Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(Home_Made @ 2017 03 06, 22:06)
Aš vis galvoju kaip aš atrodysiu su savo 330ml smile.gif Pasižiūriu internete pvz tai labai jau skirtingai, aš irgi visai be riebaliuko, šviečia krūtinkaulis išvis ... 164cm 51kg, bet tas svoris lb jau pas visas skirtingai atrodo, priklauso ir nuo riebaliukų raumenukų.
Padariau ką tik pavedimą avanso SV, nuspręsta....  wub.gif  ax.gif

Tikiuosi džiaugsiuos kaip ir jūs savo gražuoliukais..  biggrin.gif

Aš 163cm ir 48-49kg, krūtinkaulis nešviečia, bet šonkauliai šviečia. Dėjo 330-380. Juvelyriškai pataikė kiek per klubus, tiek dabar ir per krūtis, o didesnių tikrai nenorėčiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(DivaZ @ 2017 03 06, 21:00)
Man nupasakojo net, kokius ir kur pjuvius darys - vidini kelima dare, todel skirtingai pjuviai eina poodiniai.


O kaip yra daromas tas vidinis kelimas?
QUOTE(MoulinRouge @ 2017 03 06, 21:23)
Svarbiausia (jei jau gydytojas pasirinktas ir juo pasitikit) isaiskinkit labai aiskiai savo lukescius - pvz. koki tarpktui isivaizduojat, kokia krutu forma patinka (apvalesne su pilnesniu virsum, ar naturalesne), kiek dydziu liemenele jusu manymu turetu "papilneti" ir pan. Manau nuo to priklausys op sekme, kai gydytojas aiskiai zinos ko tikites, tada pritaikys ir parinks viska pagal Jus  4u.gif

Bet juk tarpkrucio dydzio nelabai pasirinksi... na nebent kelis mm, bet gi nebus taip, kad uzsisakysi suglaustus papus, kai naturaliai yra didziausias tarpas. Tada nebent iseit is ribu savos mesos, daryt arciau vienas kito, bet tai tada rizika, kad svies krastai, darysis riplingas ir speneliai bus zvairi, akivaizdziai neiscentruoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tender @ 2017 03 06, 20:53)
Sake tik silkonas. Man jis labai moraliskai nepriimtinas, bet jei jau negaliu rinktis, tai bandau su tuo susitaikyt. Jau rasiau, plona oda, jokio sluoksnio po ja, todel fiziologiniai garbanotusi.


O kodel silikonas maziau priimtinas nei skysciu uzpildyti? Pasipasakokit, gal issklaidyt padeim abejone, kad vis del to tas silikonas turi ir pranasumu pries uzpildytus skysciu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(DenimOnDenim @ 2017 03 06, 22:48)
Bet juk tarpkrucio dydzio nelabai pasirinksi... na nebent kelis mm, bet gi nebus taip, kad uzsisakysi  suglaustus papus, kai naturaliai yra didziausias tarpas. Tada nebent iseit is ribu savos mesos, daryt arciau vienas kito, bet tai tada rizika, kad svies krastai, darysis riplingas ir speneliai bus zvairi, akivaizdziai neiscentruoti g.gif


Ne del to, kad pasirinksi, bet kad gydytojas "papiestu", paaiskintu, galu gale pavyzdzius parodyti kaip JOS atveju gautusi su tarpkruciu, akd nebutu "soko" kaip Aurio zmonai - kad nei matuota, nei fotkinta, nei ziureta 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(DenimOnDenim @ 2017 03 06, 21:48)
Bet juk tarpkrucio dydzio nelabai pasirinksi... na nebent kelis mm, bet gi nebus taip, kad uzsisakysi  suglaustus papus, kai naturaliai yra didziausias tarpas. Tada nebent iseit is ribu savos mesos, daryt arciau vienas kito, bet tai tada rizika, kad svies krastai, darysis riplingas ir speneliai bus zvairi, akivaizdziai neiscentruoti g.gif
drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

Man pvz asmeniskai grozio rodiklis ne dydis, o proporcijos/simetrija.
Pvz va tokie uzaukstintais speneliais tai man labai ne kazka.. buvo ir sitoj temoj pora mergaiciu, kuriom panasiai gavosi. Na as tai tikrai depresuociau, jei taip sudetu.. http://bilder.bild.d...ow,c=0.bild.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moocho: 06 kovo 2017 - 22:59
QUOTE(Agiku @ 2017 03 06, 22:24)
Aš 163cm ir 48-49kg, krūtinkaulis nešviečia, bet šonkauliai šviečia. Dėjo 330-380. Juvelyriškai pataikė kiek per klubus, tiek dabar ir per krūtis, o didesnių tikrai nenorėčiau  biggrin.gif

Tai į vieną 330, o į kitą 380? smile.gif Koks gavosi dydis? C? wub.gif Pas ką dailinotės? Pas mane labai krūtinkaulis šviečia... LABAI.. unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(moocho @ 2017 03 06, 22:58)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif

Man pvz asmeniskai grozio rodiklis ne dydis, o proporcijos/simetrija.
Pvz va tokie uzaukstintais speneliais tai man labai ne kazka.. buvo ir sitoj temoj pora mergaiciu, kuriom panasiai gavosi. Na as tai tikrai depresuociau, jei taip sudetu..  http://bilder.bild.d...ow,c=0.bild.jpg

Mano speneliai jei sudėtu apvalius gautusi į apačią ( na kaip čia į viršų tai maniškiai žiūrėtu į apačią ), dėl to sakė idealiausia bus lašai aukšto profilio...

