Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(*Indrulka* @ 2016 12 22, 07:12)
Panos, o toms kur po 310, 315 ml okie maždaug ūgiai svoriai? Ns man tai išvi tokių skaičių nebuvo - arba 375 arba 395, tai pradedu bijot kad bus labai dideli  blink.gif

As 375 desiuos. Buvau pradzioj issigandus irgi dydzio ir pasirinkus 350, bet po antros konsultacijos pas TA nusprendziau vis tik 375 ir jis sake, kad tikria nebus per dideli.
Mano ugis 175 (63 kg) 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MoulinRouge: 23 gruodžio 2016 - 18:09
QUOTE(Chocolatea @ 2016 12 23, 12:26)

Čia tik kaip pavyzdžiai apie ką galvoju.. Arba galvoju galima pirkti be tų petnešėlių ir užsimesti kokį priderintą švarkiuką ar kažką kad uždengti pečius, vistiek kovas nebus šiltas tai gal priderinčiau kažką, net neisivaizduoju taip pradėjau sukti galvą dėl tų suknelių, atrodo laiko daug dar, bet problema didelė iškyla. unsure.gif Dar antrai dienai, kažką reikia žiūrėtis, pirktis.
mastau.gif

Su pirma suknele tikrai matysis liemenele, bent jau man liemenele prie pat pazasties, tai is sono matytusi.
Atsakyti
QUOTE(*Indrulka* @ 2016 12 22, 15:27)
Aš 172 ir 60... Nu nžn nžn, tikiuosi neatrodysiu didžiapapė biggrin.gif  unsure.gif

Mano 395, atrodo idealiai. Mazesniu tikrai nenoreciau. Ugis 170 ir svoris 60 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chocolatea @ 2016 12 23, 00:10)
Gal galit įkelti kuri kaip atrodo liemenėlę kurią reikia nešioti po op? Man reikia pirktis suknel vėstuvėm ir reikia žinoti kokia ta liemenėlė bus kad pirktis suknelę jog nesimatytų tos liemenėlės. smile.gif ačiū. 4u.gif

Ruta-dute
Ir kaip patenkinta? smile.gif


sveika, ir as esu vakr tikgryzus is po ligonines. liemenele su dirzu virsuje, tai tikrai problema del rubu, nes kaledom suknele kuria turejau nors su negilai aiskirpte tai matosi ta juosta ir papulliia suspausti.
Atsakyti
Kad dydžiu tai imsiu didesnę suknelę, teks nešt pas siuvėja, kad pataisytu. Nes apie tai irgi jau galvojau. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chocolatea: 24 gruodžio 2016 - 10:14

Sveikos...

Na kas diena vis lengviau. Sutinusi dar nemenkai pilvo zonoje. Nes tas ivykes siurbimas nuo viso kuno ir tik 480ml. Nusiurbti smarkiai subjaurojo. Melyniu melynes.

Vakar buvau po 1sav.pasirodyt gydytojui.

Sake viskas ok.

Paklausiau del liemeneles. Sake mitu mitas. Nesiot diena. Nakti galima be.

Galima miegoti ant sono jei pati gali ir neskauda. Apskritai tas jo ramumas ir zinojimas mane stabilizuoja.

Dabar jos nedideles bet tobulai dailios. As laiminga.

Kaledos

Graziu svenciu

Atsakyti
O kaip kitom merginom jautesi dar patinimas po beveik menesio? 3/4 sav. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Chocolatea @ 2016 12 24, 10:59)
O kaip kitom merginom jautesi dar patinimas po beveik menesio? 3/4 sav. unsure.gif

krutys minkstesnes, virsutine dalis, bet dar apacioje kietokos, praeje 4 savaites, su normalia liemenele negaleciau buti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egvi: 24 gruodžio 2016 - 11:46
QUOTE(Chocolatea @ 2016 12 24, 11:59)
O kaip kitom merginom jautesi dar patinimas po beveik menesio? 3/4 sav. unsure.gif

Po menesio sarvus dejausi tik nakciai. Diena iprasta liemenele be lankeliu.
Patinimas irgi virsus kaip ir ok, spenelių ir apatines dalies nejaučiu ir dabar.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SevenEleven: 24 gruodžio 2016 - 21:24
QUOTE(SevenEleven @ 2016 12 24, 21:23)
Po menesio sarvus dejausi tik nakciai. Diena iprasta liemenele be lankeliu.
Patinimas irgi virsus kaip ir ok, spenelių ir apatines dalies nejaučiu ir dabar.

Bet kaip kiekvienai skirtingai, as po 4 savaiciu jauciu ir spenelius ir apatine krutu dali, tai yra krutys pilnai jautrios. Su liemenele bei juosta turiu buti ir diena ir nakti, max leido ~3val nusiimti ir detis paprasta liemenele.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Smagiu svenciu visoms newyear.gif

Skaitineju apie dydzius ir manau, kad man gali neuztekti tu 385 ir 415 unsure.gif mano ugis 166, svoris 60, bet noriu , kad matytusi tongue.gif Nors chirurgas sake, galima dar siek tiek didesnius, bet jau isrysketu implantas, nes sake, as kuda labai virsutineje kuno dalyje blink.gif zodziu, laukiu nesulaukiu, tik bijau, kad noresiu didesniu paskui hmm.gif bigsmile.gif o del liemeneles, tai sake 6 savaites pastoviai nesioti, tik po 1val per diena galima be jos...
Atsakyti
SU SVENTEM GRAZUOLES PAPUOTOS, JAUKAUS STALO, GRAZIU AKIMIRKU IR LAIMINGU METU 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedre1222: 25 gruodžio 2016 - 17:54