Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

Ir taip mokama, 500 euru isdidina kaina grubiai. Cia labiau asimetrijos koregavimui, man tarpuka pilde ir pan. O
O! Nu jega. MB greiciausiai nores mane balzamuot kaip Lenina po tokiu investiciju  :oh: Man dviguba op.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pinot'e: 07 kovo 2017 - 10:55
QUOTE(moocho @ 2017 03 06, 22:58)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif

Man pvz asmeniskai grozio rodiklis ne dydis, o proporcijos/simetrija.
Pvz va tokie uzaukstintais speneliais tai man labai ne kazka.. buvo ir sitoj temoj pora mergaiciu, kuriom panasiai gavosi. Na as tai tikrai depresuociau, jei taip sudetu..  http://bilder.bild.d...ow,c=0.bild.jpg

blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinot'e @ 2017 03 07, 10:05)
<p>Tiesa, kaip ten su riebalu nusiurbimais? Gyd pats pasiulo? Cia tada kada reik papam statybines medziagos? Kitu atveju jau bus atskira mokama paslauga, taip?</p>


Aha, susimokejau ir as uz riebaliuku persodinima, mesytes mazai pas mane buvo ir pabijojo, kad su mano issirinktu dydziu gali konturai matytis, tai leido dar papildomai mano riebalo smile.gif

Kojos kokio baisumo, panos, negi vaiskciosiu su tokiom melynem db ilgai?? kaip i siltesnius krastus pasisildyt reiks lekt?? blink.gif

Nusiunciau savo foto, lauksiu db patvirtinimo ar nusipelniau i albuma.

Dar klausimas -ar ka nors reiskia skaiciai ant sarvu?? pas mane jie ispudingi bigsmile.gif Katik buvau po dusu, nuemiau pleistra kai pasipyle kraujas is drenu isemimo vietu. Bet papulius uztat apziurejau ir visu pusiu pirmakart rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinot'e @ 2017 03 07, 10:54)
O! Nu jega. MB greiciausiai nores mane balzamuot kaip Lenina po tokiu investiciju  doh.gif Man dviguba op.

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 07, 10:59)
Kojos kokio baisumo, panos, negi vaiskciosiu su tokiom melynem db ilgai?? kaip i siltesnius krastus pasisildyt reiks lekt?? blink.gif

As tepiau nuo sumusimu Bodega tepalu rusisku ir geriau Traumeel tabletes. Dingo paskutine zyme melynes po grubiai 2,5-3 savaiciu.
Nusiunciau savo foto, lauksiu db patvirtinimo ar nusipelniau i albuma.

Dar klausimas -ar ka nors reiskia skaiciai ant sarvu?? pas mane jie ispudingi  bigsmile.gif  Katik buvau po dusu, nuemiau pleistra kai pasipyle kraujas is drenu isemimo vietu. Bet papulius uztat apziurejau ir visu pusiu pirmakart  rolleyes.gif

Oi pamenu skaiciukus kai pamaciau as, tai vonioj ciut neissiverciau. Siaip pastebejau, kad TA megejas didesnes tas liemeneles det. Kiti gydytojai deda gerokai mazesnes, sutvarsto tais dirzais, kad vos kvepuot gali, o jis laisve duoda  bigsmile.gif



Mano buvo 36D. Dabar dar nesioju 34 B tu sarvu, o noretusi net 32 B arba C.
Su riebalais tai negalima spaust kiek man jis aiskino, kad nesusoktu guziukais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DivaZ: 07 kovo 2017 - 11:47
Mano dabar 32D smile.gif tokiu raidziu net nepazistu as biggrin.gif supratau, nieko dar cia nereik sprest, tik laaabai noreciau kad C liktu, nu kaip grazu!
Atsakyti

Aha, susimokejau ir as uz riebaliuku persodinima, mesytes mazai pas mane buvo ir pabijojo, kad su mano issirinktu dydziu gali konturai matytis, tai leido dar papildomai mano riebalo smile.gif

Kojos kokio baisumo, panos, negi vaiskciosiu su tokiom melynem db ilgai?? kaip i siltesnius krastus pasisildyt reiks lekt?? blink.gif

Nusiunciau savo foto, lauksiu db patvirtinimo ar nusipelniau i albuma.

