Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

Aurio zmona, as kazkaip mastau, kad gal pries op jis vis tik isanalizavo fotkes, isivertino, pasimatavo ir t.t. ir gal gi nusprende kad geriau butu tai, ka idejo? Nu nemanau,kad detu tiesiog tam,kad detu... Kazkokia priezastis tam turejo but. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Agiku @ 2017 03 04, 17:00)
Siunti savo foto Alexi19, ji įkels į albumą, o mes prabalsuosim  mirksiukas.gif

Siaip savo fotke, be papu? 😂
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 04, 17:05)
Siaip savo fotke, be papu? 😂


Aha, pedikiuro forke biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2017 03 04, 18:04)
Aurio zmona, as kazkaip mastau, kad gal pries op jis vis tik isanalizavo fotkes, isivertino, pasimatavo ir t.t. ir gal gi nusprende kad geriau butu tai, ka idejo? Nu nemanau,kad detu tiesiog tam,kad detu... Kazkokia priezastis tam turejo but.  unsure.gif



Jos manes net nefotkino pries op,tik operacijos ryta ft dare,egronomixai brangesni +120 man nereikejo moketi,atnese dezes implantu egro...vadinasi jis juos uzsake iskart po konsultac.jis pats supainiojo,ne viena is mergaiciu kur pas ji daresi sutarties negavo,tik pasus ...
Nzn kaop tinkamai pasielgt db nuejus...ka sakyt,pyktis nesinori,bet tylet tuo labiau ;(
Ka jus mano vietoj sakytumet?
Kad per konsultacija nors kalba butu buvusi apie egro...jis iskart atmete juos sake tik apvalus!
Atsakyti
As jau rasiau ka as daryciau. Sutarties kopija tau PRIVALO duoti. Gal nei viena neprase?
Tai yra elementari pirkimo - pardavimo sutarties praktika, abi salys turi po kopija. Juolabiau kalbant apie tokia intervencine procedura.

Gavus sutarti ziureciau kas ten. Jei ten ne ergonomix, tai gali prasyt kad pakeistu i ta ka tu norejai arba... Nu blogesnio kelio nesvarstykim tarkim.
Jei sutartyje ergonimix, tai gydytjas nekaltas realiai unsure.gif
Atsakyti
Aš jai jau sakiau, kad tikrai reikalaučiau kažką daryt, aišku pirma sutartį panagrinėt prašyčiau, kas ten parašyta, o tada jau bus aišku ką daryt, tikrai jei ten ne tie užrašyti kuriuos idėjo, prašyčiau didelės kompensacijos arba pakeitimo. unsure.gif
Atsakyti
Tai vat, kad nuo tos sutarties turinio labai daug ka spriklauso - ta prasme, ar graziuoju kniaukti klausineti, ar tiesiog drasiai zinant savo teises pagal sutarti reikalauti hmm.gif

Aurio zmona, tu nebijok tos sutarties paprasyti, cia ne koks kriminalas arba isimtis. Tai visiskai normalus pageidavimas ir nematau jokiu kliuciu tai sutarties kopijai gauti.
Pasakai,kad pamirsai pasiimti ir viskas - savaime suprantamas dalykas, kad nori jos 4u.gif
Atsakyti
Ka as daryciau? Sia pat minute pasukciau klinikai, kad pamirsau sutarti ir vyras/mama atvaziuoja jos pasiimti.
O tada jau skaityciau kas ten parasyta.
Atsakyti
Tai tikrai neturit atsiliepimų apie Sakalauską? Gal girdėje?
Nerandu pati sau vietos,nežinau ką daryt.. unsure.gif

Peržiūrėjau visą sąrašiuką pirmam puslapį, nei vienos su jo pavarde nėra... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Home_Made: 04 kovo 2017 - 17:48
QUOTE(Home_Made @ 2017 03 04, 15:50)
Sveikos visos!:mirksiukas:
Jungiuosi į jūsų grupę laukdama savo operacijos. smile.gif 

Tik dabar turiu apsispręst pas ką... smile.gif

Konsultacijas dvi apturėjau, turiu pervest avansą pirmadienį, reikia apsispręst kam patikėt save.

