Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

Aukstas/ zemas profilis.... kas tai? Mazdaug isivaizduoju, bet gal galit parodyt pvz?  :ax:  :geda: 

Atsakyti
Prisiduodu gyva ir su papais. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinot'e @ 2017 03 08, 14:31)
<p>Aukstas/ zemas profilis.... kas tai? Mazdaug isivaizduoju, bet gal galit parodyt pvz?  ax.gif  blush2.gif </p><p></p><p></p>


Va kaip as suprantu

vartotojo įkelta nuotrauka

bet ta projekcija neatsiejama nuo ml, tai automatiskai, jei nori aukstesneio profilio, daugiau tu ml reiks detis!

Chocolatea, sveikinimai!!!! Kaip jauties?
Atsakyti
Puikiai. Aisku su rankom sunku nedraugauju dar, snaudziu kas kelias val. bet tikrai galvojau bus daug daug blogiau. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Chocolatea @ 2017 03 08, 14:55)
Puikiai. Aisku su rankom sunku nedraugauju dar, snaudziu kas kelias val. bet tikrai galvojau bus daug daug blogiau. biggrin.gif


Primink pas ka dareis kiek ir kokius dejais?
Skausma pernesam visos skirtingai, smagu, kad nera taip baisiai kaip galvojai... Lengvo gijimo tau 4u.gif
Atsakyti

Va kaip as suprantu

Breast-implant-profile.jpg

bet ta projekcija neatsiejama nuo ml, tai automatiskai, jei nori aukstesneio profilio, daugiau tu ml reiks detis!

Chocolatea, sveikinimai!!!! Kaip jauties?

Aaaa, tai cia atsikisimas i prieki. Maniau aukstis. Aciu lb  :)  :4u: 

Prisiduodu gyva ir su papais. biggrin.gif

:yahoo:  :4u: pavydziu baltai  :B 

Atsakyti
QUOTE(>>Glamourrr<< @ 2017 03 08, 14:45)
395cc  vidutinio+ profilio arba 485ccauksto profilio. As pries vaika turejau C visad. Žindymo laikotarpiu isdideje buvo iki F dydžio, tad turiu ir strijų ir ta oda issitampe - darys vidinį patempimą ir turiu va rinktis is to ka galiu. Suprantama, tave dideli gąsdina, bet as norėčiau D dydžio, ir noriu aukšto profilio, tik su 485cc gausis didesni.

Aisku. As C tik zindydama turejau, tai baidausi dydzio truputuka. Tiksliau, ant kitu man grazu, tik pati kazkaip baidausi 😁 nenoriu viso garderobo keist.
Atsakyti
Chocolatea, sveikinimai bigsmile.gif Koks jausmas, pamacius grozius??

Uzspaudziau savo kraujavima, kazkaip idomiai man cia su juo..
Atsakyti
QUOTE(Pinot'e @ 2017 03 08, 15:24)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="lindrukas" data-cid="71491961" data-time="1488981024"><div><p>Va kaip as suprantu

vartotojo įkelta nuotrauka

bet ta projekcija neatsiejama nuo ml, tai automatiskai, jei nori aukstesneio profilio, daugiau tu ml reiks detis!

Chocolatea, sveikinimai!!!! Kaip jauties?</p></div></blockquote><p>Aaaa, tai cia atsikisimas i prieki.


As kaip suprantu implanto aukstis plotis priklauso nuo tavo bazes , juk jo nei aukstesnio nei platesnio neikisi jei tavo baze maza, taip pat ir siauresnis i auksti ir ploti implantas tau bus paprasciausiai per mazas, ir neispildys (bus laisvos vietos tiek virsuj tiek apacioj)

Merginos ziurejot ta laidos tesini apie komplikacijas su tais papais ir G.P? Nu nezinau, idomi butu kito chirurgo nuomone apie visa sita reikala isgirst
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 08, 13:09)
isivaizduojat, vel bega, visas liemeneles sonas permirko blink.gif

Eina sau su tais visais kraujavimais... unsure.gif O kodėl vienom palieka drenus kitom išima? Nieko nenusimanau... unsure.gif

QUOTE(>>Glamourrr<< @ 2017 03 08, 14:45)
Tikiuosi, kad kaip ir Home_Made atveju jie vietoje turės daugiau tu dydžiu nei tik šiuos du paruoše man. Ir Vadinasi viskas bus galutinai nuspręsta tik operacijos diena.
Matosi nesugadinta, tyra siela lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Aš vakar nurimau kažkaip, kas tiks tą įdės, šiandien draugė prigazdino, kad kaip tu tokia be mėsos išvis juos turėsi... Kaip tau dar deda kai tokie peršviečiama... unsure.gif

QUOTE(Chocolatea @ 2017 03 08, 15:55)
Puikiai. Aisku su rankom sunku nedraugauju dar, snaudziu kas kelias val. bet tikrai galvojau bus daug daug blogiau. biggrin.gif

SVEIKINU.... wub.gif Jau su svajone... wub.gif bigsmile.gif

QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 08, 16:54)
Uzspaudziau savo kraujavima, kazkaip idomiai man cia su juo..

Laikykis... unsure.gif


Ėėėė, norėčiau aš į albumą irgi parodyt savo dabartinę padėtį, gal nuramintumėt, kad čia nėr jau taip viskas pešviečiama kaip visi mane gązdina... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 08, 06:28)
Sorry, pasirodo i diedu tema papuoliau, kuriems tik paaapai galvoj biggrin.gif

Nu ok, o tai nuogus juos siust? Ar galiu su sarvais, nes kolkas tik tokia turiu biggrin.gif

Nuejau i dusa, matyt issiplete kraujagysles ir kai pradejo kraujas begt ir dreno vietos blink.gif  garbes zodis, valanda laiko bandziau uzspaust, skambinau jau ir i klinika tartis, dabar su ledu siaip ne taip sustabdziau bet bijau rankas judint, laikau uzspaudus..

nuogus nuogus smile.gif

Vajej, kas cia dabar su tavim atsitiko unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Chocolatea @ 2017 03 08, 09:47)
Prisiduodu gyva ir su papais. biggrin.gif

Sveikinu!!! 4u.gif
Atsakyti
Gyd. Rokas Bagdonas. 315cc. Polytech anatominiai. Nesirinkau 350cc ir nesigailiu dydis toks kokio norėjau tikiuosi ir liks toks. smile.gif Labai Gerai laikausi antibijotiku dar net negėriau o operacija atliko apie 11val kažkur. smile.gif turiu likimo draugę šalia jai sako skauda nori nuskausminamuju gaila jos. Aišku skauda man rankas jai ka bandau daryt, bet tai čia Nieko...

Dekuj panos 4u.gif tikiuosi lengva gijima turėsiu
Papildyta:
O man drenu nedejo Kazin kodel ? Ta moteris salia manes su drenais o as ne.
Papildyta:
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 08, 16:54)
Chocolatea, sveikinimai  bigsmile.gif  Koks jausmas, pamacius grozius??

Uzspaudziau savo kraujavima, kazkaip idomiai man cia su juo..

O jausmas tai nezinau vis dar nesitiki. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chocolatea: 08 kovo 2017 - 17:55