Dar klausimas -ar ka nors reiskia skaiciai ant sarvu?? pas mane jie ispudingi bigsmile.gifKatik buvau po dusu, nuemiau pleistra kai pasipyle kraujas is drenu isemimo vietu. Bet papulius uztat apziurejau ir visu pusiu pirmakart rolleyes.gif

Man asmeniskai riebaliuku persodinimas atrodo mistiskai. Nu pataisykit, jei klystu. Man tai panasu i filerius. Na tuo momentu uzsipildo, bet dalia nepriggja, o dar kita dalis "susivalgo"su laiku. Vadinasi po kazkiek to efekto nebelieka ir vel reik kartoti?  :unsure: 

Atsakyti
Pinot'e, as su gydytoju kai kalbejau, tai sake nebuna taip, kad visai nieko nelieka ir issivaiksto visai. O kai nedaug ju tereikia krutines formavimui, tai net jei dalis ir issivaikscios, kita dalis liks kurios pakaks. Ne visa krutine juk pilnai riebalais uzpildo
Atsakyti

Pinot'e, as su gydytoju kai kalbejau, tai sake nebuna taip, kad visai nieko nelieka ir issivaiksto visai. O kai nedaug ju tereikia krutines formavimui, tai net jei dalis ir issivaikscios, kita dalis liks kurios pakaks. Ne visa krutine juk pilnai riebalais uzpildo

Ane  :hmm: o tos nusiurbtos vietos dailesnes palieka? 

Mano dabar 32D smile.giftokiu raidziu net nepazistu as biggrin.gifsupratau, nieko dar cia nereik sprest, tik laaabai noreciau kad C liktu, nu kaip grazu!

Noriu noriu noriu ir as tokiu  :super: 

Atsakyti
Mano nusiurbtos kojos atrodo tik baisiau dabar biggrin.gif bet jei neskaitant melyniu, tikrai kolkas nematau skirtumo.

O del dydzio, gali biski ir sumazeti, as ne uz dydi, o uz grazia forma. Manau sumazes tikrai iki C, tai labai noreciau kad bent jis liktu rolleyes.gif
Atsakyti
Mergaites, pagelbėkit prasauuuu 4u.gif
Apsisprendžiau anatominiams vis del to - pasikliauju gydytojo rekomendacijom. Nurodžiau, jog noriu 34D dydžio ir jis sake 395cc vidutinio profilio. Jei noriu aukšto profilio - tuomet 485cc, bet butu daugiau bei D. Nenoriu didesniu bei D, bet noriu aukšto profilio, tad negi nėra alternatyvos? 485cc tai cia jau labai daug? unsure.gif nenoriu kad ir i šonus isplatetu. Tai visi 90 ml daugiau - taip suprantu? Tik jie kažkaip kitaip pasiskirstė, kadangi viršus užsipildo?

Jus jau viska žinote, patyrėte ir issistudijavote del tu implantu, tad pasisakykite kas galit? wub.gif

P.S. Kalba cia apie Mentor implantus beje.
Atsakyti
Aš irgi labai norėčiau D, bet... Su 330ml tikrai D nebus... O SV tikrai neperkalbamas, jau prašiau... unsure.gif
Atsakyti
Nestudijavau as tu baziu, profiliu ir dydziu, tik pasakysiu pagal save - susidejau 350ml Mentor firmos auksto profilio anatominius, vaizdas super ir siai dienai turiu 32D pagal sarvus, nzn kas liks kai sustos viskas i vietas smile.gif vaizdas mane laabai tenkina, nors tikrai gali ir sumazet kazkiek, nepyksiu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liniuxxx: 07 kovo 2017 - 14:53