bet maniskis 5d isskrenda sake unsure.gifka dabar daryt, kazin gal koks budas ( be pastojimo biggrin.gif) yra nutolint mmm arba paankstint? biggrin.gif

Karta man nusikelti reikejo, tai citrinu daug valgiau. Skeptiskai ziurejau pradzioj, bet suveike  :bigsmile: 

Atsakyti
QUOTE(DivaZ @ 2017 03 09, 00:21)
Nesuk galvos, aptvarkys tave po tos operacijos!


As jau verciau likciau be papu, nei leisciau kam nors kitam mane per menesines "aptvarkyti" schmoll.gif

Alexi, tai jau vel mazi...? Tik pries pora savaiciu nebemazi buvo lotuliukas.gif
Atsakyti

Sveikos, atleiskite, kad taip įsibraunu, bet gal galėtumėte parekomenduoti kliniką krūtinės pakėlimo operacijai? Pasirinkimas didelis, nežinau, kuo pasitikėti. Jūs matau daugiau apie didinimą kalbate, bet mano problema atvirkštinė :( O tai irgi problema....Ačiū, jei kas atsakys.

Pakėlimui rekomenduočiau Aštrauską arba Maslauską. Sakyč, jie du geriausi šitam reikale.

As jau verciau likciau be papu, nei leisciau kam nors kitam mane per menesines "aptvarkyti" schmoll.gif

Alexi, tai jau vel mazi...? Tik pries pora savaiciu nebemazi buvo lotuliukas.gif

👍😃

Atsakyti
Merginos, savaite po op kai jautesi jusu krutine? Man tempia labai, toks jausmas, kad jos pritvinkusios, as kazkaip bijau, gal cia kokie skysciai kaupias pas mane? apziura tik pirmadieni, isvykes lyg gydytojas db.. unsure.gif
Atsakyti

Kosmita, del ko tu op rudeni? As irgi rudeni  :4u: 

Atsakyti