Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

3wa, aciu, biski nuraminai, tik neramu man kad tiek kraujuoju, vis dar renkas ir nemazeja.. verysad.gif
Atsakyti
Ne panos cekio ir ntr!duokit albumo ft,imesiu savo fr,paziuresiu ir jusu grozius,jei nieko pries ;)
Papildyta:
QUOTE(DivaZ @ 2017 03 05, 13:57)
Butent, atrode pailgi balionai prisiuti prie kuno, dabar (5 savaites) jau apvaleja.



Tavo nors BALIONAI,o mano teniso(stalo teniso) KAMIOLIUKAI ) is sono biggrin.gif
Atsakyti
Bet tai kas cia per klinika? Negi juodais paeme? Nu nenoriu tiket..
Atsakyti
Aurio zmona, mano cekis buvo prisegtas prie sutarties, kai atsiemiau ja, tai ir cekis ten pat buvo. Moterie - PASKAMBINK I KLINIKA biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Klp Univeritetine ligonine 😤😤😤 plastines rekonstrukcijos skyrius ,gal kai antradieni ateisiu jam pasakysiu,kad vaizdas netenkina,norejau tikejausi didesniu papu,pasitikejau jumis,ka jis.man gali atsakyt?
Oda linkusi tysti po metu ateitum ir kaltintum kad nutyso,jei daugiau idejau...
Baze mano 13 ne tokia ir maza kad daugiau neukist manau plati krutine,db nudotkinau kiek isejo nu puse velnio bet is sono piskiai verysad.gif biggrin.gif nesuprantu panoms mazesnem bazem sudeda didesnius ir yra papai...verysad.gif

O atsiemant sutarti pacios praset einant namo ar jums ka atnese? Man atmese tik pasa,lankstinuka,klausiau ar kortele uzregistruot internete kad veikt garantinis pradetu? Ne sake nereikia(kitai mergaitei sake reikia)
Pinigus pries op palatoj padaviai jam net neskaiciavo prie manes i kisene ir isejo(visoms kiek zn taip) kabinete perskaiciuoja faktas...
Ar as durna??? Blyn..biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurio zmona: 05 kovo 2017 - 17:14

3wa, aciu, biski nuraminai, tik neramu man kad tiek kraujuoju, vis dar renkas ir nemazeja.. verysad.gif

Kada sutarei su daktaru pasimatyt? Nemažėja visai visai? Šiaip, žinok, su drenais, viena panelė net 7 dienas namie išbuvo, laikė kol nemažėjo. Vat būna kai kurioms, kad ilgokai palaiko drenus.

Atsakyti
Ryt is ryto i klinika liepe atvaziuot. Vyras sako toks jausmas, kad tas drenas dirgina zaizda ir ji kraujuoja, nes skauda labai, kiekvienas judesys=duris..

Aurio zmona, eik tu sau, man cia negerais dalykais kvepia..man pinigus paeme registraturoj, sutartele, cekutis, garantija-viska sudeliojo i maiseli ir iskart man atidave.
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2017 03 05, 18:05)
Moterie - PASKAMBINK I KLINIKA


As jau irgi norejau didziosiom raidem rekti biggrin.gif

QUOTE(Aurio zmona @ 2017 03 05, 18:10)


O atsiemant sutarti pacios praset einant namo ar jums ka atnese? Man atmese tik pasa,lankstinuka,klausiau ar kortele uzregistruot internete kad veikt garantinis pradetu? Ne sake nereikia(kitai mergaitei sake reikia)
Pinigus pries op palatoj padaviai jam net neskaiciavo prie manes i kisene ir isejo(visoms kiek zn taip) kabinete perskaiciuoja faktas...
Ar as durna??? Blyn..biggrin.gif


