Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 08, 21:28)
Ivertino laabai gerai!!  bigsmile.gif  biggrin.gif
Jo, skambinau snd i klinika, liepe atvaziuot, bet nenuvaziavau, maniau vienkartinis., uztrauks ir baigsis. Bet ziuriu ne!


Nuvaryk butinai i klinika, blogiau nebus, o bal uzkirsi kelia negraziam randukui formuotis 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, turiu toki klausima, ar kuriai nors taip buvo. Greiciausiai man op diena bus rauddonosios dieneles, ar kuriais taip nors buvo, ar cia nieko tokio? Ar reikia gydytoja ispeti...?
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2017 03 08, 21:36)
Nuvaryk butinai i klinika, blogiau nebus, o bal uzkirsi kelia negraziam randukui formuotis  4u.gif


Kad ten jokio randuko but negali, ten juk maza prakiurusi skylute unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 08, 21:39)
Kad ten jokio randuko but negali, ten juk maza prakiurusi skylute unsure.gif


Net susimeciau, tai per kur isvestas tas drenas? Man tai per pjuvi buvo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kosmita @ 2017 03 08, 14:29)
As dabar skaitau skaitau
mano ugis 180сm, svoris 65kg, baze 12cm,
2 gydytojai pasiule 335ml, bet net supanikavau, kad baisiai dideli bus,
bent taip pasirode prisidejus saizerius doh.gif
Tačiau  is to ka cia perskaitau, suprantu, kad gal visai ir norma -
noreciau tokio BB, ne didesnio, dabar gal pilnas A,
(nesioju 75b su push-up arba 80a ir tai neuzsipildo virsus) hmm.gif

tavo ugiui 335cc, tai laselis juroj biggrin.gif
bent jau as nesigulciau po peiliu vien tik delto, kad pereit is A i B. Ta pati isgauni su push-up, tai pagalvok, ar tikrai verta. Vis tik operacija, galimos komplikacijos ir siaip nemazi pinigai ..
Atsakyti
QUOTE(Džudzi @ 2017 03 08, 21:39)
Sveikos merginos, turiu toki klausima, ar kuriai nors taip buvo. Greiciausiai man op diena bus rauddonosios dieneles, ar kuriais taip nors buvo, ar cia nieko tokio? Ar reikia gydytoja ispeti...?

Aš irgi ant ju pataikysiu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 08, 20:18)
Per dreno istraukimo skylute! Ir ne siaip lasa, bet bega srovele kol neuzspaudziu ir nesukresa..!!
labai keista, dar niekam cia taip nebuvo...
man istrauke drenus ir viskas, niekas nei bego, nei lasejo, isvis po dvieju dienu net nesimate, kur tas taskelis yra... unsure.gif unsure.gif

QUOTE(Džudzi @ 2017 03 08, 20:39)
Greiciausiai man op diena bus rauddonosios dieneles, ar kuriais taip nors buvo, ar cia nieko tokio? Ar reikia gydytoja ispeti...?
Reikia ispeti. Kai kurie dr nerekomenduoja tom dienom darytis. Parasyk emaila saviskiui ir informuok, ir darkart pries op primink 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(KELV'ita @ 2017 03 08, 15:34)
Jei nereikia jokiu  pakelimu ir  t.t... As tikrai rekomenduociau imti max varianta... Mano atveju buvo daromas ir mazinimas ir pakelimas, todel as rinkausi saugiaisia varianta. Kad kuo graziau randai sugytu. Bet dabar, planuoju keisti siek tiek didesnius ir platesnius. Man grazu yra Alexi19 variantas, ala blynukai, zemesnes projekcijos, bet lb graziai 'tarpelis' tokiu atveju atrodo. Tai va ir as tokiu noriu, platesnou cc i ploti...ne i aukstis. Nu Alexi19 iki dabar 'sapnuoju' tavo papus lotuliukas.gif
Papildyta:

Tu nejuokauk..: taip neturi buti 4u.gif

kaip malonu wub.gif tai kad tavo jie labai grazus, idealus sakyciau ir figura ideali!
uzsisakiau nauja maudymke, tik dabar ne is VS. Galvoju, VS visada DD imu, nu tai cia imsiu D. Vakar atejo ir paskendau!!! Pirma karta bandysiu C, dar taip nebuvo, sokas biggrin.gif
bet mano papsiai tikrai sumazeje ir apskritai pakeite forma, patise, bet neimu i galva
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2017 03 08, 21:44)
Net susimeciau, tai per kur isvestas tas drenas? Man tai per pjuvi buvo  unsure.gif

Man visai ne per pjuvi, o sone, link pazasties daugiau..

Alexi19, nugi atsiunciau foto. Veido foto man labiau patiko 😅
Atsakyti
QUOTE(Chocolatea @ 2017 03 08,
[b)
Papildyta:[/b]

O tavo išmatavimai kokie ?

162cm 50kg
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 08, 16:35)
Man visai ne per pjuvi, o sone, link pazasties daugiau..

Alexi19, nugi atsiunciau foto. Veido foto man labiau patiko 😅


Man tai papai visada labiau i akis krenta biggrin.gif taisykles yra taisykles mirksiukas.gif Ikeliau i albuma, panos, prabalsuokit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2017 03 08, 22:08)
Reikia ispeti. Kai kurie dr nerekomenduoja tom dienom darytis. Parasyk emaila saviskiui ir informuok, ir darkart pries op primink 4u.gif

Eina sau! Rimtai gali del mmm nedaryt?! Bet maniskis 5d isskrenda sake unsure.gif ka dabar daryt, kazin gal koks budas ( be pastojimo biggrin.gif ) yra nutolint mmm arba paankstint? biggrin.gif
Atsakyti