Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

Sveikos!

"Pensininke" uzsuko pasisveikint :) Prisiminiau tuos malonius rupestelius. Mano papuliams vasara jau 5 metai bus. Formos nepakeite, viskas puiku. Tik vis tyliai pasvajoju apie didesnius  :rolleyes:

Vyras galvoja kad juokauju :D

Dabar pilnas C, pereinantis i D.

Didinsiuos tikrai, kai antra vaika pagimdysiu.

Kantrybes laukiancioms savo op ir greito gyjimo gyjancioms. Tikrai verta  :4u:

Sveika:) grazus tavo jubiliejus ir smagu, kad forma islikus :) pilno D norisi? Kokie tavo "gabaritai"?  :D  

Atsakyti
Ar cia mes tik dvi su DivaZ, kurios didesniu nenori (o dar ir tikimes, kad "pasitrauks" esami su laiku)? biggrin.gif

Kaip kokiam "papu ralyje" jus cia - kurios didesni lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Blueta @ 2017 03 05, 20:01)
<p> Tokiose situacijos labai nenaudinga pyktis. Reikia įjungt diplomatiją ir tartis gražiuoju.</p><p> Kalbu iš patirties 😉</p>


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif . As irgi nematau prasmes pyktis - kokia nauda is to? Zymiai geriau ramiai aptarti situacija, aiskiai issakyti, kuo esi nepatenkinta ir ziureti, kokius sprendimus siulo - greiciausiai rasite varianta, tinkanti abiems pusems. O tai susipykus gydytojas gali isvis atsisakyti toliau bendradarbiauti, ir tada liks tik eiti pas kita ir per nauja uz viska moketi unsure.gif

QUOTE(MoulinRouge @ 2017 03 06, 01:08)
Ar cia mes tik dvi su DivaZ, kurios didesniu nenori (o dar ir tikimes, kad "pasitrauks" esami su laiku)?  biggrin.gif

Kaip kokiam "papu ralyje" jus cia - kurios didesni  lotuliukas.gif


As jau seniai sakiau, kad cia vien size freaks susirinke biggrin.gif biggrin.gif . Didesniu neimciau net jei primoketu, ir irgi buciau nieko pries, jei pasitrauktu biski smile.gif
Atsakyti
Laba ryta grazuoles😇
Db man atsakykit i klausyma,kaip gydytojas nusprendzia koks dydis pacientei tinka?
Pas mane db pakelimas padatytas idetas 425ml implantas,papas telpa i delna ir jis sake daugiau kaip 425ml man nerekomenduojama/negalima...kodel???iki gimdymu jo pas mane didesne buvo siek tiek! Kame reikalas?baze 13 pas mane,krutines lasta plati...
Atsakyti
QUOTE(Aurio zmona @ 2017 03 06, 08:57)

Pas mane db pakelimas padatytas idetas 425ml implantas,papas telpa i delna ir jis sake daugiau kaip 425ml man nerekomenduojama/negalima...kodel???iki gimdymu jo pas mane didesne buvo  siek tiek! Kame reikalas?baze 13 pas mane,krutines lasta plati...


Nu ot nekantrus zmogus biggrin.gif Gal trecia karta sakau, neskubek vertinti dydzio, kol viskas sutine ir raumuo laiko implanta priplota - kai atsileis, tikrai bus didesni. As neisivaizduoju, kaip atsipalaidaves beveik puslitrio implantas gali tilpti i delna, nebent delnai kaip pas krepsininkus tongue.gif

O max dydis priklauso nuo daug faktoriu - labai svarbus yra ir odos/ audiniu elastingumas bei kiekis. Juk nenoretum dideliu (.)(.), bet isvagotu strijom ar su riplingu...? Juolab, kad tau jau reikejo pakelimo, tad nemaza tikimybe, kad per kuri laika krutine vel pakars kazkiek, nes audiniu elastingumas sumazejes. O kuo sunkesni implantai, tuo labiau juos gravitacija veikia 4u.gif . Nueik ryt pas gydytoja ir ramiai su juo viska issiaiskink - patikek, nei vienas chirurgas tycia nedarys taip, kad butu blogiau (ypac Lietuvoje, kur rinka nedidele, o pletkai sklinda zaibiskai).

Ir nu jomajo, paskambink klinikai ir atsiimk sutarti! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MrsNorris @ 2017 03 06, 09:22)
Nu ot nekantrus zmogus biggrin.gif Gal trecia karta sakau, neskubek vertinti dydzio, kol viskas sutine ir raumuo laiko implanta priplota - kai atsileis, tikrai bus didesni. As neisivaizduoju, kaip atsipalaidaves beveik puslitrio implantas gali tilpti i delna, nebent delnai kaip pas krepsininkus  tongue.gif

O max dydis priklauso nuo daug faktoriu - labai svarbus yra ir odos/ audiniu elastingumas bei kiekis. Juk nenoretum dideliu (.)(.), bet isvagotu strijom ar su riplingu...? Juolab, kad tau jau reikejo pakelimo, tad nemaza tikimybe, kad per kuri laika krutine vel pakars kazkiek, nes audiniu elastingumas sumazejes. O kuo sunkesni implantai, tuo labiau juos gravitacija veikia  4u.gif . Nueik ryt pas gydytoja ir ramiai su juo viska issiaiskink - patikek, nei vienas chirurgas tycia nedarys taip, kad butu blogiau (ypac Lietuvoje, kur rinka nedidele, o pletkai sklinda zaibiskai).