Aj dar dalykėlis... Vienas spenelis pas mane yra žemiau nežymiai kai dabar tokie spirgai bet ant didelių jaučiu išryškėtu skirtumas akivaizdžiau. Kai buvau konsultacijoj pas MS, sakė taip ir paliks, o va SV... Žiūrėjo žiūrėjo ir sako, tu matai truputi vienas žemiau? Sakau aha.. Vėl jis žiūri žiūri ir sako, aj čia nieko, pataisysiu op metu... Tai idomu pasidarė kaip TAI pataisys? hmm.gif
Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2017 03 06, 22:58)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif

Man pvz asmeniskai grozio rodiklis ne dydis, o proporcijos/simetrija.
Pvz va tokie uzaukstintais speneliais tai man labai ne kazka.. buvo ir sitoj temoj pora mergaiciu, kuriom panasiai gavosi. Na as tai tikrai depresuociau, jei taip sudetu..  http://bilder.bild.d...ow,c=0.bild.jpg

Oi, cia tai idomiai. Pas musiskes buvo, nes lyg implantai per zemai nuslydo/buvo ideti, o cia matosi ideti kaip ir vietoje (nes jei butu auksciau, butu isvis po kaklu), bet implantai jai akivaizdziai per auksti/dideli
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DenimOnDenim: 06 kovo 2017 - 23:12
Home_Made, turbut pjuvius atlikdamas sulygina. Pas mane irgi buvo kazkiek nevienodi. Po op visiskai simetriski smile.gif
Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2017 03 06, 23:09)
Home_Made, turbut pjuvius atlikdamas sulygina. Pas mane irgi buvo kazkiek nevienodi. Po op visiskai simetriski smile.gif

Aaaaa... Aš ir galvoju kaip jį čia "perkels" .. biggrin.gif

Bet labai jau blogai po konsultacijos laukt mėnesį iki op, atrodo apie nieką kitą negalvoju, nagrinėju visokius pvz žiūrinėju nesąmones.. Gyvenu atrodo tik papais.. huh.gif Ar čia jau nenormalu kažkas su mano galva? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2017 03 06, 22:58)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif

Man pvz asmeniskai grozio rodiklis ne dydis, o proporcijos/simetrija.
Pvz va tokie uzaukstintais speneliais tai man labai ne kazka.. buvo ir sitoj temoj pora mergaiciu, kuriom panasiai gavosi. Na as tai tikrai depresuociau, jei taip sudetu..  http://bilder.bild.d...ow,c=0.bild.jpg


Eu... unsure.gif huh.gif
Atsakyti
QUOTE(Home_Made @ 2017 03 06, 22:13)
Gyvenu atrodo tik papais.. huh.gif Ar čia jau nenormalu kažkas su mano galva? biggrin.gif
normalu biggrin.gif dar buna momentas, kai supranti, kad niekam negali duoti savo mobilaus ar laptopo, nes jame vien papu fotkes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MrsNorris @ 2017 03 06, 05:35)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif . As irgi nematau prasmes pyktis - kokia nauda is to? Zymiai geriau ramiai aptarti situacija, aiskiai issakyti, kuo esi nepatenkinta ir ziureti, kokius sprendimus siulo - greiciausiai rasite varianta, tinkanti abiems pusems. O tai susipykus gydytojas gali isvis atsisakyti toliau bendradarbiauti, ir tada liks tik eiti pas kita ir per nauja uz viska moketi  unsure.gif 
As jau seniai sakiau, kad cia vien size freaks susirinke  biggrin.gif  biggrin.gif . Didesniu neimciau net jei primoketu, ir irgi buciau nieko pries, jei pasitrauktu biski  smile.gif

Ojei... kaip cia tie speneliai taip i dangu?


QUOTE(moocho @ 2017 03 06, 21:58)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif

Man pvz asmeniskai grozio rodiklis ne dydis, o proporcijos/simetrija.
Pvz va tokie uzaukstintais speneliais tai man labai ne kazka.. buvo ir sitoj temoj pora mergaiciu, kuriom panasiai gavosi. Na as tai tikrai depresuociau, jei taip sudetu..  http://bilder.bild.d...ow,c=0.bild.jpg



QUOTE(moocho @ 2017 03 06, 22:26)
normalu biggrin.gif dar buna momentas, kai supranti, kad niekam negali duoti savo mobilaus ar laptopo, nes jame vien papu fotkes biggrin.gif


Pas mane kuriozas netgi darbe buvo, kazka rodziau bendradarbei telefone (fotkes) o ten vien papai is realselfo biggrin.gif Nu bet spejau greit ten kruva tu fotkiu iphone prastumt, atrodo neatkreipe demesio. Po to kart pasimokiau, visos papu fotkes telefone istrintos biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos! 4u.gif

Oho kiek cia reikalų - užuojauta Aurio Zmona, tikiuosi ryt pavyks viska išsiaiškinti su gydytoju, ir gal gi ne viskas taip blogai - kantrybes ir tikiuosi, jog visas grožis dar pasirodys. 4u.gif
Tuo pat dziaugiuosi uz kitas pasiturbinusias tongue.gif gerai skaityt ir reiki vilties, jog ne toks ir baisus tas pooperacinis laikotarpis rolleyes.gif

Kurios darėsi pas TA. Ar rašėte jam email? As va nuo ketvirtadienio nesulaukiu atsakymo konkretaus unsure.gif skambinti yra tikslas? Juk su gyd tikriausiai nepavyks pašnekėti, o tik su atsakingu personalu?

QUOTE(moocho @ 2017 03 06, 22:26)
normalu biggrin.gif dar buna momentas, kai supranti, kad niekam negali duoti savo mobilaus ar laptopo, nes jame vien papu fotkes biggrin.gif


Haha, zvengiu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ir man tas pats biggrin.gif
Atsakyti