Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

Aurio zmona, nesinervuok taip, vyrui tuo labiau nereik sakyt, kas neramina, as nerodziau savo nerimo. Pas mane buvo tarp A ir B skuryciu, idejo 350 anatominius ir tikrai C yra. Tai jei pas tave buvo mesytes savos, su 425 bus tas D, mano nuomone. Tas vaizdas tiek keisis dar! Bandyk, zinoma, kalbet, klaust, kodel tokia, o ne kitokia projekcija dejo. Manau, kad gydytojai analizuoja atidziai, kaip geriau atrodytu. Kiekvienas gydytojas turi savo grozio supratima, kai ka ir gamta nulemia. Guoskis tiek, kiek reikia 4u.gif as irgi po op i tema atejau panikos pilnom akim, tik man atvirkscisi, per dideli jie atrode.
Atsakyti
Tynimas ,atslugs kie tik dar labiau sumazes ;((((
Jie kazkaip platus i sonus,o atsikisimo nera...ne pries op buvo skuros daug ne mesos,nupjove jas likau lentaA ir dejo 425,bet kodel ne 5 profilio! Man apie profili jis isvis nieko nesake! As nesurezgu sakiniu ka jam.antradieni reikes sakyt nuejus...ergon...apvalus ir yra sakys ko nori?is tokiu spanielio ausu pastatem toki grozi!!!!) Taip taip!!! O dydis kur!!!!!! 👀👀👀
Papildyta:
Tai kad vyras per kamera mato kokios razinkos uz 3100e isidejau 😭
Atsakyti
QUOTE(Aurio zmona @ 2017 03 05, 12:46)
Tynimas  ,atslugs kie tik dar labiau sumazes ;(((( 
Jie kazkaip platus i sonus,o atsikisimo nera...


Galiu garantuoti, kad niekas nesumazes. Normalu, kad atsikisimo kol kas nera - raumuo isitempes ir spaudzia implanta, beveik visu papai po op atrodo ploksti ir platus. Pamatysi, jau po 2-4 savaiciu bus visai kitas vaizdas, kai atsileis raumuo ir viskas suapvales.
Ir as tavo vietoj iskart skambinciau klinikai ir prasyciau, kad atsiustu sutarties kopija.
Atsakyti
Ir as jau buciau pasukus i klinika, Aurio zmona, ko tu bijai?? Tavo teise kopija turet!

Mano savijauta liux jei ne tas kraujavimas. Skambinau gydytojui, lb maloniai pakonsultavo ir sake taip buna, nesijaudint, uzsizymet kiek ml dar pribegs ir ryt atvaziuot, isims drenus. Kazkur vienas matyt remiasi, nes keiciant padeti toka astrus skausmas!! blink.gif
Bet gydytoju lb patenkinta, taip nuramina jo ramybe smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liniuxxx: 05 kovo 2017 - 12:46
QUOTE(MrsNorris @ 2017 03 05, 12:33)
Galiu garantuoti, kad niekas nesumazes. Normalu, kad atsikisimo kol kas nera - raumuo isitempes ir spaudzia implanta, beveik visu papai po op atrodo ploksti ir platus.

Butent, atrode pailgi balionai prisiuti prie kuno, dabar (5 savaites) jau apvaleja.
Atsakyti

Jau geriau pergyventi del per dudeliu negu per mazu... juo labiau, kad norejosi dideliu (.)(.) Aurio zmona, isivaizduoju kaip sunku islaukti antradienio, laikykis... tikrai manau neliks tookie ploksti kaip kad yra dabar, merginos va vienbalsiai ta sako. Islauk savo gyd komentaro, tikrai daug kas paaiskes. Laikykis, mergyt  :4u: 

Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 05, 13:45)
Ir as jau buciau pasukus i klinika, Aurio zmona, ko tu bijai?? Tavo teise kopija turet!

Mano savijauta liux jei ne tas kraujavimas. Skambinau gydytojui, lb maloniai pakonsultavo ir sake taip buna, nesijaudint, uzsizymet kiek ml dar pribegs ir ryt atvaziuot, isims drenus. Kazkur vienas matyt remiasi, nes keiciant padeti toka astrus skausmas!! blink.gif
Bet gydytoju lb patenkinta, taip nuramina jo ramybe smile.gif



