Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

Sveikos
Man 5sav.tai jau db lafa...ir lb dydis patinka - dar trys sav ir liemenėles bus galima dėti bet kokias smile.gif idomu kada randai mažiau matos?
Atsakyti
Sveikutes mergytes 4u.gif

Buvau pas jus prisijungus rudeni, bet prasidejus sesijai dingau unsure.gif
Noriu gryst pas jus smile.gif

Turiu OP data Sausio 4 diena bigsmile.gif
Pergyvenu del dydzio nes su daktaru bendravau tik email'u ir jis siulo man 315-335 cc turio apvalius Motiva implantus, bet bijau kad jie bus per mazi unsure.gif Mano ugis 164, svoris 64, uzklausiau ar imanoma 355cc det sake vietoj paziures jei bus kur idet ides ax.gif

Turiu atgalinius bilietus sausio 7dienai atgal namucio, bet dabar pergyvenu o jai as busiu su tai drenais?! Ar visoms juos deda?? Zodziu pilna klausimu, abejoniu ir baimes kaip reikes gryst namo tongue.gif
Atsakyti
Merginos, kurios naudojot Mepiform pleistrus, ar juos kasdien nuimdavot, ar duodavote pakvepuoti odai? As kai uzsiklijuoju, tai nuimu po savaites, po vonios pabunu trumpai ir vel klijuoju ir keiciu po savaites. Anotacijoje raso, kad kol limpa, tai ir naudoti. Bet man ir po savaites puikiai lauko. Nuplesiu, kad jau manau bus per ilgai. Maudausi su jais ir viskas ciki. Niekas nenusilupa. Gal reikia kasdien pravedinti randus?
Atsakyti
taigi rasiau neseniai smile.gif niekam nieko ten kvepuoti nereikia. Tame ir esme, kad randas turi buti uzdengtas pilnai pleistru. Nenuklijuok jo tol, kol pats neatsiklijuoja, tegu desimt ar dvidesimt dienu laiko.
Atsakyti
QUOTE(Akimirkos jėga @ 2016 12 27, 23:57)
Merginos, kurios naudojot Mepiform pleistrus, ar juos kasdien nuimdavot, ar duodavote pakvepuoti odai? As kai uzsiklijuoju, tai nuimu po savaites, po vonios pabunu  trumpai ir vel klijuoju ir keiciu po savaites. Anotacijoje raso, kad kol limpa, tai ir naudoti. Bet man ir po savaites puikiai lauko. Nuplesiu, kad jau manau bus per ilgai. Maudausi su jais ir viskas ciki. Niekas nenusilupa. Gal reikia kasdien pravedinti randus?

Nenuklijuoju.
Atsakyti
QUOTE(SevenEleven @ 2016 12 28, 17:49)
Nenuklijuoju.


O idomu kuris geriau tepamas dermatix ar tie pleistrai unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinita: 28 gruodžio 2016 - 18:40
Sveikos 4u.gif


Su praėjusiomis ir dar ateinančiomis šventėmis wub.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif


Aš tai dirbu dirbu namie, tvarkausi, ruošiuosi savo iškritimui iš namų šeimininkės pareigų biggrin.gif Jaudinuosi, vis vakarais atsigulus mąstau, kaip čia bus, kad tik namai nesugriūtų be manęs unsure.gif biggrin.gif vis tik trys vaikai ax.gif nauji metai bus ramūs, su šluostele vis valysiu, skalbsiu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


nusipirkus as mepiform pkeistrą, esu kažkada ant vaiko bandžiusi du tepaliukus, tai nemačiau aš jokio poveikio g.gif
Atsakyti
Jei dėl patogumo, tai Mepiform patogu, nes savaitę net nejudinu, o dabar paskaitau, kad ir ilgiau laikote, nes man jaučiu ir mėnesį laikytų, tik nežinau, kiek ten poveikis yra, kiek laiko tas silikonas ten veikia. Man niekas ten neatsilupa, nes gerai apsaugo nuo drėgmės.
Atsakyti
QUOTE(kristinita @ 2016 12 28, 19:39)
O idomu kuris geriau tepamas dermatix ar tie pleistrai unsure.gif

Pleistras ekonomiskiau. O kuris geriau tai kas ten zino smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

O kada jau reik klijuot ta pleistra nuo randu? Siulai pas mane jau isimti, bet yra dar lyg sasiuku tokiu. Penktadieni bus tris sav rolleyes.gif

Atsakyti
QUOTE(kristinita @ 2016 12 28, 19:39)
O idomu kuris geriau tepamas dermatix ar tie pleistrai unsure.gif

Man pvz netiko pleistrai, gal ju klijai alergizavo, bet labai paraudusi vieta buvo po ju nuemimo keiciant. O dermatix 🖒
Papildyta:
QUOTE(Diwa @ 2016 12 28, 23:06)
O kada jau reik klijuot ta pleistra nuo randu? Siulai pas mane jau isimti, bet yra dar lyg sasiuku tokiu. Penktadieni bus tris sav rolleyes.gif

Kai sasai nukenta, tik tada galima tepti/klijuoti.
Atsakyti
Labas mergaites 4u.gif

Su sventemis!!!! newyear.gif 000054.gif 000552.gif

Nu va gavau sportinukes is VS, tai L dydis man kaip tik wub.gif labai patenkinta.
Papildyta:
QUOTE(joli84 @ 2016 12 28, 22:33)
Man pvz netiko pleistrai, gal ju klijai alergizavo, bet labai paraudusi vieta buvo po ju nuemimo keiciant. O dermatix 🖒


As buvau nusipirkus kazokius atsparius vandeniui tai po dienos su asarom akyse nuplesiau kaip skaudejo blink.gif unsure.gif ir net su oda nuejo...
Atsakyti