Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(Aurio zmona @ 2017 03 06, 08:42)
Cia as nekantri??? biggrin.gif kodel dauguma sako patinimas nueina papai sumazeja...mazeja mazeja....,ne delnai mano motetriski grazus biggrin.gif rimtai man keista paciai ,bet telpa...
Taip mano oda linkusi tysti...del to nedejo didesniu,nes nukars?  Drasiai 450 galejo grust(ko ir norejau)Nu kas belieka vaiksciot mazapapei biggrin.gif
Del sutarties jau rasiau ne viena karta ;)
O profili gyd irgi parenka pats?neaptates su paciente?(mes lyg neaptatinejom sito)o parinko 4.30 zemas cia?

Beje kada patinimas pradesa slugti,skirtingai visoms kogero man siandiena 5diena,liemenele virsuje laisveja vos...persiginejot kipeles)nes db pas mane uzsegta ant paskutiniu)ta dirza uzdejusi 5dienas esu,1minutei atsegu,kad ikvept...vel uzsegu...blyn silpnai dar labai jauciuosi...🙈🙈🙈


As nesigilinau i projekcijas plocius, aukscius ir kiek jie kaip man ka itakoja - leidau gyd. spresti apie tai, tik turi apsitarem. Visus kitus duomenis issianalizavau po to jau - kai nusprendem ka ir kokio desim 4u.gif
Atsakyti
Aciu mergaites❤❤❤
Atsakyti
Liniux, kaip tu? Ar kraujavimas mazeja?
Atsakyti

Tai Liniuxxx gi gydytojui pasirodyt turėjo šian. Įdomu, išlaisvins ją iš tų butelkų ar turės pas vaikus grįžt su jom. 

Atsakyti
Laisve papugoms!!! yahoo.gif

Iseme drenus, nors kraujo nemazai pribege ir po sitos paros buvo. Uztat kaip lengva be tu buteliu! Ir siaip puikiai jauciuos visai, aisku silpna dar, judesiai suletinti, bet jau ryskus pagerejimas ir gyvenimo prasviesejimas rolleyes.gif Po savaites pasirodyt smile.gif

Aj, tiesa, tas skausmas astrus gali but del suleistu riebalu, sake turi issivaiksciot, teks pakentet.
Esu labai labai patenkinta T.A. ir apskritai visos klinikos rupesciu is prieziura!

Priminkit, kam siust fotke?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liniuxxx: 06 kovo 2017 - 12:44
QUOTE(Aurio zmona @ 2017 03 06, 08:57)
Laba ryta grazuoles😇
Db man atsakykit i klausyma,kaip gydytojas nusprendzia koks dydis pacientei tinka?
Pas mane db pakelimas padatytas idetas 425ml implantas,papas telpa i delna ir jis sake daugiau kaip 425ml man nerekomenduojama/negalima...kodel???iki gimdymu jo pas mane didesne buvo  siek tiek! Kame reikalas?baze 13 pas mane,krutines lasta plati...

Yra merginų, kurios per metus pasidaro dvi operacijas, nes supranta, kad joms per maži ir nori didesnių. Jei daromas pakėlimas ir būtų dedami itin dideli implantai, žymiai didesnė randų išplatėjimo tikimybė. 425 yra tikrai nemažai. Jei pergyveni, kodėl nedėjo 450, tai tie 25 ml taip nieko nereiškia, kad net pastebėjus nebūtum, nes tai yra viso labo 1/18 tūrio dalies. Įsivaizduoji, padalink iš 18 ir atidėk vieną dalį - nieko čia nėra.

Skirtumą pamatytum, jei būtų kalba tarp 425 ir 525cc.
Norint didelių implantų, visada yra tokia praktika, kad pradžioje deda mažesnius, paskui didesnius, tada dar didesnius. Nors va, vienai iš mūsų, tik tiek, kad OP JAV daryta, pirmu kartu sudėjo 555cc, nei riplingas atsirado nei kokios problemos, tik skundžiasi, jog maži biggrin.gif

Visų pirma linkiu susitaikyti su pokyčiais ir išlaukti tą nemalonų ir pilną staigmenų pooperacinį laiką 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2017 03 06, 01:08)
Ar cia mes tik dvi su DivaZ, kurios didesniu nenori (o dar ir tikimes, kad "pasitrauks" esami su laiku)?  biggrin.gif

Kaip kokiam "papu ralyje" jus cia - kurios didesni  lotuliukas.gif

Tai tos, kurioms užtenka, nėra ko guostis biggrin.gif
O tu su savo dydžiu jau apsipratai?

Liniuxxx, pagaliau paleido tave be buteliukų namo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agiku @ 2017 03 06, 14:02)
Tai tos, kurioms užtenka, nėra ko guostis  biggrin.gif
O tu su savo dydžiu jau apsipratai?

Nu pasiguost, kad noretumem spyguciu irgi galima, ane? lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Cia as vietoj Moulin Rouge rasau 😁
Kas lieka daryt, apsipranti su savim ir tiek. Mane drauge per atostogas italijoj isgyre, vyrui patinka ir vsio, reiskia, gyvent bus galima ir su tokiais lotuliukas.gif
Liniux, sveikinu su laisve nuo taros. Man irgi riebaliukus leido, tai jo, nesaldu...
Del TA klinikos personalo tai is tikro puiki komanda. Popino, ziurejo labai
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 05, 21:20)
Merginos, ir jums taip nugaras skaudejo? Nesuprantu ar cia nuo tos liemeneles itemptos, ar cia nuo pasikeistusiu formu ar dar nuo ko, bet pleeesia!!


man daugiausia nugara ir skaudejo, net ne papus blink.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Agiku @ 2017 03 06, 14:02)
Tai tos, kurioms užtenka, nėra ko guostis  biggrin.gif
O tu su savo dydžiu jau apsipratai?

Liniuxxx, pagaliau paleido tave be buteliukų namo  4u.gif



Aha, jau matyt ir realiai, ir psichologiskai "sumazejo" iki tinkamo dydzio biggrin.gif
Dabar jau ir minkstet pradejo, tai isvis jega wub.gif
__

Man irgi Tautrimo klinika labai gera ir malonu ispudi paliko bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MoulinRouge: 06 kovo 2017 - 15:07
Sveikos smile.gif

Žinot, kaip man faina skaityt apie jūsų pooperacinius potyrius ... biggrin.gif Aš manau, kai pačiai bus gal nebus taip jau smagu, bet noras stipresnis už visas baimes, skaičiuoju jau dienas... O dar beveik mėnesis iki JŲ... unsure.gif biggrin.gif
Atsakyti
Pasakysiu labai atvirai ir nuosirdziai -tikrai maniau, kad bus baisiau! Dar tik 4 paros po op, o a jau be nuskausminamuju, namie pilnai judu (tik aisku nekeliu ir ranku nekilnoju).
isivaizdavau sita op kaip kazka lb skausmingo, kad tapsiu ilgam nepajegi kazka daryt ir siaip stipriai prisigasdinus buvau. Jau dabar galiu pasakyt -tai geriausias mano sprendimas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liniuxxx: 06 kovo 2017 - 17:36