Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

Agiku, taip Eroj dariausi pas dakt.Jurgita. Turek omeny, kad plaukelu naikinimo ptoceduros tesiasi gera pusmeti (mazdaug 6 kartai kas 6 sav), tai geriausia pradet koki rugseji, kad per saltaji sezona sisyemngai viska praeit, nes oda turi but neidegus.

Atsakyti
QUOTE(Agiku @ 2017 03 03, 14:45)
MoulinRouge, nežinau kaip dayrsiu po metų. Man tiesiog netiko echoskopijos laikas. Bet beveik 60 eurų skirtumas visai motyvuoja Kaune echoskopuotis  biggrin.gif
Smagu, kad sėkmingai pas MM apsipirkai, aš ten irgi neretas svečias.


Aha, kai uznersiu tai palauk nebuna... biggrin.gif
Bet dabar va atostogas jau uz atlanto suplanave po meneisuko, tai stabdau, nes nebespesiu sulaukt, tai ten jau vietoj ka nors nukausiu manau bigsmile.gif
Atsakyti
Eina sau, kraujuoju daugiau nei reik, jauciu namo isleis su drenais unsure.gif
Ka namo, i spa Vytautas Birstone su jais vaziuot teks biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liniuxxx: 03 kovo 2017 - 19:05
QUOTE(Blueta @ 2017 03 03, 14:15)
<p></p><p>Del  depiliacijos. Pasidariau Aleksandrito lazeriu prieš 4 ar 5 metus, tiksliai jau nepamenu, ramu po šiai dienai. Aš dariausi bikini ir pažastis, praėjau 6 procedūrų kursą (maždaug kas 6 savaites reikėjo daryt) , iki šiol rami galva. Neatsidžiaugiu.</p><p></p><p>sveikinimai naujai pasitiuningavusioms!</p>


as aleksandritu dariausi kojas, pazastis ir bikini, tai irgi labai patenkinta ax.gif
atauga keli plaukeliai, persibraukiu karta per menesi peiliuku ar kas 3 epiliatoriumi praeinu.
Tiesa, rekomenduoja procedura pakartoti bent karta i metus ar pusantru, tai sito laikausi, nes bijau, kad vel neataugtu biggrin.gif
O jus nekartojot ir laikosi?
Atsakyti
Ir mane Aleksandritas sudomino, kaip faina jei nereik sukt galvos del plaukeliu!
Reiks pasidomet pasveikus smile.gif
Atsakyti

Jo,jo, palaikomasias-karta metuose tai darau. Nueinu pavasari, kai dar neidegus ir psio, ramu metams. Bet man jau neauga niekas teb, profilaktiskai tik praeina.

Liniuxx, o taves dar neisleido namo?

Atsakyti
ryt israsys, as du lovadienius issipirkau smile.gif

Tik ne namo leksiu dar, o i viesbuti pabut dvi dienas, dar ramybes noriu.
Atsakyti

Eina sau, kraujuoju daugiau nei reik, jauciu namo isleis su drenais unsure.gif
Ka namo, i spa Vytautas Birstone su jais vaziuot teks biggrin.gif

Jauciu su drenais nekoks kaifas, bet jei reik, tai ka dabar... Vytautas ir mum patinka  :super: 

ryt israsys, as du lovadienius issipirkau smile.gif

Tik ne namo leksiu dar, o i viesbuti pabut dvi dienas, dar ramybes noriu.

Tai namucio kazkur po penkiu dienu grisi, ane? Kiek vaikuciu turi? Bandai atakos isvengti  :D 

Atsakyti
Trys nedideli pas mane smile.gif tai galit isivaizduot, kaip uzpultu grizus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 03, 21:41)
Trys nedideli pas mane smile.gif tai galit isivaizduot, kaip uzpultu grizus biggrin.gif


Pas mane irgi trys, beprotnamis namie biggrin.gif irgi namo nevaziavau po op smile.gif
Atsakyti
QUOTE(R.R. @ 2017 03 03, 20:44)
Pas mane irgi trys, beprotnamis namie biggrin.gif irgi namo nevaziavau po op smile.gif


Va va, tau mane suprast biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 03, 20:39)
Eina sau, kraujuoju daugiau nei reik, jauciu namo isleis su drenais unsure.gif
Ka namo, i spa Vytautas Birstone su jais vaziuot teks  biggrin.gif


su drenais nelabai galima isleisti blink.gif
Atsakyti