Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(Pinot'e @ 2017 03 07, 17:41)
laugh.gif  laugh.gif  laugh.gif Uoj negaliu , uoj bejeriste  laugh.gif saunuole tu  thumbup.gif koks pas tave daktariukas? SV? As jau bijau ir eiti tada, jei SV  hihihi.gif 

Taip taip, SV... biggrin.gif Nu tikrai tuoj prakeiks sakys pasiimk atgal eurus ir eik laukant su visais savo tais papais.. biggrin.gif Blyn nu nesuprantu aš ar sunku pridėt dviem stopkėm daugiau, ir aš laiminga ir jam galvos nekvaršinu.. Aš noriu gi ne 560, o 360 TIK... Pasakiau tiesiai šviesiai aš tikiuosi iš C į D, o ne vargano B kvepiančiu C. hmm.gif
Atsakyti
QUOTE(>>Glamourrr<< @ 2017 03 07, 16:28)
Cia turbut ta lentele kuria man pasiūlė DivaZ pasistudijuot taip pat, tad dėkoju  4u.gif

Man irgi atrodo, kad bus jau žiauriai dideli, bijau, ir nenoriu tooookiu dideliu. Tai praktiškai tuomet butu E dydis? Ar DD? Operacija vis arčiau ir taip bijau prasisauti su tuo dydžiu. Kaip ir visom žinoma...
Aciu, būtinai pasižiūrėsiu  4u.gif

Aga, ta pati, mes kai abi po operacijos panikavom, kad baisiai dideli bus, studijavom tas lenteles
Klausk mergaiciu, kurios virs 400 ar net 500 dejos, man labiau i EE ar net F toks dydis atrodo 😁
As net link 400 arciau nenorejau, jeigu butu operacija dabar tik, turbut is viso buciau kokiais 300 apsiribojus 😁
Atsakyti
QUOTE(Pinot'e @ 2017 03 07, 18:51)
<p>Aurio zmona, pagaliau pas tave ramybe  angel_not.gif  ramiakas del dydzio- panos sako atsileis raumenukas ir dydis sako pasikeis  rolleyes.gif </p>



100% pamazes ;)
Atsakyti
QUOTE(Pinot'e @ 2017 03 07, 04:54)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="DivaZ" data-cid="71488547" data-time="<a href="> Ir taip mokama, 500 euru isdidina kaina grubiai. Cia labiau asimetrijos koregavimui, man tarpuka pilde ir pan. O</blockquote> O! Nu jega. MB greiciausiai nores mane balzamuot kaip Lenina po tokiu investiciju  doh.gif Man dviguba op.

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(MoulinRouge @ 2017 03 07, 09:00)
Nu jus tikrai negalit geriau zinoti nei gydytojas...

Mano pvz deti 375 cc (5.3 projekcija) - Moderate Plus (nusikalbejau su skaiciais - pasikoregavau), D dydis  4u.gif

drinks_cheers.gif
kiekvienai labai individualiai.. nesidomejau as nei skaiciukais, nei profilaiis. Zinau tik tiek kad Mentor Moderate Plus Round 575cc. Skaiciukas gazdinantis, bet rezultatas D-DD ir jie pas mane tokie blyniukai, o noreciau to atsikisimo didesnio.. bet tai kas jei butu man ideje 350? tai butu gavesi pilnas B, gal C mega_shok.gif

QUOTE(Home_Made @ 2017 03 07, 11:31)
Aš norėjau  D, bet tai D tikrai niekaip nebus.... Po perkūnais...  huh.gif
Papildyta:

TAIP, net papyko, kai pasakiau nu lyg mažoki...  blink.gif  Kai pasakiau dedam bent ta aukso viduriuka 350ml, tai sako nieko nepakeis tas 20ml, bus ne tokie statūs tik platesni su 350. Nieko nesuprantu.. unsure.gif
Papildyta:
Parašiau jam vėl, tuoj jis mane pasius ant trijų raidžių ir sakys eik velniop su visais savo papais.. biggrin.gif  Bet aš noriu D ir viskas...  rolleyes.gif Tegul daro ką nori. biggrin.gif

o is ko tu sprendi, kad nesigaus D? Cia labai individualu.. ne viena cia pas mus yra, kur su panasiais cc D turi ..
Nebent esi tokiu gabaritu kaip as biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexi19 @ 2017 03 07, 18:03)

o is ko tu sprendi, kad nesigaus D? Cia labai individualu.. ne viena cia pas mus yra, kur su panasiais cc D turi .. 
Nebent esi tokiu gabaritu kaip as biggrin.gif

