Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 06, 17:35)
Pasakysiu labai atvirai ir nuosirdziai -tikrai maniau, kad bus baisiau! Dar tik 4 paros po op, o a jau be nuskausminamuju, namie pilnai judu (tik aisku nekeliu ir ranku nekilnoju).
isivaizdavau sita op kaip kazka lb skausmingo, kad tapsiu ilgam nepajegi kazka daryt ir siaip stipriai prisigasdinus buvau. Jau dabar galiu pasakyt -tai geriausias mano sprendimas smile.gif


As ta pati giedojau ir iki siol manau, kad vienas geriau mano "pirkiniu" 😁
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2017 03 06, 17:43)
As ta pati giedojau ir iki siol manau, kad vienas geriau mano "pirkiniu" 😁


Butent! drinks_cheers.gif
Tiek gyvenau su situo kompleksu, kai po antro, o galiausiai trecio vaiko krutine visai sunyko ir nukaro, liemenuku neberasdavau, kurie tas skurytes pakeldavo, o dabar ziuriu i savo krutine ir sypsausi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 06, 17:51)
Butent! drinks_cheers.gif
Tiek gyvenau su situo kompleksu, kai po antro, o galiausiai trecio vaiko krutine visai sunyko ir nukaro, liemenuku neberasdavau, kurie tas skurytes pakeldavo, o dabar ziuriu i savo krutine ir sypsausi rolleyes.gif

clap.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti

Man dar tik konsultacijos dvi po poros savaiciu, o jau laukiu kaip nezinia ko  :yahoo: skaitau kiekvienos jusu patyrimus ir drugeliai pilve skrajoja  :) 

DivaZ kiek pas tave ml? Renkuosi info kiek yra mazai ir daug  :D Zinau, kad tai individualu, ale vistiek, norisi susigaudyt tuo momentu, kai su gyd kalbesiuos, padiskutuot, nes dabar atrodo tik akim klapseciau ir ne vieno klausimo neuzduociau  :ax:  I ka jus demesi kreipet konsultaciju metu? 

Atsakyti
QUOTE(Pinot'e @ 2017 03 06, 18:03)
<p>Man dar tik konsultacijos dvi po poros savaiciu, o jau laukiu kaip nezinia ko  yahoo.gif skaitau kiekvienos jusu patyrimus ir drugeliai pilve skrajoja  smile.gif </p><p>DivaZ kiek pas tave ml? Renkuosi info kiek yra mazai ir daug  biggrin.gif Zinau, kad tai individualu, ale vistiek, norisi susigaudyt tuo momentu, kai su gyd kalbesiuos, padiskutuot, nes dabar atrodo tik akim klapseciau ir ne vieno klausimo neuzduociau  ax.gif  I ka jus demesi kreipet konsultaciju metu? </p><p></p>

350, paaukstinti anatominiai, vidutines projekcijos. Ugis 170, 63 kg.
Is kokiu gydytoju renkiesi? Galvoji apvalius ar anatominius?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DivaZ: 06 kovo 2017 - 18:48
QUOTE(Aurio zmona @ 2017 03 06, 08:57)
Laba ryta grazuoles😇
Db man atsakykit i klausyma,kaip gydytojas nusprendzia koks dydis pacientei tinka?
Pas mane db pakelimas padatytas idetas 425ml implantas,papas telpa i delna ir jis sake daugiau kaip 425ml man nerekomenduojama/negalima...kodel???iki gimdymu jo pas mane didesne buvo  siek tiek! Kame reikalas?baze 13 pas mane,krutines lasta plati...

Nu niekaip negali papas tilpti i delna su 425cc. Pas mane Motiva 425, ir i delna tik puse papo sutelpa biggrin.gif



QUOTE(Aurio zmona @ 2017 03 06, 09:42)
O profili gyd irgi parenka pats?neaptates su paciente?(mes lyg neaptatinejom sito)o parinko 4.30 zemas cia

Su tavo 13 baze 425cc gaunasi butent tokia projekcija kokia tau ideta. Jei vienu dydziu aukstesne, tada dydis butu 500cc, o jei pati auksciausia - 650cc. Baze, projekcija ir cc yra susije, ir implantai jau gatavi, neprileis tau butent 450 i tokios kokios tu nori projekcijos implanta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DenimOnDenim: 06 kovo 2017 - 19:22
QUOTE(DenimOnDenim @ 2017 03 06, 19:02)
Nu niekaip negali papas tilpti i delna su 425cc. Pas mane Motiva 425, ir i delna tik puse papo sutelpa biggrin.gif


Pas mane 375 ir tai nzn i kokia giganto sauja turi tilpti biggrin.gif friends.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2017 03 06, 20:20)
Pas mane 375 ir tai nzn i kokia giganto sauja turi tilpti  biggrin.gif  friends.gif

Tai va biggrin.gif
Man atrodo, tokio dydzio implantai mazi atrodytu, jei svoris butu koks 120 g.gif

Liniuxxx, Alexi19 reik fotke siusti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2017 03 06, 19:20)
Pas mane 375 ir tai nzn i kokia giganto sauja turi tilpti  biggrin.gif  friends.gif

Pas mane 350, vyrui i sauja netelpa rolleyes.gif
Atsakyti
Blyn idomiai, jus pries operacija dydzius zinot, pacios renkates. Mano daktarelis sake pats parenka ir jokiu pageidavimu biggrin.gif Ir gerai ir baisu. Operacija uz 3 savaiciu, bet neturiu jokio isivaizdavimo nei kokios firmos nei kokio dydzio sudes. Einu kaip pas menininka. Gydytojas D.R.


Atsakyti
QUOTE(Tender @ 2017 03 06, 20:14)
Blyn idomiai, jus pries operacija dydzius zinot, pacios renkates. Mano daktarelis sake pats parenka ir jokiu pageidavimu  biggrin.gif Ir gerai ir baisu. Operacija uz 3 savaiciu, bet neturiu jokio isivaizdavimo nei kokios firmos nei kokio dydzio sudes. Einu kaip pas menininka. Gydytojas D.R.


Tai gal bent gamintoju pasidomekit, kad negautumet kokiu Poly Implant Prothèse ginkdie 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MoulinRouge: 06 kovo 2017 - 20:26
QUOTE(MoulinRouge @ 2017 03 06, 21:25)
Tai gal bent gamintoju pasidomekit, kad negautumet kokiu Poly Implant Prothèse ginkdie  4u.gif

LT ju niekas nedejo net iki to skandalo.

Tender, o silikona ar fiz. skysti des?
Atsakyti