Sakalauskas ar Vikšraitis? Sakalauskas siūlo 380ml, Vikšraitis 330ml.
Pagal mano visus norus ir lūkesčius arčiau Sakalausko skačiukai, ar yra čia jo buvusiu ar būsimų pacienčių? Gal atsiliepimų apie jį? Būsiu dėkinga. 4u.gif


Sveika 4u.gif as apie Sakalauska net nesu girdejus is viso ax.gif Na bet aisku, nebuvo jis mano sarase, tai ir nieko nesidomejau.
Priklauso nuo kokio rezultato norit, jusu sudejimo, krutines lastos bazes, ar turit ant krutu savos mesos kazkiek ar ne. Man 380 atrodo daug biggrin.gif , o ypatingai merginai/moteriai liesu virsum. Norit didziules krutines? Kiek musu merginos minejo, Viksraitis megejas i mazesne puse, kitur merginos tikrai daugiau issireikalauja biggrin.gif bet mano skoniui Jo darbai tobuliausi wub.gif O kokio dydzio galutinio norit? Skoniui ir grozio suvokimui draugu nera, bet ant liesos moters (nors ir krutines lasta nesiaura) man 360 atrodo monstrai biggrin.gif Bet aisku kiekviena pagal save, as noriu staciu pilnu, bet ne per dideliu ax.gif
Atsakyti

Home made, as gal prie didesniu linkciau. MS grch dirba, bet kazkaip temutej dar jo neciupinejom  :wink:  Kaip tau SV pasirode ir del ko MS labiau patiko? 

Atsakyti
QUOTE(lindrukas @ 2017 03 04, 17:54)
Sveika 4u.gif as apie Sakalauska net nesu girdejus is viso ax.gif Na bet aisku, nebuvo jis mano sarase, tai ir nieko nesidomejau.
Priklauso nuo kokio rezultato norit, jusu sudejimo, krutines lastos bazes, ar turit ant krutu savos mesos kazkiek ar ne. Man 380 atrodo daug biggrin.gif , o ypatingai merginai/moteriai liesu virsum. Norit didziules krutines? Kiek musu merginos minejo, Viksraitis megejas i mazesne puse, kitur merginos tikrai daugiau issireikalauja biggrin.gif bet mano skoniui Jo darbai tobuliausi wub.gif  O kokio dydzio galutinio norit? Skoniui ir grozio suvokimui draugu nera, bet ant liesos moters (nors ir krutines lasta nesiaura) man 360 atrodo monstrai biggrin.gif  Bet aisku kiekviena pagal save, as noriu staciu pilnu, bet ne per dideliu ax.gif

Tai va, o aš tikrai kūda, tikrai kūdaaaaa, viršus mano peršviečiamas... unsure.gif Dėl to ir galvoju, kaip čia bus su tais 380, ar nebus kokių poto nesąmonių, kad lis iš kraštų ir pan ... blink.gif Neturiu ramybės, o kad kas galėtu padėt apsispręst, aš per didelių monstrų nenoriu, bet nenoriu ir visai spirgiukų... unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Pinot'e @ 2017 03 04, 17:59)
<p>Home made, as gal prie didesniu linkciau. MS grch dirba, bet kazkaip temutej dar jo neciupinejom  wink.gif  Kaip tau SV pasirode ir del ko MS labiau patiko? 
</p>

Aš norėčiau 380 ml, pasimatavus neatrodė lb jau dideli, nes tikrai esu ne siaura.... Ir dar augsiu....
MS toks savas, taip dirba GRCH, nu savas žmogus pasirodė toks paprastas, va su SV nznau... rolleyes.gif

Ech, panos, nežinau ką daryt... doh.gif cry.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Home_Made: 04 kovo 2017 - 18:08