Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(Agiku @ 2017 03 06, 07:28)
Skirtumą pamatytum, jei būtų kalba tarp 425 ir 525cc.
Norint didelių implantų, visada yra tokia praktika, kad pradžioje deda mažesnius, paskui didesnius, tada dar didesnius. Nors va, vienai iš mūsų, tik tiek, kad OP JAV daryta, pirmu kartu sudėjo 555cc, nei riplingas atsirado nei kokios problemos, tik skundžiasi, jog maži  biggrin.gif

Visų pirma linkiu susitaikyti su pokyčiais ir išlaukti tą nemalonų ir pilną staigmenų pooperacinį laiką  4u.gif

Oij tu biggrin.gif 575cc sudejo, nu ir ka, ir maži lotuliukas.gif
Del albumo, rasykit man až smile.gif
Labas gyvačiokes mirksiukas.gif oho kiek pripliurpet, kol parpiat, bandysiu prisivyt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alexi19: 07 kovo 2017 - 06:37
QUOTE(Tender @ 2017 03 06, 21:14)
Blyn idomiai, jus pries operacija dydzius zinot, pacios renkates. Mano daktarelis sake pats parenka ir jokiu pageidavimu  biggrin.gif Ir gerai ir baisu. Operacija uz 3 savaiciu, bet neturiu jokio isivaizdavimo nei kokios firmos nei kokio dydzio sudes. Einu kaip pas menininka. Gydytojas D.R.


Uztat atsikelsi po op kaip per Kaledu ryta, kai is anksto nesugebejai savo dovanu surasti ir apziureti biggrin.gif
As vis tyliai pasidziaugiu, kad foruma atradau tik po operacijos, o tai butu dar parkiu prisideje del keliu cc ar milimetru projekcijoje. Svarbu, kad papai grazus rolleyes.gif

O speneliu jautrumas nei velnio niekur nedingo (nors buciau nesupykus, jei dingtu), pirma pusmeti isvis prisiliesti negalejau, per bele kokio storumo liemeneles styrojo kaip antenos doh.gif

QUOTE(DivaZ @ 2017 03 06, 22:00)
Visu pirma, rinkciausi gydytoja, kuris aiskiai pasako, su kokiais implantais (gamintojas) dirba, nupasakoja dydi implanto. Saizerius bent dejotes, fotografavo?
Man toks burimas nepatiktu. Man nupasakojo net, kokius ir kur pjuvius darys - vidini kelima dare, todel skirtingai pjuviai eina poodiniai.
Del speneliu jautrumo gali pasakyt tik tos, kurios taip daresi, bet buna ir kad net metus isvis nejautrus buna.


Kiekviena renkasi pagal save, tiek gydytojus, tiek ju metodus. Kol dar nebuvau apsisprendus, ar op daryti LT, ar uzsienyje, mazdaug 50/50 mano ziuretu gydytoju implantu dydi renka patys, is dalies del to, kad 100% tiksliai tinkanti dydi galima parinkti tik jau prapjovus kruti ir realiai matant, kokio dydzio kisene galima suformuoti, ir is dalies, kad kliente prisiziurejus visokiu realself ir prisidarius sizer'iu su grikiais kojinese nesusidarytu nepagristu lukesciu. Man tai atrode labai logiska ir priimtina, juolab kad pilnai pasitikejau savo gydytoju. Bet velgi, man daug svarbiau buvo galutinis estetinis rezultatas, o ne konkretus dydis. Daug kam yra svarbu visi mililitrai ir milimetrai, tada aisku geriau eiti pas kita gyd.

Tiek pjuvius, tiek visa operacijos eiga ir preliminaru (.)(.) dydi aptarem pries operacija, perziurejom kruva jo darbu nuotrauku, tiek su komplikacijom, tiek be ju, tai tikrai nebuvo taip, kad i operacine eiciau visiskai nezinodama, kas bus.


QUOTE(Home_Made @ 2017 03 07, 00:05)

Aj dar dalykėlis... Vienas spenelis pas mane yra žemiau nežymiai kai dabar tokie spirgai bet ant didelių jaučiu išryškėtu skirtumas akivaizdžiau.


Mano vienas buvo mazdaug centimetru zemiau - pati niekada to nepastebejau, kol gyd nepabaksnojo su liniuote ir neparode. Sutarem, kad paliksim, kaip yra, nes del tokio skirtumo nemaciau prasmes daryti papildomu pjuviu ir kilnoti speneliu. Po op tas skirtumas kazkiek ryskesnis, bet kadangi nesu papu modelis ir niekam ju nerodau, gyventi tikrai netrukdo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(DenimOnDenim @ 2017 03 06, 22:48)
O kaip yra daromas tas vidinis kelimas?

Man rode, kad daromi pjuviai skirtingai aukstyje ir prisiuvama prie raumens nevienodai. Pas mane skyresi net 2 cm, akivaizdziai. Siai minutei tikrai vienodai!
Atsakyti
QUOTE(Home_Made @ 2017 03 07, 00:05)
Tai į vieną 330, o į kitą 380? smile.gif Koks gavosi dydis? C?  wub.gif Pas ką dailinotės? Pas mane labai krūtinkaulis šviečia... LABAI.. unsure.gif
Papildyta:


Taip, į vieną 330, į kitą 380.