Mergaites nebijau,bet garantuoju,kad jokios sutarties nera,antraip butu dave! Ne vienai kas pas ji operavosi apart paso nk negavo,liginine ten ne klinika privati,jei ir yra kokia sutartis,tainpas gydytoja kabinete,o jo siandiena nera,seselei pasakysiu i posta paskambinus,faktas kad jam perduos ir jis bus pasiruoses,o antradieni noriu ateit ir visai netiketai jo paklaust uzpilt klausymu lavina ;)
Jei ta sutartis ir yra tikrai joje bus parasyti Motiva Egronimix round....nes juk tokius pries op ir atnese verysad.gif
Bet kokiu atveju plastikas tures ka atsakyt,kalti jie nelieka net jei sugadina baisiausiai kazka verysad.gif o cia matai panelei dydis netiko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurio zmona @ 2017 03 04, 15:58)
Panos nzn net ka sakyt! Taip atnese dezes su inplantais 425cc..bet as tik skaicius paziurejau😏jis man sake egronomix tau netinka! Tokio zodzio as a t dezes ir neieskojau! Paskutinej konsult. Paskutiniai mano zd huvo tai Moti a apvalus 425ml TAIP sako! Po visko as ziuriu papu virsus neiskiles...tarpas...1 didesnis atrood,jo klausiu kodel 1 didesjis?? Sako dar 2-3men taip gali but,ok,paleidzia namo...perrisa,blym spirgiai i sonus ziuri...nieko neskaau gyd.sesele giria,atnesa pasa va jusu egronimixu pasas...sustingau(galvoju ne taip supratau)gryztu namo ziuriu vaizda..nu blyn vejai ..pradejau su kitu panu motivos egronomiksais lygint pas viena maziukai ji tokiu norejo 36l profilio aukstis 4...pas kuria labai gerai 400ml profilio auksis 5! Pas mane 425ml 4.3,kokio velnio jis man taip padare atejau su spanielio ausim nukare iki negalejimo buvo db atrodo padarytas tok pakelimas o papai mazyciai verysad.gif nio vyro net nemalonu jus grysn paziures...o abu planavom tikrai normalius! ka sakyt gydytojui panos!!!! :(sory uz klaidas aa mikdomu pripumpuota viena akim ziuriu biggrin.gif

skambink gydytojui kol viskas sviezia, paskui sakys tylejot, pasa matet, viskas tiko... tegul atsivercia uzrasus, ka taretes, ka sudejo, primink kad snekejot apie virsaus pilnuma o jus jo nematot. is dalies gydytojas teisus - dar anksti spresti apie ju forma, tam reikia kelis men laukti, jie formuojasi kasdiena, atsileidzia tinimas, plius sarvas palaiko forma, su juo galima pasikoreguoti siek tiek. mano irgi vienas mazesnis, ir siaip jau niekas nepasikeite, ir po metu toks pats. zodziu netylekit, bendraukit su daktaru.
Papildyta:
QUOTE(Aurio zmona @ 2017 03 04, 17:08)
Jos manes net nefotkino pries op,tik operacijos ryta ft dare,egronomixai brangesni +120 man nereikejo moketi,atnese dezes implantu egro...vadinasi jis juos uzsake iskart po konsultac.jis pats supainiojo,ne viena is mergaiciu kur pas ji daresi sutarties negavo,tik pasus ...
Nzn kaop tinkamai pasielgt db nuejus...ka sakyt,pyktis nesinori,bet tylet tuo labiau ;(
Ka jus mano vietoj sakytumet?
Kad per konsultacija nors kalba butu buvusi apie egro...jis iskart atmete juos sake tik apvalus!

pas koki cia daktara daretes kad nei viena paciente sutarciu neturi? jis ka.. nelegaliai juos deda biggrin.gif ne nu, kaip suprast neturi sutarciu. ir zinoma jei jau atsinese butent i op tuos implantus, tai ir buvo planuota juos sudeti, nes kiekvienai parenkami butent jai tinkantys, ir tuos deda. labai jau retas atvejis kada pradedamas op daktaras pakeicia nuomone ir sudeda kitaip nei tartasi, bet cia jau vienetiniai atvejai, tikrai patys nekaitalioja pagal savo norus, nes jiem graziau...
Papildyta:
QUOTE(lindrukas @ 2017 03 04, 17:54)
Sveika 4u.gif as apie Sakalauska net nesu girdejus is viso ax.gif Na bet aisku, nebuvo jis mano sarase, tai ir nieko nesidomejau.
Priklauso nuo kokio rezultato norit, jusu sudejimo, krutines lastos bazes, ar turit ant krutu savos mesos kazkiek ar ne. Man 380 atrodo daug biggrin.gif , o ypatingai merginai/moteriai liesu virsum. Norit didziules krutines? Kiek musu merginos minejo, Viksraitis megejas i mazesne puse, kitur merginos tikrai daugiau issireikalauja biggrin.gif bet mano skoniui Jo darbai tobuliausi wub.gif  O kokio dydzio galutinio norit? Skoniui ir grozio suvokimui draugu nera, bet ant liesos moters (nors ir krutines lasta nesiaura) man 360 atrodo monstrai biggrin.gif  Bet aisku kiekviena pagal save, as noriu staciu pilnu, bet ne per dideliu ax.gif

suda ten monstrai, pirmus du men atrodo dideli, paksui dzin... savi, tokie kokie ir turi but. dar nei viena mazesniu neuzsinorejo biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 04, 18:08)
Merginos, ar kuri buvot su drenais namo grizusios? As dar pilnai kraujuoju, viena kruti istisai duria/skauda ir ten nuo ryto net 50ml pribego, kai kita tik 10ml. Ko tais neramu man..

