Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

Nu jus tikrai negalit geriau zinoti nei gydytojas...

Mano pvz deti 375 cc (5.3 projekcija) - Moderate Plus (nusikalbejau su skaiciais - pasikoregavau), D dydis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MoulinRouge: 07 kovo 2017 - 15:31
QUOTE(MoulinRouge @ 2017 03 07, 15:00)
Nu jus tikrai negalit geriau zinoti nei gydytojas...

Mano pvz deti 375 cc (3.9 projekcija) - Moderate Plus (tai prie zemesniu projekciju), D dydis  4u.gif

Man pasakė, kad bus anatominiai 330ml aukšto profilio. Net nenusimanau apie visas projekcijas ir pan🙄
Atsakyti
QUOTE(Home_Made @ 2017 03 07, 15:22)
Man pasakė, kad bus anatominiai 330ml aukšto profilio. Net nenusimanau apie visas projekcijas ir pan🙄


Galit cia APIE MENTORO IMPLANTUS DYDZIUS ir kita INFO PASISKAITINETI
Atsakyti
QUOTE(>>Glamourrr<< @ 2017 03 07, 14:41)
Mergaites, pagelbėkit prasauuuu 4u.gif
Apsisprendžiau anatominiams vis del to - pasikliauju gydytojo rekomendacijom. Nurodžiau, jog noriu 34D dydžio ir jis sake 395cc vidutinio profilio. Jei noriu aukšto profilio - tuomet 485cc, bet butu daugiau bei D. Nenoriu didesniu bei D, bet noriu aukšto profilio, tad negi nėra alternatyvos? 485cc tai cia jau labai daug?  unsure.gif nenoriu kad ir i šonus isplatetu. Tai visi 90 ml daugiau - taip suprantu? Tik jie kažkaip kitaip pasiskirstė, kadangi viršus užsipildo?

Jus jau viska žinote, patyrėte ir issistudijavote del tu implantu, tad pasisakykite kas galit?  wub.gif

P.S. Kalba cia apie Mentor implantus beje.

485 man jau milzinai atrodo, net nzn ka patarti. Paziurek mentor puslapyje, yra ju cm auksciai, plociai surasyti, gal pades vizualiai isivaizduot, kiek kuris isplatins ir padidins projekcija cm 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(MoulinRouge @ 2017 03 07, 15:00)
Nu jus tikrai negalit geriau zinoti nei gydytojas...

Mano pvz deti 375 cc (5.3 projekcija) - Moderate Plus (nusikalbejau su skaiciais - pasikoregavau), D dydis  4u.gif

As jau galvojau, kad tavo gi didesne projekcija buvo, tik mano aukstesni i virsu (nuo auksciau uzpildo) 😁
Mes gi buvom atrade pilnas lenteles kiek cm aukstis (mano 12,5), kiek plotis (12) ir kiek projekcija (5,1 mano).
Glamour, pastudijuok mentor psl, darbe neimesiu tos lenteles.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DivaZ: 07 kovo 2017 - 15:37
QUOTE(Home_Made @ 2017 03 07, 15:22)
Man pasakė, kad bus anatominiai 330ml aukšto profilio. Net nenusimanau apie visas projekcijas ir pan🙄


Tai tavo va tokie duomenys bus:
Projekcija 5.3 cm; Aukstis 11.1 cm; Plotis 12.5 cm

Tik ka jie sako tau? biggrin.gif Jei apsitaret kokiu rezultatu nori, tai manau, kad pagal fiziologija ir pritaike tokius, kad gautusi ko pageidauji 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2017 03 07, 14:25)


Cia turbut ta lentele kuria man pasiūlė DivaZ pasistudijuot taip pat, tad dėkoju 4u.gif
QUOTE(DivaZ @ 2017 03 07, 14:36)
485 man jau milzinai atrodo, net nzn ka patarti. Paziurek mentor puslapyje, yra ju cm auksciai, plociai surasyti, gal pades vizualiai isivaizduot, kiek kuris isplatins ir padidins projekcija cm  4u.gif
Papildyta:

Glamour, pastudijuok mentor psl, darbe neimesiu tos lenteles.

