Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

Jums juokinga, o as taip saziningai ta foto rinkau tongue.gif
Ne nu suprantu, kad albumas papu, bet maniau pradziai bent preliudija, o ne iskart seksas biggrin.gif

Šiais, technologijų laikais, viskas pagreitintai, jokių preliudijų 😃

Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 08, 08:04)
Jums juokinga, o as taip saziningai ta foto rinkau tongue.gif
Ne nu suprantu, kad albumas papu, bet maniau pradziai bent preliudija, o ne iskart seksas biggrin.gif


Ner laiko i veidus ziuret, mes iskart prie sexo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexi19 @ 2017 03 07, 18:03)
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
drinks_cheers.gif
kiekvienai labai individualiai.. nesidomejau as nei skaiciukais, nei profilaiis. Zinau tik tiek kad Mentor Moderate Plus Round 575cc. Skaiciukas gazdinantis, bet rezultatas D-DD ir jie pas mane tokie blyniukai, o noreciau to atsikisimo didesnio.. bet tai kas jei butu man ideje 350? tai butu gavesi pilnas B, gal C mega_shok.gif
o is ko tu sprendi, kad nesigaus D? Cia labai individualu.. ne viena cia pas mus yra, kur su panasiais cc D turi .. 
Nebent esi tokiu gabaritu kaip as biggrin.gif


425cc

USA VS ismatvo 32DD
Papildyta:
QUOTE(Agiku @ 2017 03 07, 21:27)
to riplingo nelabai numatysi. Nebent, kaip sakai, kad tavo krūtinkaulis šviečia, vadinasi, labai sausas viršus, o su sausu viršumi, gali ir būti riplingas viršuje. Apačioje tai dzin, daug kam jis yra vienoks ar kitoks, bent pasilenkus. O viršuje tektų atsisakyti visų gilesnių iškirpčių...
pvz.
vartotojo įkelta nuotrauka


Pas mane apacioje sone vos vos matosi unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 08, 08:04)
Jums juokinga, o as taip saziningai ta foto rinkau tongue.gif
Ne nu suprantu, kad albumas papu, bet maniau pradziai bent preliudija, o ne iskart seksas biggrin.gif

bigsmile.gif biggrin.gif klykiu as dabar biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agiku @ 2017 03 07, 23:40)
O Dr. paaiškino tau, kodėl dėjo tuos ergo, nors pradžioje sakė, kad jie netinka?



Idejau geresnius minkstesnius ,su paparastais butum kap su 2 kuolais stovejusi kietais biggrin.gif
Po pokalbio supratau,kad konsultacijos metu daug ko nesupratau 🙈🙈🙈
Laso nebutu dejes niekada man(motiva,kaip ir taremes gamina tik apvalius ;))(ergo ar paprasti,vistiek jie apvalus)
Lentele ergo implantu isstudiavau sinadiena,kuo puikiausiai supratau,ka ir kodel jis padare,atsiimu visus savo pasakytus zodzius(ziople) o gydyyojas saunuolis ;)
Skauda,esu totali invalide verysad.gif ka darytttt isprotesiu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 08, 08:04)
Jums juokinga, o as taip saziningai ta foto rinkau tongue.gif
Ne nu suprantu, kad albumas papu, bet maniau pradziai bent preliudija, o ne iskart seksas biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Mes kaip vyrai - kokia dar preliudija, mes jau ready bigsmile.gif
Atsakyti
Sorry, pasirodo i diedu tema papuoliau, kuriems tik paaapai galvoj biggrin.gif

Nu ok, o tai nuogus juos siust? Ar galiu su sarvais, nes kolkas tik tokia turiu biggrin.gif

Nuejau i dusa, matyt issiplete kraujagysles ir kai pradejo kraujas begt ir dreno vietos blink.gif garbes zodis, valanda laiko bandziau uzspaust, skambinau jau ir i klinika tartis, dabar su ledu siaip ne taip sustabdziau bet bijau rankas judint, laikau uzspaudus..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liniuxxx: 08 kovo 2017 - 12:28
QUOTE(Aurio zmona @ 2017 03 08, 10:26)
Idejau geresnius minkstesnius ,su paparastais butum kap su 2 kuolais stovejusi kietais biggrin.gif
Po pokalbio supratau,kad konsultacijos metu daug ko nesupratau 🙈🙈🙈
Laso nebutu dejes niekada man(motiva,kaip ir taremes gamina tik apvalius ;))(ergo ar paprasti,vistiek jie apvalus)
Lentele ergo implantu isstudiavau sinadiena,kuo puikiausiai supratau,ka ir kodel jis padare,atsiimu visus savo pasakytus zodzius(ziople) o gydyyojas saunuolis ;)
Skauda,esu totali invalide verysad.gif ka darytttt isprotesiu verysad.gif