Gavosi D biggrin.gif
Bet kaip pažiūrėsi į tą D, dėviu dabar 70D, kartais tinka ir 75C, nors prieš OP tik 75 apimties liemenėles nešiojau, į 70 net nežiūrėdavau.

dariausi Gr.Ch pas K.M.
Papildyta:
QUOTE(Alexi19 @ 2017 03 07, 07:35)
Oij tu  biggrin.gif 575cc sudejo, nu ir ka, ir maži lotuliukas.gif
Del albumo, rasykit man až  smile.gif
Labas gyvačiokes  mirksiukas.gif oho kiek pripliurpet, kol parpiat, bandysiu prisivyt

oi, netyčia numažinau 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Home_Made @ 2017 03 06, 23:13)
Aaaaa... Aš ir galvoju kaip jį čia "perkels" ..  biggrin.gif

Bet labai jau blogai po konsultacijos laukt mėnesį iki op, atrodo apie nieką kitą negalvoju, nagrinėju visokius pvz žiūrinėju nesąmones.. Gyvenu atrodo tik papais.. huh.gif Ar čia jau nenormalu kažkas su mano galva? biggrin.gif

Kalbi apie mėnesį laukimo aš laukiau puse metų biggrin.gif ir štai rytoi mano diena. wub.gif jau dabar miegojau armerktom akim gal miegojau padorias 3val tik. Tai kas bus šiąnakt, nesumerksiu akių visą nakty man atrodo. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Chocolatea @ 2017 03 07, 09:04)
Kalbi apie mėnesį laukimo aš laukiau puse metų biggrin.gif ir štai rytoi mano diena.  wub.gif jau dabar miegojau armerktom akim gal miegojau padorias 3val tik. Tai kas bus šiąnakt, nesumerksiu akių visą nakty man atrodo. biggrin.gif

Oi bet ir smagus tas laukimas. Sekmes rytoj!
Atsakyti

Sakyciau eikit pirma pas TA, tada gal pas SV nebereiks eiti biggrin.gif
Nu va, jau uzsireginus esu, ir kaip tycia, pirma pas SV, o kt diena pas TA  :D nieko, zinokit cekava abu pamatyt  :D 

Ir sukt galvos del speneliu jautrumo, nes TA kategoriskai per juos nededa.
Per aureole turbut po raumeniu neiseina pakisti. Greiciausiai man tas nelabai tiktu  :hmm: 

Mano data 04.04. 8 ryto jau turiu būt Kaune.. wub.gifBet bandysiu paankstint viena diena, nes savaitgali bus patogiau vaikus " priduot" seneliams. biggrin.gif Na, man SV pasakė irgi dėsiu tik per apačią, kam tą jautrumą gadint ir taip pamažės ar išvis kurį laiką bus tikrai ne jautrūs... rolleyes.gif
Galvojau deti per pazasti, nes randukai po krutine nu nlb man kazkaip. Atrodo toki vientisa grozi perpjauti gaila. Ale nu kilstelsiu rankas, tai matysis lb. cp sugije ypatingai graziai. Nei matosi nei ciuopiasi. Tai galgi ir po krutine nesimatytu  :hmm:  Aptarsiu dar sita kl su daktariukais.

 

Betgi ir kudenos cia visos susirinke. Ne tik dydzio, bet ir svorio maniakes  :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pinot'e: 07 kovo 2017 - 09:35

Panos, o speneliu korekcijos ne viena nesidaret? Mane erzina styrojimas  :rolleyes: po op suprantu styro dar labiau. skaiciau, kad korekcijas. Ne is vienos negirdejau, kad butumet pasidarius. 

Kalbi apie mėnesį laukimo aš laukiau puse metų biggrin.gifir štai rytoi mano diena. wub.gifjau dabar miegojau armerktom akim gal miegojau padorias 3val tik. Tai kas bus šiąnakt, nesumerksiu akių visą nakty man atrodo. biggrin.gif

Ir as lauksiu vaiku paaugimo, ir kad vasara be sarvu praeitu, tai irgi gausis kazkada rugseji spali. 

Su fotkem telefe tai jooooo  :D  :D  mano mazelis kazkada uzmate, paskui sako:- mam, ijunk papus paziureti,-  :lol: 

Atsakyti

Tiesa, kaip ten su riebalu nusiurbimais? Gyd pats pasiulo? Cia tada kada reik papam statybines medziagos? Kitu atveju jau bus atskira mokama paslauga, taip?

Atsakyti
QUOTE(Pinot'e @ 2017 03 07, 09:32)
Galvojau deti per pazasti, nes randukai po krutine nu nlb man kazkaip. Atrodo toki vientisa grozi perpjauti gaila. Ale nu kilstelsiu rankas, tai matysis lb. cp sugije ypatingai graziai. Nei matosi nei ciuopiasi. Tai galgi ir po krutine nesimatytu  hmm.gif  Aptarsiu dar sita kl su daktariukais.


Man va irgi toks kakzoks galvoj kabliukas su randuku ten, kur turetu jo nebut, pazasties maziau gaila biggrin.gif

Aisku, pasitark su gyd., pasverk argumentus visus, nes kunas tavo, tau reikes gyventi su visais groziais / negroziais ar nepatogumais. 4u.gif
Atsakyti

Man va irgi toks kakzoks galvoj kabliukas su randuku ten, kur turetu jo nebut, pazasties maziau gaila biggrin.gif Aisku, pasitark su gyd., pasverk argumentus visus, nes kunas tavo, tau reikes gyventi su visais groziais / negroziais ar nepatogumais. 4u.gif
Ir man va gaila to naujo grazaus papo ir gana  :D

 

perku vasarai liemeneles su push up. Paapgaudinesiu visus, kad kt vasara maziau infarktu butu :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pinot'e: 07 kovo 2017 - 10:46
QUOTE(Pinot'e @ 2017 03 07, 10:05)
<p>Tiesa, kaip ten su riebalu nusiurbimais? Gyd pats pasiulo? Cia tada kada reik papam statybines medziagos? Kitu atveju jau bus atskira mokama paslauga, taip?</p>

Ir taip mokama, 500 euru isdidina kaina grubiai. Cia labiau asimetrijos koregavimui, man tarpuka pilde ir pan. O
Atsakyti