Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(Agiku @ 2017 03 07, 21:27)
to riplingo nelabai numatysi. Nebent, kaip sakai, kad tavo krūtinkaulis šviečia, vadinasi, labai sausas viršus, o su sausu viršumi, gali ir būti riplingas viršuje. Apačioje tai dzin, daug kam jis yra vienoks ar kitoks, bent pasilenkus. O viršuje tektų atsisakyti visų gilesnių iškirpčių...
pvz.
vartotojo įkelta nuotrauka

Pas mane labai sausas viršus, o aš dar čia kalbu apie kažkokius didesniu ml, reik melstis, kad su 330 nebūtu riplingo... unsure.gif Jau dabar gilesnių iškirpčių nenešioju, tai jei ir db kažkas nutiktu , kad negalėčiau nešiot nenoriu net pagalvot.. blink.gif Dėl to man deda anatominius, sakė su apvaliais iškart būtu blogai.. unsure.gif
Atsakyti

Mano op 04.04, o jūsų po manęs? biggrin.gifJei taip tai sakysiu, kad paruoštu viską ką turi .. biggrin.gif
Man dar tik konsultacija. Op i vasaros pb-rudens pr planuoju. Laiko dar mulijonas...  :ax:

 

**************************

tikrai niekas negirdeje apie speneliu korekcija?  :hm:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pinot'e: 07 kovo 2017 - 22:00
As visiskai pasitikejau savo gydytoju. Kai pasiule viena dydi, paklausiau ar cia max, ka galima sudet. Tada is 305 pasiule 350, bet tik tuo atveju jei des riebalu, kt atveju galimas konturavimasis. Net nediskutavau, sakiau jei saugu- tada renkuosi ta didesni.
Kas is to dydzio ir tu ml, jei paskui visokie negrazus dalykai gali islist??

Bandau papult i albuma, issinkau savo grazia foto, nusiunciau- sako tu cia ka, papu foto reik biggrin.gif sakau kooo-papu?? Susipazinimui?? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liniuxxx: 07 kovo 2017 - 22:32
QUOTE(Aurio zmona @ 2017 03 07, 19:13)
Pas.mane ergo nepaguos jeo liks padidejusi apacia,man virsaus reikejo,onjis jau db pasileido biggrin.gif

O Dr. paaiškino tau, kodėl dėjo tuos ergo, nors pradžioje sakė, kad jie netinka?
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 07, 23:30)
Bandau papult i albuma, issinkau savo grazia foto, nusiunciau- sako tu cia ka, papu foto reik  biggrin.gif  sakau kooo-papu?? Susipazinimui?? biggrin.gif

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 07, 22:30)
Bandau papult i albuma, issinkau savo grazia foto, nusiunciau- sako tu cia ka, papu foto reik  biggrin.gif  sakau kooo-papu?? Susipazinimui?? biggrin.gif


biggrin.gif

Ne makiazo albuman pakliut nori tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 07, 16:30)
As visiskai pasitikejau savo gydytoju. Kai pasiule viena dydi, paklausiau ar cia max, ka galima sudet. Tada is 305 pasiule 350, bet tik tuo atveju jei des riebalu, kt atveju galimas konturavimasis. Net nediskutavau, sakiau jei saugu- tada renkuosi ta didesni.
Kas is to dydzio ir tu ml, jei paskui visokie negrazus dalykai gali islist??

Bandau papult i albuma, issinkau savo grazia foto, nusiunciau- sako tu cia ka, papu foto reik  biggrin.gif  sakau kooo-papu?? Susipazinimui?? biggrin.gif

lotuliukas.gif
galvojai, parodysi savo grazu veideli ir to uzteks? biggrin.gif
Cia taip daznai uzsiveda ta tema apie albuma, kad nepagalvojau, kad nezinosi kokios kuno dalies foto siust ax.gif atsiprasau uz sukeltus nepatogumus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurio zmona @ 2017 03 07, 16:34)
Sveikos gyvos 😇
Na ka aa po apziuros ;)
Zodziu trumpai- esu plaacios krutines lastos,del to dejo 425ml,4.3 profilio,jei prof.butu aukstesnis nebutu ispilde sonu,jei implantas didesniu ml,oda nebeelastinga neatlaikytu smile.gif
Turiu ka turiu nedidelius,bet kaip pacankes ,grazius,stacius(.)(.)  😃
Ka turejau ir ka turiu db nepalyginama tobula😍 tik dydzio vis tiek noriu 😂😂😂

Na va, manau, kad tikrai jei jau per klaida butu ne tuos užsakęs, greiciau jau atidėtų op nei rizikuotų savo "vardu". Leiskit laiko krūtinei susiformuoti pilnai mirksiukas.gif


As 160 cm ūgio, šiuo metu ant mases, tad sveriu apie 52kg, nežinau net tiksliai. Kodel taip skiriasi tie dydžiai? Įdomiai - vienai vos leidzia 330cc, kitai ir 485cc ne problema?

As jau taip nekantrauju, dar del to dydžio is proto išeisiu kol sulauksiu op. unsure.gif Ar labai ten tiksliai galima ta vaizdą susidaryti pasimatavus ta jų liemenėle ar maike? Gal lengviau tuomet apsispręsti? mega_shok.gif tease.gif

Chocolate - sėkmės ryt, sulaukei 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(>>Glamourrr<< @ 2017 03 07, 23:52)

As jau taip nekantrauju, dar del to dydžio is proto išeisiu kol sulauksiu op.  unsure.gif  Ar labai ten tiksliai galima ta vaizdą susidaryti pasimatavus ta jų liemenėle ar maike? Gal lengviau tuomet apsispręsti? mega_shok.gif 

O tai ka tau siulo, kas sutarta? Su tavo matmenim turbut B krutine graziaisiai ir naturaliausiai atrodytu, bet gal as klystu. Nes smulkute esi labai.
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 08, 00:30)
Bandau papult i albuma, issinkau savo grazia foto, nusiunciau- sako tu cia ka, papu foto reik  biggrin.gif  sakau kooo-papu?? Susipazinimui?? biggrin.gif


geras prie rytinės kavos lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kosmita: 08 kovo 2017 - 07:34
Jums juokinga, o as taip saziningai ta foto rinkau tongue.gif
Ne nu suprantu, kad albumas papu, bet maniau pradziai bent preliudija, o ne iskart seksas biggrin.gif
Atsakyti

Tai ar gavai savo sutarties variantą, Aurio žmona?

chocolate 🎈

Atsakyti