Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(Pinot'e @ 2017 03 04, 18:42)
<p>Tobula, kad pas viena ejai ir atitiko viskas! thumbup.gif O tupagal ka rinkaisi gyd? </p>


Pagal jo biografija / patirti dejime per pazasti (man tai aktualu buvo, bet jis ir per kitur deda), rodytus darbu pavyzdzius - pasakojima kaip jis ka kodel ir kada deda/daro; atsiliepimus; O ir siaip matyt biolaukai sutapo, tai neturejau pagrindo blaskytis 4u.gif

QUOTE(moocho @ 2017 03 04, 18:45)
nu sorry bet sita istorija su sutartim ir kitais implantais tik dar vienas minusas Klp.. as nzn kaip ten isvis kazkas sugalvoja operuotisb unsure.gif netaupykit panos, varykit i Kauna..


As irgi taip manau... Tokiam reikalui Š... cia pritaupysi unsure.gif
Atsakyti
Mano ūgis 164, sveriu su visais raumenukais 50-51, šiaip kaip ir sakiau viršus labai kūdas, tai..... Paprasčiausiai pasakė, ok galiu sukišt ir 380ml, bet čiuopsis tikrai tikrai... O 350ml nesiūlau nes jie plokštesni nei 330ml, tik platesni, o tau reik statesnių.
Sako tau kas čia siūlė 380ml rodė pvz ant tokių plonų kaip tu ( beje pabrėžė kad tikrai priaugt riebaliuko 2kg biggrin.gif ) ir tokio ūgio? Nes va pvz... pridėjo būtent tokio sudėjimo ir ūgio merginų su tokiais kokius siūlo man... ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Home_Made @ 2017 03 04, 18:04)
Mano ūgis 164, sveriu su visais raumenukais 50-51, šiaip kaip ir sakiau viršus labai kūdas, tai..... Paprasčiausiai pasakė, ok galiu sukišt ir 380ml, bet čiuopsis tikrai tikrai... O 350ml nesiūlau nes jie plokštesni nei 330ml, tik platesni, o tau reik statesnių.
Sako tau kas čia siūlė 380ml rodė pvz ant tokių plonų kaip tu ( beje pabrėžė kad tikrai priaugt riebaliuko 2kg biggrin.gif ) ir tokio ūgio? Nes va pvz... pridėjo būtent tokio sudėjimo ir ūgio merginų su tokiais kokius siūlo man... ax.gif  bigsmile.gif


Sveikinu apsisprendus 4u.gif Net neabejoju kad geriausias sprendimas cia! SV kaip minejo tikras estetas, bet papuliai tai barbiskai grazus pas ji wub.gif

Cia jus merginos taip agituojat sita Aleksandrito lazerio plaukeliu salinima, prisireike ir man biggrin.gif Jau rimtai yra atsibode visos tos depiliacijos
Atsakyti
QUOTE(lindrukas @ 2017 03 04, 19:39)
Sveikinu apsisprendus 4u.gif Net neabejoju kad geriausias sprendimas cia! SV kaip minejo tikras estetas, bet papuliai tai barbiskai grazus pas ji  wub.gif

Cia jus merginos taip agituojat sita Aleksandrito lazerio plaukeliu salinima, prisireike ir man biggrin.gif  Jau rimtai yra atsibode visos tos depiliacijos

Aš irgi dabar tookia rami, nemoku apsakyt,o tai nuo vakar vis galvojau, net sapnavau... NEPATIKĖSIT... Kad atneša dėžes implantų į palatą o ten tokios baisios sulamdytos kinietiškai prirašyta, vyrui sakau lupk žiūrėk kas ten, o ten iš aliexpress`o ( nors nieko iš ten neperku biggrin.gif ) idėti kažkokie plasmasiniai papų muliažai.. blink.gif biggrin.gif
Papildyta:
Net įsijungiau pažiūrėt... doh.gif lotuliukas.gif

https://www.aliexpre...22-bbaeb5028d6b
Atsakyti
Home_Made gerule tu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 04, 20:22)
Home_Made gerule tu  biggrin.gif