Man jau nebeskaudetu fiziskai niekas,jei psiholigiskai palengvejo mirksiukas.gif greit ir tai praeis biggrin.gif
Atsakyti
Tokio kaip skausmo ir as jau po 4 paros nebejutau, tik aisku visokie maudimai degimai, tempimai, duriai ir pan, bet tai su jais gyvent galima.
O vakarais tik labai nekas, matyt pavargstu vistiek per diena, pakilnoju kazka, tai pries miega jau tik lova rupi..

isivaizduojat, vel bega, visas liemeneles sonas permirko blink.gif

Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 08, 13:09)
Tokio kaip skausmo ir as jau po 4 paros nebejutau, tik aisku visokie maudimai degimai, tempimai, duriai ir pan, bet tai su jais gyvent galima.
O vakarais tik labai nekas, matyt pavargstu vistiek per diena, pakilnoju kazka, tai pries miega jau tik lova rupi..

isivaizduojat, vel bega, visas liemeneles sonas permirko blink.gif

Ojei, ka gydytojas? Kresumo rodiklius INR net tris reikejo daryt unsure.gif
Atsakyti

Siaubas, Liniuxx, šitiek dienu gi jau. Varyk pasirodyt, gal kokia vidinė kraujagyslė ar kas, kad net šitiek laikius drenus, dar kraujuoja tau.

Atsakyti
QUOTE(DivaZ @ 2017 03 08, 05:42)
O tai ka tau siulo, kas sutarta? Su tavo matmenim turbut B krutine graziaisiai ir naturaliausiai atrodytu, bet gal as klystu.  Nes smulkute esi labai.


395cc vidutinio+ profilio arba 485ccauksto profilio. As pries vaika turejau C visad. Žindymo laikotarpiu isdideje buvo iki F dydžio, tad turiu ir strijų ir ta oda issitampe - darys vidinį patempimą ir turiu va rinktis is to ka galiu. Suprantama, tave dideli gąsdina, bet as norėčiau D dydžio, ir noriu aukšto profilio, tik su 485cc gausis didesni ir bijau perspausti, nenoriu didesniu. Kadangi sportuoju, mano gana plati nugara, platus pečiai. Norėčiau susizinoti, kokie yra vienu dydžiu mažesni aukšto profilio, ir kokį tai dydi atitiktų. Atsakymo i savo email negavau, kai to uzklausiau, tai dabar ir suku galva. Tikiuosi, kad kaip ir Home_Made atveju jie vietoje turės daugiau tu dydžiu nei tik šiuos du paruoše man. Ir Vadinasi viskas bus galutinai nuspręsta tik operacijos diena.

QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 08, 07:04)
Jums juokinga, o as taip saziningai ta foto rinkau tongue.gif
Ne nu suprantu, kad albumas papu, bet maniau pradziai bent preliudija, o ne iskart seksas biggrin.gif


Matosi nesugadinta, tyra siela lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(>>Glamourrr<< @ 2017 03 08, 13:45)
395cc  vidutinio+ profilio arba 485ccauksto profilio. As pries vaika turejau C visad. Žindymo laikotarpiu isdideje buvo iki F dydžio, tad turiu ir strijų ir ta oda issitampe - darys vidinį patempimą ir turiu va rinktis is to ka galiu. Suprantama, tave dideli gąsdina, bet as norėčiau D dydžio, ir noriu aukšto profilio, tik su 485cc gausis didesni ir bijau perspausti, nenoriu didesniu. Kadangi sportuoju, mano gana plati nugara, platus pečiai. Norėčiau susizinoti, kokie yra vienu dydžiu mažesni aukšto profilio, ir kokį tai dydi atitiktų. Atsakymo i savo email negavau, kai to uzklausiau, tai dabar ir suku galva.


Glamourr, nu jus grynai tinkat mano aprasyma, placia nugara peciais, turejus visad c-d (tik apimtis lb siaura pas mane) rimtai sportuoju. Vidinio pakelimo irgi reikia. Tik dydzio sakiau noriu tarp c-d (nelabai parinciaus nei del vieno nei del kito) Tai jis man sake 350ml su vidutinio aukstumo projekcijos. Jus pirmiau uz mane pasidarysit, tai tikiuos suzinosiu jusu rezultatus pries savo op. As noriu irgi auksto profilio. Neradau niekur tos mentor lenteles, panos imeskit linka, kurios turit ja 4u.gif
Atsakyti