Bezpridelas visiskas. Man visus popierius atidave iskart pasirasius, pries operacija, o mokejau kreditke. Beje, mano sutartyje implantu rusis ir dydis niekur neparasytas, bet kadangi pries op nieko apie juos su gyd nesitarem, tai kaip ir px buvo. O pati sutartis standartine privacios klinikos, BAKe panasia pasirasinejau, plius atskiras israsas is ligos istorijos apie atlikta operacija su gyd parasu, implantu pasas ir sarasas komplikaciju smile.gif

QUOTE(Blueta @ 2017 03 05, 18:12)
Šiaip, žinok, su drenais, viena panelė net 7 dienas namie išbuvo, laikė kol nemažėjo. Vat būna kai kurioms, kad ilgokai palaiko drenus.</p>


Jo, ir as sita atsimenu. Dar ir i verslo susitikima ejo su kraujo buteliais kisenese smile.gif
Atsakyti
Blyn rimtai bizpridielas!o tiek apiskaicius buvau!
Dura esu vadinasi kaltu nerasiu db ;(
Vyrui sakau panesiosiu tokius pora metu keisiu i didelius :F sako tu isivaizsuoji as tokius pinigus.vel duosiu? biggrin.gif
Sakau baik tu pakelimo nebereikes nebe 3100 o tik 2500 biggrin.gifD
Atsakyti

Ryt is ryto i klinika liepe atvaziuot. Vyras sako toks jausmas, kad tas drenas dirgina zaizda ir ji kraujuoja, nes skauda labai, kiekvienas judesys=duris..


T.A "mėgėjas" drenus palaikyt, neskuba jis jų ištraukt, ne viena nešiojo kišenėse grįžus namo po 5 ir net kaip sakiau 7 (!) paras.  Viena panelė, pamenu, iš Klaipėdos važiavo gal irgi po 3 parų, tik tada ištraukė.

šiaip tai šita taktika pasiteisina, kiek stebiu per ilgalaikę jo praktiką, nesikaupia kūne tie nepasišalinę skysčiai. 


Bezpridelas visiskas. Man visus popierius atidave iskart pasirasius, pries operacija, o mokejau kreditke. Beje, mano sutartyje implantu rusis ir dydis niekur neparasytas, bet kadangi pries op nieko apie juos su gyd nesitarem, tai kaip ir px buvo. O pati sutartis standartine privacios klinikos, BAKe panasia pasirasinejau, plius atskiras israsas is ligos istorijos apie atlikta operacija su gyd parasu, implantu pasas ir sarasas komplikaciju smile.gif


Jo, ir as sita atsimenu. Dar ir i verslo susitikima ejo su kraujo buteliais kisenese smile.gif

Aik tu, nelygink, klaip.tokie bajeriai vyko dar prieš 10 metų, kaip matau, vyksta iki šiol 😉

Anksčiau nei impl.paso neduodavo, panos reikalaut turėjo čiut ne piktuoju.

jo,jo, buvo reikalų. 😃

Atsakyti

Aurio žmona, pas kurį klaip.dareis, primink?

o tai tau ir pakėlimą dbr darė?

tie tavo minimi 2500 nei čia lb mažai nei ką, mačiau BAK'as skelbėsi kad už tiek daro. O vistiek, zinai, privati normali klinika o ne universitetinė ligoninė 😉

Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 05, 18:26)
Ryt is ryto i klinika liepe atvaziuot. Vyras sako toks jausmas, kad tas drenas dirgina zaizda ir ji kraujuoja, nes skauda labai, kiekvienas judesys=duris..

Aurio zmona, eik tu sau, man cia negerais dalykais kvepia..man pinigus paeme registraturoj, sutartele, cekutis, garantija-viska sudeliojo i maiseli ir iskart man atidave.