as 5 dienas su drenais po namus vaiksciojau. labai gerai pamenu ta smaguma, dar ilgam jis man islikes. praeis, tik vienai greiciau, kitai leciau. man net skyscius trauke kai neissisklaide jie i audinius. sunki savaite buvo, atvargau, bet jau praeitis.
Papildyta:
QUOTE(Home_Made @ 2017 03 04, 19:04)
Mano ūgis 164, sveriu su visais raumenukais 50-51, šiaip kaip ir sakiau viršus labai kūdas, tai..... Paprasčiausiai pasakė, ok galiu sukišt ir 380ml, bet čiuopsis tikrai tikrai... O 350ml nesiūlau nes jie plokštesni nei 330ml, tik platesni, o tau reik statesnių.
Sako tau kas čia siūlė 380ml rodė pvz ant tokių plonų kaip tu ( beje pabrėžė kad tikrai priaugt riebaliuko 2kg biggrin.gif ) ir tokio ūgio? Nes va pvz... pridėjo būtent tokio sudėjimo ir ūgio merginų su tokiais kokius siūlo man... ax.gif  bigsmile.gif

mergyt, as 167, bet sveriu 49, tai kokio kudumo as atrodau? nesuk galvos, issirink kuris daktaras labiau patinka, ir viska tarkis, neskis pavyzdziu ko noretum. nors jeigu jis tau anatomiskai viska aiskina, ir priejot bendra susitarima tai saunu. svarbu kad tu suprastum koks rezultatas bus, ir kodel .
Atsakyti
QUOTE(Aurio zmona @ 2017 03 05, 14:55)
Mergaites nebijau,bet garantuoju,kad jokios sutarties nera,antraip butu dave!


Kaip gali nebuti sutarties, juk pati sakei, kad pasirasei penkis lapus...? Juolab kad sutartis siuo atveju yra ir kaip pirkimo-pardavimo aktas, tai jei jos nera, gali reikalauti, kad grazintu pinigus uz operacija, nes teoriskai jei nera sutarties, nebuvo ir operacijos.
Atsakyti
[quote=MrsNorris,2017 03 05, 16:29]
Kaip gali nebuti sutarties, juk pati sakei, kad pasirasei penkis lapus...? Juolab kad sutartis siuo atveju yra ir kaip pirkimo-pardavimo aktas, tai jei jos nera, gali reikalauti, kad grazintu pinigus uz operacija, nes teoriskai jei nera sutarties, nebuvo ir operacijos.
[/quote



Pries op 5lapus dave pasirasyt,nzn kas ten buvo,NESKAICIAU,taip.pati kalta is strioko puoliau rasytis man svarbiausia buvo skaiciai 425ml ir kad per narkoze nepabusciau biggrin.gif
Atsakyti
Aurio zmona, ne gydytojas ta sutarti nesiojasi, o administracija pasideda i visu "ligos" istorijas. Jei nesmagu pries gydytoja, tai jam nieko apie ta sutarti ir neskayk, bet adminisrtacijai pasisakyk, kad tau jos reikia. Negali taip but kad jos nera. nu tieisog negali... Nebent gyd. is Brazilijos ir cemento pripurske biggrin.gif

Ir irgi pritariu kitoms, kad skirtingas vaizdas pirmom dienom ir veliau. Panos albume dalinasi, nu labai net ir labai pasikeicia vazidas. Papulsi i albumiuka, gal bus ramiau kai visas issiziuresi. Guoskis tikrai geriau cia, o ne diedui. Ba jiems tai zinai - "zuvus investicija", o tau nepatenkinti lukesciai, jie kitaip viska matuoja.

Be to, TIKRAI "ex spanielio ausys" nebuvo geriau, tai bent tuo raminkis kol sulauksi pokyciu pooperaciniu arba kitaip isspresi sita makalose su gydytoju. geriau gydytojui verk ir guoskis nei vyrui - gal ka pasiulys, patars, nuramins - jis juk tokiu atveju turbut turejes ne viena ir ne 5 4u.gif
Atsakyti

Kaip gali nebuti sutarties, juk pati sakei, kad pasirasei penkis lapus...? Juolab kad sutartis siuo atveju yra ir kaip pirkimo-pardavimo aktas, tai jei jos nera, gali reikalauti, kad grazintu pinigus uz operacija, nes teoriskai jei nera sutarties, nebuvo ir operacijos.

Jeigu neturi sutarties, manai ceki apie sumoketus pinigus gavo? nemanau.

 Biski neskaidrokai man ta klp praktika atrodo, kazkoks eziukas ruke.

Gali but,kad nuejus pas daktara bus viskas logiskai paaiskinta.

Atsakyti