Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

Blueta, aciu, neskaiciau situ pokalbiu anksciau, tai nezinojai, kad nereik panikuot del drenu 4u.gif

Aurio zmona, nu kodel tu gydytojo nepasikvietei iskart? Kodel tylejai ir isvaziavai nieko neissiaiskinus iki galo?
Nu nepyk, bet uz save reik pakovot. Taip pat nesuprantu kodel iki siol i klinika nepaskambinai, nors mes visos tau tai sakom..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liniuxxx: 05 kovo 2017 - 18:32
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 05, 19:32)
Blueta, aciu, neskaiciau situ pokalbiu anksciau, tai nezinojai, kad nereik panikuot del drenu 4u.gif

Aurio zmona, nu kodel tu gydytojo nepasikvietei iskart? Kodel tylejai ir isvaziavai nieko neissiaiskinus iki galo?
Nu nepyk, bet uz save reik pakovot. Taip pat nesuprantu kodel iki siol i klinika nepaskambinai, nors mes visos tau tai sakom..



Atidaves pasa pasa or lankstinuka,atsisveikines iki antradienio uzsidejo striuke ir isejo,sestadmsekmad.ne darbo gal jam diena(atejo,paerist manes)
Neskambinu jau sakiau kodel ateisiu antradieni noriu netiketai jam pasakyt,nenoriu,kad butu pasiruoses atsakymus ;)
Pakovot as moku;) tiksliau susipykt iki negalejimo:D
Atsakyti

 Tokiose situacijos labai nenaudinga pyktis. Reikia įjungt diplomatiją ir tartis gražiuoju.

 Kalbu iš patirties 😉

Atsakyti
As tuoj pati apskambinsiu jiems, sakysiu bl*** atiduokit Aurio zmonai sutarti, geitai! lotuliukas.gif Mano kantrybe mazesne nei tavo, Aurio zmona biggrin.gif

__


As pas TA tai cash'u veziaus, ten registraturoj i mazynka sukiso kupiuras, perskaiciavo be jokiu parkiu. Viskas graziai tvarkingai vyko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MoulinRouge: 05 kovo 2017 - 19:08
Aš tai jau laukiu kuo čia pasibaigs su AURIO ZMONA... aggressive.gif Jau su mano charakteriu būtu jie ten ant blakstienų pastatyti vien kad eurus į kišenę susikišo šitaip... mad.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2017 03 05, 19:03)
As tuoj pati apskambinsiu jiems, sakysiu bl*** atiduokit Aurio zmonai sutarti, geitai!  lotuliukas.gif  Mano kantrybe mazesne nei tavo, Aurio zmona  biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ir man panasios mintys. Koks dar pinigai i kisene? Kur kvitas, kad sumokejai, kur juodu ant balto surasyta, kas konkreciai bus daroma??? Jeigu kelimas, tai turi buti detaliai aprasyta, kur kas bus daroma. Pas mane buvo patasyta, kad desinio (.) vidinis dalinis pakelimas bus daromas, kokie implantai bus dedami ir kad po raumeniu.
Atsakyti
😆😆😆😆😆😆😆 panos baikit juokint ,papai traska ngl juoktis 😆😆😆😆😆😆
Atsakyti
Merginos, ir jums taip nugaras skaudejo? Nesuprantu ar cia nuo tos liemeneles itemptos, ar cia nuo pasikeistusiu formu ar dar nuo ko, bet pleeesia!!
Atsakyti
jo skaudejo, net buvau i masaza nuejus (masazavo sedint😆 ), manau pagrinde del neiprastos miegojimo padeties nugara skauda ☺
Atsakyti
Jo, gali but kad nuo miegojimo pozos, man taip nepatogu, kolkas miegu praktiskai sedint
Atsakyti

Sveikos!

"Pensininke" uzsuko pasisveikint :) Prisiminiau tuos malonius rupestelius. Mano papuliams vasara jau 5 metai bus. Formos nepakeite, viskas puiku. Tik vis tyliai pasvajoju apie didesnius  :rolleyes: 

Vyras galvoja kad juokauju :D

Dabar pilnas C, pereinantis i D.

Didinsiuos tikrai, kai antra vaika pagimdysiu.

Kantrybes laukiancioms savo op ir greito gyjimo gyjancioms. Tikrai verta  :4u: 

Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 05, 22:20)
Merginos, ir jums taip nugaras skaudejo? Nesuprantu ar cia nuo tos liemeneles itemptos, ar cia nuo pasikeistusiu formu ar dar nuo ko, bet pleeesia!!



Nea,man neskauda(o laukiau tu skausmu) nemegstamiausia poza ant nugaros,bet viskas ok ;) tik neztiiiiiii,ypac po tom gumom biggrin.gif
Neskauda gal kad papai mazi biggrin.gif
Kiek kainuoja vien implantai?
Atsakyti