Nieko panasaus,atejau i konsultacija 1val konsultavo 30e palikau(super patiko)
Iki op 10d atejau tyrimu kraujas kardiograma anesteziol....nekainavo
Operacijos ryta prisostaciau prie jo kab.sesele pasitiko,perrenge,atejo gyd.atnese implantus liemenele,prifotkino,ismatavo dar,ispiese..padaviau pinigus,paeme neskaiciavo i kisene susitiksim operacinej(geras,paslaugus,demesingas,ne vieno blogo zodzio) sesute ivede katereri,pagulde i lova ir isveze...operacinej perlipau ant kt lovos pajuokavom,dar pamenu pasakiau jei reiks reibalu imkit nuo lesku siknos,prisijuokem,luzau..buvo puse 9.
Pabudau apie 13h pooperacinej apgaubta demesio,anesteziol.glostymo...aptirpe ranku pirstai buvo...dar val pagulejau,suleido plecianciu...isveze i palata,anesteziol.priejo sako labai visi operacinej uz jus dziagemes is to ka turejot padare tobulai,dziaugiausi...
Atejo i palata gyd.klausiau kaip??? Viskas super sako,graziai gavosi,as is virsaus ziuriu i papus nu blyn mazi...ai galvoju vaidenasi...vakaras...sesute atejo suleist vaistu ziuri sako ar tik 1 krutis nera didesne?nu ir man sakau taip.atrodo(bet sakau rodziau.gyd.jis sako.tik db nekreipk demesio i tokius dalykus 2-3men keisis..)ok as juk nesioperuoju kiekviena diena..
Kita diena kaip ir namo..pirstai neatitirpo...pakviete neurohirurga,pakonsultavo,op metu uzsispaude kakle nervas,ne implantai.cia kalti ok
..kita diena visi eina,klausia,kaip.
Bla bla bla,kava,vanduo...demesys..
Sestadienis 10val.ateina gyd.perrisam,guliu palatoj jis sedi prie manes sesele stovi atsega liemenele,plesia.pleistrus as bijau atsimerkt🙈🙈🙈 cia gi toks ivykis PAPAI NAUJI PAPAI,reikia susipazint..isdrystu atsimerkt...ziuriu biggrin.gif ciucikai...neistariu ne zodzio,gyd.super,nerealiai..o as tyliu sako netekot zado biggrin.gif jo blyn galvoju,mane dar narkoze veikia...sutvarke aureole labai grazi maza perkelta.

Susege,atnesiu tuoj pasa,atnese pasa,lankstinuka ir isbego, seselei sakau kame reikalas?sako kas yra?kur sakau papai??? Nu normalus sako tu gulejai atrodo maziukai...ok galvoju....ziuriu pasa..erfonomix...pize...nesitarem taip! Lendu i tlf ft zet deziu foto akurat ergonomix ir ant deziu,supratau kad jis man juos ir sukiso! Isejau namo nieko.nesupratusi....namie pries veidrodi paziurejau,pradejau verkt,mama ramint,vyras per kamera juoktis biggrin.gif
Netureciau gyd.jokiu priekaistu jei ne dydis...bet nes toki ir taremes 425ml verysad.gif bet jis galejo perspet bus mazi negi nezino?
Ergonomix brangesni +120e vienos moka kitos pasirodo ne(as ne smile.gif) be to konsultav.metu man jis sake ergo..tau netiks reikia pildyt virsu papu...o jie nuzpildys...nebegveldenom tos temos,mano zodziai buvo jam paskutiniai Motiva apvalus 425ml?Taip pasake,uzsakau db pat...uzsake...

Sory panos kad issipleciau ;) bet konkreciai tik db jauciuosi atsikelusi po narkozes biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Blueta @ 2017 03 05, 18:56)
<p>Aurio žmona, pas kurį klaip.dareis, primink?</p><p>o tai tau ir pakėlimą dbr darė?</p><p></p><p>tie tavo minimi 2500 nei čia lb mažai nei ką, mačiau BAK'as skelbėsi kad už tiek daro. O vistiek, zinai, privati normali klinika o ne universitetinė ligoninė 😉</p>



Taip.su pakelimu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurio zmona: 05 kovo 2017 - 18:17