4u.gif

Bet tai įsivaizduoji.. lotuliukas.gif Tokius įdėtu... biggrin.gif Nors čia dar gražesni, sapne speneliai nesiskyrė nuo viso kito savo spalva... Vyras dar į stalą padaužė tuos akmenis.. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Home_Made @ 2017 03 04, 20:09)
Net įsijungiau pažiūrėt...  doh.gif  lotuliukas.gif

Uch kokie papuliai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Blueta @ 2017 03 04, 15:23)
<p>As cia dariausi:
</p><p><a data-ipb='nomediaparse' href='https://www.lazerineklinika.lt/kainos/?gclid=COOGpb33vNICFQmLsgodrNEAvA'>https://www.lazerineklinika.lt/kainos/?gclid=COOGpb33vNICFQmLsgodrNEAvA</a>
</p><p>nors dabar jau ir daugiau kliniku turi tuos Aleksandrito lazerius nusipirke, o tada jie buvo pirmi Vilniuj, dar sitos klinikos neturejo, Kardiolitoj glaudesi.
</p>


Ok sia vasara dar pratempsiu ir nuo rudens pradedu mirksiukas.gif


Papildyta:
QUOTE(MoulinRouge @ 2017 03 04, 17:07)
Aha, pedikiuro forke  biggrin.gif

bigsmile.gif tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(Aurio zmona @ 2017 03 04, 17:08)
Jos manes net nefotkino pries op,tik operacijos ryta ft dare,egronomixai brangesni +120 man nereikejo moketi,atnese dezes implantu egro...vadinasi jis juos uzsake iskart po konsultac.jis pats supainiojo,ne viena is mergaiciu kur pas ji daresi sutarties negavo,tik pasus ...
Nzn kaop tinkamai pasielgt db nuejus...ka sakyt,pyktis nesinori,bet tylet tuo labiau ;(
Ka jus mano vietoj sakytumet?
Kad per konsultacija nors kalba butu buvusi apie egro...jis iskart atmete juos sake tik apvalus!


Sakyk iskarto, kas ir kaip ir paziurek kaip reaguos, nesidaryciau tavo vietoje keitimo taip greitai, palauk biski, arba kompenzacija arba kita operacija, tikrai taip nepalik 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(lindrukas @ 2017 03 04, 17:54)
Sveika 4u.gif as apie Sakalauska net nesu girdejus is viso ax.gif Na bet aisku, nebuvo jis mano sarase, tai ir nieko nesidomejau.
Priklauso nuo kokio rezultato norit, jusu sudejimo, krutines lastos bazes, ar turit ant krutu savos mesos kazkiek ar ne. Man 380 atrodo daug biggrin.gif , o ypatingai merginai/moteriai liesu virsum. Norit didziules krutines? Kiek musu merginos minejo, Viksraitis megejas i mazesne puse, kitur merginos tikrai daugiau issireikalauja biggrin.gif bet mano skoniui Jo darbai tobuliausi wub.gif  O kokio dydzio galutinio norit? Skoniui ir grozio suvokimui draugu nera, bet ant liesos moters (nors ir krutines lasta nesiaura) man 360 atrodo monstrai biggrin.gif  Bet aisku kiekviena pagal save, as noriu staciu pilnu, bet ne per dideliu ax.gif


