Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(Chocolatea @ 2017 03 08, 20:03)
Leisdo man antibiotikus kažkokius po op bet nežinau ten ir ar nuskausminamieji buvo.


Antibiotikai tai neleidziami apie 7-10 d kursa gert reikeu. Gal nuskausminamus leido?

Paklausk del antibiotiku kurso 4u.gif
Atsakyti
As dabar skaitau skaitau
mano ugis 180сm, svoris 65kg, baze 12cm,
2 gydytojai pasiule 335ml, bet net supanikavau, kad baisiai dideli bus,
bent taip pasirode prisidejus saizerius doh.gif
Tačiau is to ka cia perskaitau, suprantu, kad gal visai ir norma -
noreciau tokio BB, ne didesnio, dabar gal pilnas A,
(nesioju 75b su push-up arba 80a ir tai neuzsipildo virsus) hmm.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kosmita: 08 kovo 2017 - 20:34
o tas riplingas būna kai per dideli implanta ideda ar ir kitais atvejais gali?
Atsakyti
Hm, idomia patirti turejau kai su vyru meile plesiant kraujai vel pasileido!! blink.gif
Nu vyras pirmakart ivertino mano pirkini, bet tas kraujavimas biski jau neramina..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liniuxxx: 08 kovo 2017 - 21:14
QUOTE(Kosmita @ 2017 03 08, 20:29)
As dabar skaitau skaitau
mano ugis 180сm, svoris 65kg, baze 12cm,
2 gydytojai pasiule 335ml, bet net supanikavau, kad baisiai dideli bus,
bent taip pasirode prisidejus saizerius doh.gif
Tačiau  is to ka cia perskaitau, suprantu, kad gal visai ir norma -
noreciau tokio BB, ne didesnio, dabar gal pilnas A,
(nesioju 75b su push-up arba 80a ir tai neuzsipildo virsus) hmm.gif

Jei norit BB, tai tikrai toks ir bus.. smile.gif Aš noriu C/D, bazė 11,5 pas mane, man siūlo 330ml, kaži kas ten su tiek į tiek gausi, nieko nenusimanau, bet sakė patikrinsim prieš op da kart ką galima pakišt daugiau. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 08, 21:01)
Hm, idomia patirti turejau kai su vyru isdykaujant kraujai vel pasileido!! blink.gif
Nu vyras pirmakart ivertino mano pirkini, bet tas kraujavimas biski jau neramina..


Per kur cia tau kraujuoja - siule..??? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(DivaZ @ 2017 03 08, 16:57)
Oi tai tikrai super sprendimas ties mazesniais su tavo duomenim  clap.gif as, jei buciau i tema atejus pries op irgi buciau mazesnius sovus turbut, nors ir proporcingai atrodo tikrai lotuliukas.gif

lotuliukas.gif Tu klysti... Jei butum anksciau atejus, butum emus bent jau 400cc 😆 net ir as, kuriai labai grazu, tai kas atrodo 'naturaliai' galvoju, kad po kokiu 4m sausiu didesnius. Dabar kai pradejau labai sportuoti ir 'dziuti', pastebejau, kad ir krutine labai sumzejo. Aisku, ji labai grazi, bet mazeja.... Net ir dr po apziuros paklause koks dydis dabar, sako C? Nea, D sakau, net susinervinau, kad tokie mazi atrodo smile.gif))) Aisku, as juokauju... Bet galvoju ateityje keisti implantus, tai tikrai savo 325cc keisiu bent jau i 380cc tai tikrai smile.gif
Sveikos, grazuoles!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KELV'ita: 08 kovo 2017 - 21:17
QUOTE(MoulinRouge @ 2017 03 08, 21:13)
Per kur cia tau kraujuoja - siule..???  unsure.gif

Per dreno istraukimo skylute! Ir ne siaip lasa, bet bega srovele kol neuzspaudziu ir nesukresa..!!
Atsakyti
QUOTE(KELV'ita @ 2017 03 08, 21:16)
lotuliukas.gif Tu klysti... Jei butum anksciau atejus, butum emus bent jau 400cc 😆 net ir as, kuriai labai grazu, tai kas atrodo 'naturaliai' galvoju, kad po kokiu 4m sausiu didesnius. Dabar kai pradejau labai sportuoti ir 'dziuti', pastebejau, kad ir krutine labai sumzejo. Aisku, ji labai grazi, bet mazeja.... Net ir dr po apziuros paklause koks dydis dabar, sako C? Nea, D sakau, net susinervinau, kad tokie mazi atrodo smile.gif))) Aisku, as juokauju... Bet galvoju ateityje keisti implantus, tai tikrai savo 325cc keisiu bent jau i 380cc tai tikrai smile.gif
Sveikos, grazuoles!!!

Nu va va, apie ką aš ir kalbu, ok db sudės tuos 330ml, o sportas ir visa kitą su laiku juos dar padžiovins, tai ką po poros metų vėl po peiliu gult, tai jau tikrai ne, dėl to esu ikyri ir zyziu tų didesnių, bent kad 6 metam užtektu... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 08, 19:01)
Hm, idomia patirti turejau kai su vyru meile plesiant kraujai vel pasileido!! blink.gif
Nu vyras pirmakart ivertino mano pirkini, bet tas kraujavimas biski jau neramina..

Ne, nu prkinys, kaip ir pirkinys, abejoju ar galejo labai gerai ivertinti..ivertins normaliai po kokiu 3men lotuliukas.gif . Bet tas kraujavimas tikrai nenormalus... Taip neturi buti. Skambink dr!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KELV'ita: 08 kovo 2017 - 21:21
QUOTE(KELV'ita @ 2017 03 08, 21:20)
Ne, nu prkinys, kaip ir pirkinys, abejoju ar galejo labai gerai ivertinti..ivertins normaliai po kokiu 3men lotuliukas.gif . Bet tas kraujavimas tikrai nenormalus... Taip neturi buti. Skambink dr!


Ivertino laabai gerai!! bigsmile.gif biggrin.gif
Jo, skambinau snd i klinika, liepe atvaziuot, bet nenuvaziavau, maniau vienkartinis., uztrauks ir baigsis. Bet ziuriu ne!
Atsakyti
QUOTE(Home_Made @ 2017 03 08, 19:19)
Nu va va, apie ką aš ir kalbu, ok db sudės tuos 330ml, o sportas ir visa kitą su laiku juos dar padžiovins, tai ką po poros metų vėl po peiliu gult, tai jau tikrai ne, dėl to esu ikyri ir zyziu tų didesnių, bent kad 6 metam užtektu...  biggrin.gif

Jei nereikia jokiu pakelimu ir t.t... As tikrai rekomenduociau imti max varianta... Mano atveju buvo daromas ir mazinimas ir pakelimas, todel as rinkausi saugiaisia varianta. Kad kuo graziau randai sugytu. Bet dabar, planuoju keisti siek tiek didesnius ir platesnius. Man grazu yra Alexi19 variantas, ala blynukai, zemesnes projekcijos, bet lb graziai 'tarpelis' tokiu atveju atrodo. Tai va ir as tokiu noriu, platesnou cc i ploti...ne i aukstis. Nu Alexi19 iki dabar 'sapnuoju' tavo papus lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 08, 19:28)
Ivertino laabai gerai!!  bigsmile.gif  biggrin.gif
Jo, skambinau snd i klinika, liepe atvaziuot, bet nenuvaziavau, maniau vienkartinis., uztrauks ir baigsis. Bet ziuriu ne!

Tu nejuokauk..: taip neturi buti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KELV'ita: 08 kovo 2017 - 21:47