Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(Kosmita @ 2017 03 03, 20:52)
su drenais nelabai galima isleisti  blink.gif

Tikrai galima ir isleidzia. Atvaziuoji issimt kai sumazeja kraujavimas
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 03, 19:07)
Ir mane Aleksandritas sudomino, kaip faina jei nereik sukt galvos del plaukeliu!
Reiks pasidomet pasveikus smile.gif


Nu velnias isreklamavot ir man reik biggrin.gif
__

Liniuxxx, R.R., as irgi kaip daugiavaike jus suprantu. Todel ir neskubejau namo ir kai israse dar viesbutyje likau Kaune nakti "pasitusavot", isismiegot. Tai seseles ten "gailejo", kad ne velnio as nepailsesiui po op, nu nepatogu gi, viska skauda. Sakau vajeeetau! Nepamenu kiek metu taip gerai ir ramiai nemiegojau, nors ir pusiau sedom, nors ir su drenais, su "akmeniu ant krutines" - parpiau tik daina yahoo.gif
Atsakyti
MoulinRouge, prajuokinai biggrin.gif biggrin.gif
Ir man tas pats, kratysiuos is kauno i birstona, bet tik kad issimiegot leistu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 03, 22:30)
MoulinRouge, prajuokinai  biggrin.gif  biggrin.gif
Ir man tas pats, kratysiuos is kauno i birstona, bet tik kad issimiegot leistu smile.gif


Cia kaip is filmo BAD MOMS pagere mameles, viena sako... O jus buna irgi taip svajojate: eini pvz gatve, partrenkia masina ir atsiduri ligoninej, ir guli ten - ilsiesi - NIEKO NEREIK DARYT ! yahoo.gif assa.gif clap.gif

Tai zvengiau negaliu, grynai taip ir buvo - sav noru tik kad, o daugiau, guli, kaifuoji - telikas, kompas, valgai, geri - TUSAS EINAAA! biggrin.gif
Atsakyti

Trys nedideli pas mane smile.giftai galit isivaizduot, kaip uzpultu grizus biggrin.gif

Pas mane irgi trys, beprotnamis namie biggrin.gifirgi namo nevaziavau po op smile.gif
Oho kiek cia daug po tris! Pas mane trys irgi  :D  tai klausimelis daba toks: su kuo vaikai lieka tas dienas? Rimtai reikia ieskoti pagalbos, nes nu kitaip niekaip. Mb ir i op neisleis suzinojes kiek laiko ketinu nebut  :D
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pinot'e: 03 kovo 2017 - 22:46
MoulinRouge, zvengiuu, baik skauda taip zvengt lotuliukas.gif

Be pagalbos be sansu, pas mane aukle, be jos nesiryzciau tokiai avantiurai su maziausiu dvimeciu ant ranku.

Ei, kaip i albuma papult?? Pasirodyciau smile.gif
Atsakyti
Pas mane irgi chebryte be aukles butu manes neisleide manau... Maziukei 2 m dar nera, didzkis i mokykla, vidurinioji i darza.
Atsakyti
Panos,kad ten kliurksi,traska kartais(.)(.) jums taip buvo kuriai? Viename jauciu kai labiau judu
Atsakyti
QUOTE(Aurio zmona @ 2017 03 04, 07:10)
Panos,kad ten kliurksi,traska kartais(.)(.) jums taip buvo kuriai? Viename jauciu kai labiau judu


Man lyg nieko negirdet. Jau namie? Drenus iseme?
Kaip jauties?
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 03, 23:30)
MoulinRouge, prajuokinai  biggrin.gif  biggrin.gif
Ir man tas pats, kratysiuos is kauno i birstona, bet tik kad issimiegot leistu smile.gif



As vaziuodama papus rankose laikiau biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Pinot'e @ 2017 03 03, 23:43)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Liniuxxx" data-cid="71481644" data-time="<a href="> Trys nedideli pas mane vartotojo įkelta nuotraukatai galit isivaizduot, kaip uzpultu grizus vartotojo įkelta nuotrauka</blockquote><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="R.R." data-cid="71481652" data-time="<a href="> Pas mane irgi trys, beprotnamis namie vartotojo įkelta nuotraukairgi namo nevaziavau po op vartotojo įkelta nuotrauka</blockquote> Oho kiek cia daug po tris! Pas mane trys irgi  biggrin.gif  tai klausimelis daba toks: su kuo vaikai lieka tas dienas? Rimtai reikia ieskoti pagalbos, nes nu kitaip niekaip. Mb ir i op neisleis suzinojes kiek laiko ketinu nebut  biggrin.gif



As susiradau aukle, kuria iki siol pasilikom maziausiam. Kitus du mama mano priziurejo ir vyras padejo smile.gif kadangi jis pats sau bosas tai problemu nebuvo.
Papildyta:
QUOTE(MoulinRouge @ 2017 03 03, 23:58)
Pas mane irgi chebryte be aukles butu manes neisleide manau... Maziukei 2 m dar nera, didzkis i mokykla, vidurinioji i darza.



O kaip panasiai, pas mane irgi didckis I mokykla eina, mazoji darzelinuke o maziausias birzeli bus 2m. su auklyte smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Aurio zmona @ 2017 03 04, 08:10)
Panos,kad ten kliurksi,traska kartais(.)(.) jums taip buvo kuriai? Viename jauciu kai labiau judu


Normalu, skysciai. Issivaikscios. Man masazus dare po op du nemokamus ir du pirkausi. Labai padeda.
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 04, 08:37)
Man lyg nieko negirdet. Jau namie? Drenus iseme?
Kaip jauties?


As be drenu,del tirpimu laike 2 paras,perris ir greiciausiai siand paleis,man nui judesiu sukliunksi kaip vanduo,sutraska,kazkaip 1(.) ,o jei neleisiu liest(masazuot) biggrin.gif man skauda siaubingai verysad.gif vaistai nelabai gelbeja verysad.gif savijauta..kaip dauzta.
Atsakyti
QUOTE(Kosmita @ 2017 03 03, 18:44)
as aleksandritu dariausi kojas, pazastis ir bikini, tai irgi labai patenkinta  ax.gif
atauga keli plaukeliai, persibraukiu karta per menesi peiliuku ar kas 3 epiliatoriumi praeinu.
Tiesa, rekomenduoja procedura pakartoti bent karta i metus ar pusantru, tai sito laikausi, nes bijau, kad vel neataugtu  biggrin.gif
O jus nekartojot ir laikosi?


Kokia kaina? bigsmile.gif
Atsakyti