Man irgi atrodo, kad bus jau žiauriai dideli, bijau, ir nenoriu tooookiu dideliu. Tai praktiškai tuomet butu E dydis? Ar DD? Operacija vis arčiau ir taip bijau prasisauti su tuo dydžiu. Kaip ir visom žinoma...
Aciu, būtinai pasižiūrėsiu 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2017 03 07, 15:41)
Tai tavo va tokie duomenys bus:
Projekcija  5.3 cm; Aukstis 11.1 cm; Plotis 12.5 cm

Tik ka jie sako tau?  biggrin.gif  Jei apsitaret kokiu rezultatu nori, tai manau, kad pagal fiziologija ir pritaike tokius, kad gautusi ko pageidauji  4u.gif

Nieko jis su manim nesitare ... biggrin.gif pasake bus tokie tinka tokie ir viskas. Sakau bent jau C bus?! Sako bus bus.
Viskas. unsure.gif
Atsakyti

Nieko jis su manim nesitare ... biggrin.gifpasake bus tokie tinka tokie ir viskas. Sakau bent jau C bus?! Sako bus bus.
Viskas. unsure.gif

Jetau... jau super duper konkreciai cia jis  :unsure: 

Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2017 03 07, 15:41)
Tai tavo va tokie duomenys bus:
Projekcija  5.3 cm; Aukstis 11.1 cm; Plotis 12.5 cm

Tik ka jie sako tau?  biggrin.gif  Jei apsitaret kokiu rezultatu nori, tai manau, kad pagal fiziologija ir pritaike tokius, kad gautusi ko pageidauji  4u.gif

Aš norėjau D, bet tai D tikrai niekaip nebus.... Po perkūnais... huh.gif
Papildyta:
QUOTE(Pinot'e @ 2017 03 07, 17:21)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Home_Made" data-cid="71489521" data-time="1488897277"><div><p>Nieko jis su manim nesitare ... vartotojo įkelta nuotraukapasake bus tokie tinka tokie ir viskas. Sakau bent jau C bus?! Sako bus bus.
Viskas. vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Jetau... jau super duper konkreciai cia jis  unsure.gif </p>

TAIP, net papyko, kai pasakiau nu lyg mažoki... blink.gif Kai pasakiau dedam bent ta aukso viduriuka 350ml, tai sako nieko nepakeis tas 20ml, bus ne tokie statūs tik platesni su 350. Nieko nesuprantu.. unsure.gif
Papildyta:
Parašiau jam vėl, tuoj jis mane pasius ant trijų raidžių ir sakys eik velniop su visais savo papais.. biggrin.gif Bet aš noriu D ir viskas... rolleyes.gif Tegul daro ką nori. biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos 😇
Na ka aa po apziuros ;)
Zodziu trumpai- esu plaacios krutines lastos,del to dejo 425ml,4.3 profilio,jei prof.butu aukstesnis nebutu ispilde sonu,jei implantas didesniu ml,oda nebeelastinga neatlaikytu smile.gif
Turiu ka turiu nedidelius,bet kaip pacankes ,grazius,stacius(.)(.) 😃
Ka turejau ir ka turiu db nepalyginama tobula😍 tik dydzio vis tiek noriu 😂😂😂
Atsakyti

:laugh: 

Aš norėjau D, bet tai D tikrai niekaip nebus.... Po perkūnais... huh.gif
Papildyta:
TAIP, net papyko, kai pasakiau nu lyg mažoki... blink.gifKai pasakiau dedam bent ta aukso viduriuka 350ml, tai sako nieko nepakeis tas 20ml, bus ne tokie statūs tik platesni su 350. Nieko nesuprantu.. unsure.gif
Papildyta:
Parašiau jam vėl, tuoj jis mane pasius ant trijų raidžių ir sakys eik velniop su visais savo papais.. biggrin.gifBet aš noriu D ir viskas... rolleyes.gifTegul daro ką nori. biggrin.gif

  :laugh:  :laugh:  :laugh: Uoj negaliu , uoj bejeriste  :laugh: saunuole tu  :super: koks pas tave daktariukas? SV? As jau bijau ir eiti tada, jei SV  :hihihi: 

Atsakyti

Aurio zmona, pagaliau pas tave ramybe  :angel_not:  ramiakas del dydzio- panos sako atsileis raumenukas ir dydis sako pasikeis  :rolleyes: 

Atsakyti