Aš 164cm, šnd pasisvėriau sporto klube, su visa apranga 49,7 kg. unsure.gif Tai jis vėl primes, kad šviečia mano grobai visi ir pan. Kad rizikuoju kad čiuopsis. Ir tikrai pasijausiu, kaip durnelė, o po dviejų metų aš vėl iš naujo dėtis nenoriu, man jau db užteks kad nei sportuot nei dirbt kurį laiką negalėsiu. dry.gif
Atsakyti
QUOTE(Home_Made @ 2017 03 07, 17:57)
Taip taip, SV...  biggrin.gif  Nu tikrai tuoj prakeiks sakys pasiimk atgal eurus ir eik laukant su visais savo tais papais..  biggrin.gif Blyn nu nesuprantu aš ar sunku pridėt dviem stopkėm daugiau, ir aš laiminga ir jam galvos nekvaršinu.. Aš noriu gi ne 560, o 360 TIK... Pasakiau tiesiai šviesiai aš tikiuosi iš C į D, o ne vargano B kvepiančiu C.  hmm.gif

Ot moterys 😁😁😁 sunku vyriskiui toks darbas. Kai pas KM buvau tai juokavo, kad dauguma ateje sako - noriu, kad atrodytu naturaliai. O tada prasideda, kas kaip ta naturaliai isivaizduoja 😁
Atsakyti
QUOTE(Aurio zmona @ 2017 03 07, 11:58)
100% pamazes ;)

nebutinai. Krutine padideja, kai implantas nusileidzia ir uzsipildo apacia. Mano pries ir po, labai geras pavyzdys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexi19 @ 2017 03 07, 19:08)
nebutinai. Krutine padideja, kai implantas nusileidzia ir uzsipildo apacia. Mano pries ir po, labai geras pavyzdys smile.gif


Pas.mane ergo nepaguos jeo liks padidejusi apacia,man virsaus reikejo,onjis jau db pasileido biggrin.gif
Atsakyti

Taip taip, SV... biggrin.gifNu tikrai tuoj prakeiks sakys pasiimk atgal eurus ir eik laukant su visais savo tais papais.. biggrin.gifBlyn nu nesuprantu aš ar sunku pridėt dviem stopkėm daugiau, ir aš laiminga ir jam galvos nekvaršinu.. Aš noriu gi ne 560, o 360 TIK... Pasakiau tiesiai šviesiai aš tikiuosi iš C į D, o ne vargano B kvepiančiu C. hmm.gif

Zinok ir as persisveriau. 160 ir 49. Nepasiulys jis ir man daugiau nei 320  :D eisiu pas kitus (.)(.) pardavejus  :D 

Atsakyti
QUOTE(DivaZ @ 2017 03 07, 18:06)
Ot moterys 😁😁😁 sunku vyriskiui toks darbas. Kai pas KM buvau tai juokavo, kad dauguma ateje sako - noriu, kad atrodytu naturaliai. O tada prasideda, kas kaip ta naturaliai isivaizduoja 😁

Aha reikėjo man sakyt, kad noriu atrodančių natūraliai didelių sultingų papų, kad galėčiau vyrui per žandus padaužyt, o ne spirgu akim badyt. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

QUOTE(Pinot'e @ 2017 03 07, 18:20)
Zinok ir as persisveriau. 160 ir 49. Nepasiulys jis ir man daugiau nei 320  biggrin.gif eisiu pas kitus (.)(.) pardavejus  biggrin.gif 

Bet man jo darbai lblb gražūs... Blyn nu būsiu sena gyvatė ir šnypšiu jam kol prišnypšiu.... Jei aš noriu tegul deda.... Nu bent sakau kad būtu diiiidelis C.... Neprašau gi kankolu kaip Lolo Ferarri. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Home_Made @ 2017 03 07, 18:05)
Aš 164cm, šnd pasisvėriau sporto klube, su visa apranga 49,7 kg.  unsure.gif  Tai jis vėl primes, kad šviečia mano grobai visi ir pan. Kad rizikuoju kad čiuopsis. Ir tikrai pasijausiu, kaip durnelė, o po dviejų metų aš vėl iš naujo dėtis nenoriu, man jau db užteks kad nei sportuot nei dirbt kurį laiką negalėsiu. dry.gif


Nu tai primesk, o as visu 10 kg ir sunkesne ir 10 cm aukstesne ir man su 375 D, tai visai imanoma, kad tau su tais 330 ir bus D 4u.gif
__

Aurio zmona, nu va, jau nebegeriau skurytes suvyniotos nei dabar? tongue.gif 4u.gif
Papildyta:
Ot moteros, is 20 ml stopkes daro drama biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurio zmona @ 2017 03 07, 12:13)
Pas.mane ergo nepaguos jeo liks padidejusi apacia,man virsaus reikejo,onjis jau db pasileido biggrin.gif

ale neitiksi toms moteroms doh.gif biggrin.gif teks susikelinet su push up'ais ;) suprantu tave, as ir didesniu norejau, ai bet dziaugiuos dabar kad tokius turiu wub.gif
(Parasiau: mano pries ir po doh.gif turejau omeny po op ir po puses metu)
Atsakyti