Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(Chocolatea @ 2017 03 08, 17:58)
Gyd. Rokas Bagdonas. 315cc. Polytech anatominiai. Nesirinkau 350cc ir nesigailiu dydis toks kokio norėjau tikiuosi ir liks toks. smile.gif Labai Gerai laikausi antibijotiku dar net negėriau o operacija atliko apie 11val kažkur. smile.gif

O jausmas tai nezinau vis dar nesitiki.  bigsmile.gif

Sveikinimai, Chocolatea!
Dziugu, kad jauti priemus teisinga sprendima😁 ir gerai, kad galejai vietoj rinktis, abeji dydziai paruosti buvo. TA klinikoj aiskino, kad uzsako konkrecius konkreciam zmogui, todel pasirinkima turejom daryt is anksto. Laikykis!
Beje, garantuotai rasei, tik neatsimenu - tu irgi labai smulki ir neauksta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DivaZ: 08 kovo 2017 - 18:20
QUOTE(DivaZ @ 2017 03 08, 18:17)
Sveikinimai, Chocolatea!
Dziugu, kad jauti priemus teisinga sprendima😁 ir gerai, kad galejai vietoj rinktis, abeji dydziai paruosti buvo. TA klinikoj aiskino, kad uzsako konkrecius konkreciam zmogui, todel pasirinkima turejom daryt is anksto. Laikykis!
Beje, garantuotai rasei, tik neatsimenu - tu irgi labai smulki ir neauksta?

Tai GCH klinikoj irgi užsako konkrečiai, o va pas SV pasirodo vietoj daug turi ir prieš op galėsim dar "pasimatuot". bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(DivaZ @ 2017 03 08, 18:17)
Sveikinimai, Chocolatea!
Dziugu, kad jauti priemus teisinga sprendima😁 ir gerai, kad galejai vietoj rinktis, abeji dydziai paruosti buvo. TA klinikoj aiskino, kad uzsako konkrecius konkreciam zmogui, todel pasirinkima turejom daryt is anksto. Laikykis!
Beje, garantuotai rasei, tik neatsimenu - tu irgi labai smulki ir neauksta?

Jo as 53kg ir 162 ūgis baze 12,5
Atsakyti
QUOTE(Chocolatea @ 2017 03 08, 18:46)
Jo as 53kg ir 162 ūgis baze 12,5

Oi tai tikrai super sprendimas ties mazesniais su tavo duomenim clap.gif as, jei buciau i tema atejus pries op irgi buciau mazesnius sovus turbut, nors ir proporcingai atrodo tikrai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(DivaZ @ 2017 03 08, 18:57)
Oi tai tikrai super sprendimas ties mazesniais su tavo duomenim  clap.gif as, jei buciau i tema atejus pries op irgi buciau mazesnius sovus turbut, nors ir proporcingai atrodo tikrai lotuliukas.gif

Nu aš abu čiupinėjau tai man 350cc per daug atrodė. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chocolatea @ 2017 03 08, 17:58)
Gyd. Rokas Bagdonas. 315cc. Polytech anatominiai. Nesirinkau 350cc ir nesigailiu dydis toks kokio norėjau tikiuosi ir liks toks. smile.gif Labai Gerai laikausi antibijotiku dar net negėriau o operacija atliko apie 11val kažkur. smile.gif turiu likimo draugę šalia jai sako skauda nori nuskausminamuju gaila jos. Aišku skauda man rankas jai ka bandau daryt, bet tai čia Nieko...

Dekuj panos 4u.gif tikiuosi lengva gijima turėsiu
Papildyta:
O man drenu nedejo Kazin kodel ? Ta moteris salia manes su drenais o as ne.
Papildyta:

O jausmas tai nezinau vis dar nesitiki.  bigsmile.gif


Sveikinu! wub.gif

Tas jausmas apsiciupinejus, kad TURI papulius tai nerealus. Man buvo ilgai kai ryte atsimerkiu cap cap - ir sypsena iki ausu biggrin.gif

O tai kodel antibiotiku nedave tau??? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2017 03 08, 19:18)
Sveikinu!  wub.gif

Tas jausmas apsiciupinejus, kad TURI papulius tai nerealus. Man buvo ilgai kai ryte atsimerkiu cap cap - ir sypsena iki ausu  biggrin.gif

O tai kodel antibiotiku nedave tau???  unsure.gif

Ačiū 4u.gif nes sakiau aš gerai jaučiuosi va dabar prieš nakti pasiimsiu tikrai nes nežinia Kaip nakty bus. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chocolatea @ 2017 03 08, 19:25)
Ačiū  4u.gif nes sakiau aš gerai jaučiuosi va dabar prieš nakti pasiimsiu tikrai nes nežinia Kaip nakty bus. smile.gif


Tai kad antibiotiku kursas skiriamas po operacijos nepriklausomai nuo svaijautos - kaip prevencija nuo galimu bakteriniu infekcijun (ypac tokiai operacijai, kai svarbu, kad bakterija su implantais neapsigyventu). Nu cia bent jau mano tokios zinios... hmm.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2017 03 08, 19:39)
Tai kad antibiotiku kursas skiriamas po operacijos nepriklausomai nuo svaijautos - kaip prevencija nuo galimu bakteriniu infekcijun (ypac tokiai operacijai, kai svarbu, kad bakterija su implantais neapsigyventu). Nu cia bent jau mano tokios zinios...  hmm.gif

Mane irgi perspėjo, kad tikrai bus išrašyti antibiotikai, juk jie ne nuo skausmo... huh.gif
Atsakyti

Tai kad antibiotiku kursas skiriamas po operacijos nepriklausomai nuo svaijautos - kaip prevencija nuo galimu bakteriniu infekcijun (ypac tokiai operacijai, kai svarbu, kad bakterija su implantais neapsigyventu). Nu cia bent jau mano tokios zinios... hmm.gif

:sutinku: tikrai taip

Atsakyti
Sveikinimai pasigrazinusioms. Chocolatea busi labai naturali, man 3 men. Su 335cc mazi man. Is pradziu atrode, kad bus geri. Matyt pripranti ir norisi didesniu. Vyras sako, kad kaip su tatuiruote. Pasidarai ir nori dar didesnes. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2017 03 08, 19:39)
Tai kad antibiotiku kursas skiriamas po operacijos nepriklausomai nuo svaijautos - kaip prevencija nuo galimu bakteriniu infekcijun (ypac tokiai operacijai, kai svarbu, kad bakterija su implantais neapsigyventu). Nu cia bent jau mano tokios zinios...  hmm.gif

Leisdo man antibiotikus kažkokius po op bet nežinau ten ir ar nuskausminamieji buvo.
Papildyta:
QUOTE(Akimirkos jėga @ 2017 03 08, 20:01)
Sveikinimai pasigrazinusioms. Chocolatea busi labai naturali, man 3 men. Su 335cc mazi man. Is pradziu atrode, kad bus geri. Matyt pripranti ir norisi didesniu. Vyras sako, kad kaip su tatuiruote. Pasidarai ir nori dar didesnes. smile.gif

O tavo išmatavimai kokie ?
Atsakyti