Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(Aurio zmona @ 2017 03 04, 15:58)
Panos nzn net ka sakyt! Taip atnese dezes su inplantais 425cc..bet as tik skaicius paziurejau😏jis man sake egronomix tau netinka! Tokio zodzio as a t dezes ir neieskojau! Paskutinej konsult. Paskutiniai mano zd huvo tai Moti a apvalus 425ml TAIP sako! Po visko as ziuriu papu virsus neiskiles...tarpas...1 didesnis atrood,jo klausiu kodel 1 didesjis?? Sako dar 2-3men taip gali but,ok,paleidzia namo...perrisa,blym spirgiai i sonus ziuri...nieko neskaau gyd.sesele giria,atnesa pasa va jusu egronimixu pasas...sustingau(galvoju ne taip supratau)gryztu namo ziuriu vaizda..nu blyn vejai ..pradejau su kitu panu motivos egronomiksais lygint pas viena maziukai ji tokiu norejo 36l profilio aukstis 4...pas kuria labai gerai 400ml profilio auksis 5! Pas mane 425ml 4.3,kokio velnio jis man taip padare atejau su spanielio ausim nukare iki negalejimo buvo db atrodo padarytas tok pakelimas o papai mazyciai verysad.gif nio vyro net nemalonu jus grysn paziures...o abu planavom tikrai normalius! ka sakyt gydytojui panos!!!! :(sory uz klaidas aa mikdomu pripumpuota viena akim ziuriu biggrin.gif


Kas sutartyje parasyta ziuret pradzioj reikia. Paziurek po kuo pasirasei.
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2017 03 04, 17:04)
Kas sutartyje parasyta ziuret pradzioj reikia. Paziurek po kuo pasirasei.



Tai kad as jos ntr liko ligoninej gavau tik kortele pasa
Atsakyti
QUOTE(Aurio zmona @ 2017 03 04, 16:09)
Tai kad as jos ntr liko ligoninej  gavau tik kortele pasa


Sutartys pasirasomos 2 egzemplioriais, viena jiems, kita tau. Butinai turi pasiimti ja, ji butent tokiems atvejams ir skirta - ataskomybiu apsibrezimui, ribojimams ir t.t. Nes gi nu kas dabar nebuves su jumis vienam kambary zinos ka jus susitaret? Ta ir apibrezia sutartis>
tai va nuo to pradek, paziurek pirmiausia sutarti.
Gal ten pasirasei sutikima, kad operacijos metu, jei gyd. mato, kadkitas sprendima sgeresnis, tu jam suteiki teisie nuspresti be taves - gal taip ir nutiko? Tada nra ka duag sakyt gydytojui.
As db issitraukiau savo sutarti, tai joje labai aiskiai didelem juodom raidem parasyta "MENTOR CPG 322 375 ML IMPLANTAIS". Savo atveju kitka radus nei sutartyje, tureciau teise prasytis perdeti i tai ka sutarem "sutartimi".

Del to ir skaau, kad butina paziureti ka sutartyje pasiraset ir tada spresti kaip elgtis toliau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2017 03 04, 17:18)
Sutartys pasirasomos 2 egzemplioriais, viena jiems, kita tau. Butinai turi pasiimti ja, ji butent tokiems atvejams ir skirta - ataskomybiu apsibrezimui, ribojimams ir t.t. Nes gi nu kas dabar nebuves su jumis vienam kambary zinos ka jus susitaret? Ta ir apibrezia sutartis>
tai va nuo to pradek, paziurek pirmiausia sutarti.
Gal ten pasirasei sutikima, kad operacijos metu, jei gyd. mato, kadkitas sprendima sgeresnis, tu jam suteiki teisie nuspresti be taves - gal taip ir nutiko? Tada nra ka duag sakyt gydytojui.
As db issitraukiau savo sutarti, tai joje labai aiskiai didelem juodom raidem parasyta "MENTOR CPG 322 375 ML IMPLANTAIS". Savo atveju kitka radus nei sutartyje, tureciau teise prasytis perdeti i tai ka sutarem "sutartimi".