Tikrai nera daug 380, as 171 53kg ir pas mane 425 noreciau bent 500 ax.gif jeigu nori naturalios 380 pats tas, aisku kokie matmenys, ugis svoris Home_Made???
Atsakyti
Pries op pasirasiau 5lapus,isvaziuojant dave pasa implantu,lankstinuka...sutarties negavau,ar jas saugo sesutes poste,ar gyd.kabinete,siand.sekamdienis,gydytojo turbut nera...
Per konsultacija taremes del Motiva 425ml apvaliu,po operacijos turiu Motiva ergonomix(apvalus)bet vaizdas itariu su paprastais apvaliais skirtusi...sie kaip ir geresni,minkstesni,brangesni,bet per konsultac.jis man sake,kad tau tik apvalius nea viraus tustut tustutelis,pats vadinasi susipainiojo uzsake ergonomix man,nes atejes oper.ryta padejo man dezes inplantu,as aisku puoliau ziuret skaicius(kad nebutu masesni nei 425ml) pamaciau 425ml ir ramiai pasirasinejau nepamacaiu uzraso ergonomix....
Nesikabinciau jei ne dydis,kokias skuras turejau nukarusias ir kaip aukelta db nepalygint,bet dydis😓😓😓 tokius pinigus sumokejau ir ir zadedo D, as gavau ko gero tik B! Tarpas didelis tarp krutu na taip toki ir turejau iki op,bet kai paise ant manes klausiau ar trecias (.)netilps viduri juokesi,ne! Bus grazus tarpelis! Suda! Didelis...ziurint is virsaus i papus kaip paaugles pradeje dygti,mazi ir status! Kame reikalas?kokia nauda jam ne toki dydi idet??? Perrisinejo kada mane atsigulus atsege liemenele,vos ne rankom.plojo kaip tobula...gal..bet kir zadetas dydis???? As juk ne kiekbiena diena operuojuos as nesuprantu! ;( prazliumbiau visa nakty esu tokioj nevilty!
Skauda....labiau SIRDI nei papus....
Beje tokius ergo...lyginom su kitom mergaitem...pas biena 425ml ergo..
Baze 13cm(viskas kaip mano) profil.4.3 idealiai dideli grazus papai!

Pas kita ergo 400+425 baze 12cm profil 5!!! Afigienai atrodo...

Dar pas kita mazyciai(ji norejo tokiu)profil.4 tik.

Kodel dabar klausymas jis man nedare bent jau auksto profilio? Kaltu ko gero nerasiu as sitoj situac.
Dar su vyru taip skaidziai susipykom,na va sako 3100e vejais..jau geriau buvo mano "naturalios skuros"....
Sory panos kad prirasiau cia ,bet pasiguost norejau


Beje as ne taupiau,tiesiog esu viena ir zadejau Klp.darytis,daug kas daresi pas ji geri tie atisliepimai dar 2 plast.chirurgai buvo..tiesiog nebuvo minties kitur vaz. Negalvojau kad per mazus padarys!
Atsakyti
QUOTE(Aurio zmona @ 2017 03 05, 10:27)

Beje tokius ergo...lyginom su kitom mergaitem...pas biena 425ml ergo..
Baze 13cm(viskas kaip mano) profil.4.3 idealiai dideli grazus papai!

Pas kita ergo 400+425 baze 12cm profil 5!!! Afigienai atrodo...

Dar pas kita mazyciai(ji norejo tokiu)profil.4 tik.

Kodel dabar klausymas jis man nedare bent jau auksto profilio? Kaltu ko gero nerasiu as sitoj situac.



Pas mane baze 12.25 projekcija 05.00 ergonomix round surface is A dabar D
Atsakyti
QUOTE(Aurio zmona @ 2017 03 05, 11:27)
tokius pinigus sumokejau ir ir zadedo D, as gavau ko gero tik B!


Nestresuok taip del dydzio, dar tik pora dienu po op, atsileidus raumenims dydis keiciasi (ir ne i mazesne puse). Mano sarvai buvo C dydzio, po menesio liemeneles pirkau jau D, o dabar vos i DD susispraudziu ;). Suprantu, kad norisi rezultato cia ir dabar, bet realiai jo laukti reikia apie pusmeti 4u.gif
Atsakyti
Aurio žmona vaaajei. Kaip aš tave užjaučiu kokia nemaloni situacija, laikykis! Aš tai nežinau ka tokioi situacijoi daryčiau. Baisu.
Atsakyti