Ir nu jomajo, paskambink klinikai ir atsiimk sutarti!  smile.gif




Cia as nekantri??? biggrin.gif kodel dauguma sako patinimas nueina papai sumazeja...mazeja mazeja....,ne delnai mano motetriski grazus biggrin.gif rimtai man keista paciai ,bet telpa...
Taip mano oda linkusi tysti...del to nedejo didesniu,nes nukars? Drasiai 450 galejo grust(ko ir norejau)Nu kas belieka vaiksciot mazapapei biggrin.gif
Del sutarties jau rasiau ne viena karta ;)
O profili gyd irgi parenka pats?neaptates su paciente?(mes lyg neaptatinejom sito)o parinko 4.30 zemas cia?

Beje kada patinimas pradesa slugti,skirtingai visoms kogero man siandiena 5diena,liemenele virsuje laisveja vos...persiginejot kipeles)nes db pas mane uzsegta ant paskutiniu)ta dirza uzdejusi 5dienas esu,1minutei atsegu,kad ikvept...vel uzsegu...blyn silpnai dar labai jauciuosi...🙈🙈🙈
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurio zmona: 06 kovo 2017 - 08:47
QUOTE(Aurio zmona @ 2017 03 06, 09:42)

Nu kas belieka vaiksciot mazapapei biggrin.gif



Tarp 425 ir 450 ml skirtumas puse stopkes, tai "didziapape" butum nebent savo galvoje, vizualiai tikrai nesiskirtu biggrin.gif

Man gal pora savaiciu labai sunku buvo, rijau visus nuskausminamus is eiles. Bet labai individualu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MrsNorris @ 2017 03 06, 06:35)
As jau seniai sakiau, kad cia vien size freaks susirinke  biggrin.gif  biggrin.gif . Didesniu neimciau net jei primoketu, ir irgi buciau nieko pries, jei pasitrauktu biski  smile.gif

friends.gif friends.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif as irgi neimciau didesniu ir nesupykciau, jeigu dar pasitrauktu mirksiukas.gif
Aurio zmona, as galvojau, kad as nekantri, bet matau, kad man toli iki to lotuliukas.gif Keisis viskas dar labai labai.
Atsakyti
Gerai gerai panos tyliu,ntr jegu gincytis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurio zmona @ 2017 03 06, 09:01)
Gerai gerai panos tyliu,ntr jegu gincytis biggrin.gif

Viskas ok, tiesiog mes visos tau sakom, kad PER ANKSTI sprest apie dydi po keliu dienu.
Atsakyti
QUOTE(Aurio zmona @ 2017 03 06, 07:42)
Cia as nekantri??? biggrin.gif kodel dauguma sako patinimas nueina papai sumazeja...mazeja mazeja....,ne delnai mano motetriski grazus biggrin.gif rimtai man keista paciai ,bet telpa...
Taip mano oda linkusi tysti...del to nedejo didesniu,nes nukars?  Drasiai 450 galejo grust(ko ir norejau)Nu kas belieka vaiksciot mazapapei biggrin.gif
Del sutarties jau rasiau ne viena karta ;)
O profili gyd irgi parenka pats?neaptates su paciente?(mes lyg neaptatinejom sito)o parinko 4.30 zemas cia?

Beje kada patinimas pradesa slugti,skirtingai visoms kogero man siandiena 5diena,liemenele virsuje laisveja vos...persiginejot kipeles)nes db pas mane uzsegta ant paskutiniu)ta dirza uzdejusi 5dienas esu,1minutei atsegu,kad ikvept...vel uzsegu...blyn silpnai dar labai jauciuosi...🙈🙈🙈

Man pazystamas tavo nekantrumas,bet tai normalu,nes visos esam skirtingos.Ir isgastis tavo irgi sitoj vietoj suprantamas,nes gal but tikejeis isivaizdavai visai ka kita,o kalbeti jau praejusioms sita lengviau,gi sotus alkano nelabai supranta.Dar itariu,kad prie tos panikos vyras prikises nagus yra irgi ,nes rasei,kad dydis ir jam mazas pasirode((gal klystu)Kas liecia visa kose del implantu ir gydytojo,man kolkas skamba kaip varpai ir neaisku is kurios puses.Labai linkiu,kad viska ka susikurei savo galvoi nepasitvirtintu,ir kai issiaiskinsi tikiuos viskas bus gerai!Nusiramink ir stenkis ramei viska apgalvojus veikti tai,ka reikia.Nei agresijos nei demonstravimas,kad as kieta arba kieto vyro zmona cia nepades.Lauksim ziniu ir tik geru!!! :4u:As tikiu,kad cia kazkoks nesusipratimas,kaip kazkuri sake tokioj mazoj Lietuvelej...turi buti visai be varztu,kad daryti tokias kliurkas..nors jau kartais pagalvoji,kad niekas nebestebina siam.pasauly! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liida: 06 kovo 2017 - 09:27
As pati ka tik praejau pro tai, tas panikos ir beviltiskumo ka nors pakeist jausmas pazistamas. Tik is priesingos puses, nes man per daug buvo, o ne per mazai. Ir zinau, kaip sunku nusiramint. Laikykis. Ir linkiu susikalbet su gydytoju.
Atsakyti