Del to ir skaau, kad butina paziureti ka sutartyje pasiraset ir tada spresti kaip elgtis toliau  4u.gif



Tai kur man ta sutarty db gaut verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurio zmona @ 2017 03 04, 16:22)
Tai kur man ta sutarty db gaut verysad.gif


Pasiskambink i ligonine (administratorei), sakyk palikau savo sutarti ir pasiimk 4u.gif
Atsakyti

Aurio zmona, iteriu jus nesusikalbejot. Sutarties kad neturi- negerai. Paprasyk gal atsius tau el pastu? Uzjauciu labai, kad negavai, ko norejai  :friends:  :sad: 

liniux, kaip skausmas? Gavai gal vaistuku? 

Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2017 03 04, 17:22)
Pasiskambink i ligonine (administratorei), sakyk palikau savo sutarti ir pasiimk  4u.gif



As tik pacio gyd.nr turiu,bet jis jau pries op atnese dezes su implantais paziurejau tik,kad 425cc ir nuforkinau o ten db ziuriu egronomix,tai jis zinojo kad juos des(juk vadinasi juos ir uzsake)antradieni vaziuosiu persirist nuims tvarscius,paklausiu gyd.kodel dejot egronomix kai buvot pats pries juos(nenorejau as jokio naturalumo)as norejau iskilios dideles krutines verysad.gif
Idomu ka jis gali atsakyti?
Atsakyti
QUOTE(Pinot'e @ 2017 03 04, 16:23)
</p><p>liniux, kaip skausmas? Gavai gal vaistuku? </p>

Kenciamas kolkas, viena tablete isgeriau, leidziamus del visa ko pasiemiau. Tik vis dar kraujuoju, idomu ko kaip ilgai unsure.gif

Mano sutarty buvo klaida padaryta, ne tas dydis irasytas, as pries pasirasydama pastebejau ir perspausdino. O sutarti tikrai turejo duot, merginos gerai sako kad 2egz.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liniuxxx: 04 kovo 2017 - 16:38
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 04, 16:37)
Mano sutarty buvo klaida padaryta, ne tas dydis irasytas, as pries pasirasydama pastebejau ir perspausdino. O sutarti tikrai turejo duot, merginos gerai sako kad 2egz.


As tai jau ta sutarti ziurejau kaip nzn ka... I tas dezutes maziau ziurejau nei i sutarties punktus.

As ja tiesa irig buvau is tos laimes palikusi iseidama, bet ka pasirasinejau atsimenu. Tai paskui pasiemiau kopija savo kai buvau po menesio vizitui. Bet kadangi neturejau jokiu priekaistu, tai neturejau skubos ir atsiimti.

Tai uztat ir idomu kaip ten pas Aurio zmona sutartyje yra... Nes jei skaitant sutarti pries pasirasant, turetu buti pilna spavadinimas, tai butu pamaciusi tada kad ne tas irasyta kas buvo sutarta ir tada butu isvengta sitos situacijos mano galva. Ta prasme, bent jau sutarti atidziai perskaityt atsakomybe pats pacientas pries perkant tokia "paslauga" tai tikrai turetu unsure.gif hmm.gif
Atsakyti
Sveikos visos!:mirksiukas:
Jungiuosi į jūsų grupę laukdama savo operacijos. smile.gif

Tik dabar turiu apsispręst pas ką... smile.gif

Konsultacijas dvi apturėjau, turiu pervest avansą pirmadienį, reikia apsispręst kam patikėt save.

Sakalauskas ar Vikšraitis? Sakalauskas siūlo 380ml, Vikšraitis 330ml.
Pagal mano visus norus ir lūkesčius arčiau Sakalausko skačiukai, ar yra čia jo buvusiu ar būsimų pacienčių? Gal atsiliepimų apie jį? Būsiu dėkinga. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Home_Made: 04 kovo 2017 - 16:51
QUOTE(Aurio zmona @ 2017 03 04, 17:09)
Tai kad as jos ntr liko ligoninej  gavau tik kortele pasa


O blyn unsure.gif kas cia per nesusipratimai... nu sakes... isivaizduoju kaip nesmagu tau. blink.gif Kosmaras. Laikykis...
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 03, 23:52)
Ei, kaip i albuma papult?? Pasirodyciau smile.gif

Siunti savo foto Alexi19, ji įkels į albumą, o mes prabalsuosim mirksiukas.gif
Atsakyti