Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(Chocolatea @ 2016 12 23, 00:10)
Gal galit įkelti kuri kaip atrodo liemenėlę kurią reikia nešioti po op? Man reikia pirktis suknel vėstuvėm ir reikia žinoti kokia ta liemenėlė bus kad pirktis suknelę jog nesimatytų tos liemenėlės. smile.gif ačiū. 4u.gif

Mano tokia buvo. Dar buna juodos. Kitoms dar plati juosta prisiuta nuo pazasties iki pazasties.
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Hmmm.. tai kaip dabar žinot bus ta juosta ar ne. unsure.gif
Atsakyti
kiek laiko po op bus tos vestuves? jei tik keliom valandom, o ne keliom parom, tai gali ir be tu sarvu, o su sportine liemenele pabuti, ar su kokia be lankeliu, kaip pries tai minejau. Ir nepersistengti su sokiais pokiais biggrin.gif
Atsakyti
Operacija kovo 8d o vestuvės kovo 31d. Vestuvės vyks 2 paras. Tai nelabai gera idėja būt be šarvu tas dvi paras manau. unsure.gif
Atsakyti
Ačiū atsakiusioms smile.gif
QUOTE(Butri @ 2016 12 22, 17:55)
O koks dabar dydis?

Nėr pas mane to dydžio, spirgai ir tiek, A turbūt smile.gif Atrodo, kad gydytojas geriausiai turbūt mato, kaip geriau, bet vis kirba, nes vyras vis kartoja kad nesidaryčiau didelių, o ir pati nenoriu, kad akivaizdžiai matysųsi, tai va ir turiu dabar galvos skausmą smile.gif
Žodžiu buvom šnekėta taip kad arba Mentor lašo formos 375ml ir 11,8 aukščio arba 395 ir 13cm aukščio, jis kažkaip už tuos 395, tai va taip ir liko unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Indrulka*: 23 gruodžio 2016 - 06:23
QUOTE(Chocolatea @ 2016 12 22, 23:58)
Operacija kovo 8d o vestuvės kovo 31d. Vestuvės vyks 2 paras. Tai nelabai gera idėja būt be šarvu tas dvi paras manau.  unsure.gif
pasiskambink savo busimam chirurgui, nes mes ne gydytojos 4u.gif Ant sarvu tik sukneles su auksta apykakle tiks..kuo maziau iskirptos.
Atsakyti
Mano liemenele po OP kaip nuotraukoje, tik su juosta virs krutines, tai su rubais problematiska doh.gif ne tik kad iskirptes negilios turi but, bet ir neaptemptas virsus, nes matosi kaip juosta priekyje susegta ir iskilus
Atsakyti
QUOTE(*Indrulka* @ 2016 12 23, 06:21)
Ačiū atsakiusioms smile.gif

Nėr pas mane to dydžio, spirgai ir tiek, A turbūt smile.gif Atrodo, kad gydytojas geriausiai turbūt mato, kaip geriau, bet vis kirba, nes vyras vis kartoja kad nesidaryčiau didelių, o ir pati nenoriu, kad akivaizdžiai matysųsi, tai va ir turiu dabar galvos skausmą smile.gif
Žodžiu buvom šnekėta taip kad arba Mentor lašo formos 375ml ir 11,8 aukščio arba 395 ir 13cm aukščio, jis kažkaip už tuos 395, tai va taip ir liko  unsure.gif


Zinok tikrai nebus dideli, C dydis, D kazin kazin ax.gif pas mane 425 is nieko ir C- kai kur vos vos D gavosi mirksiukas.gif noriu didesniu tikrai...
Atsakyti
QUOTE(Chocolatea @ 2016 12 22, 23:10)
Gal galit įkelti kuri kaip atrodo liemenėlę kurią reikia nešioti po op? Man reikia pirktis suknel vėstuvėm ir reikia žinoti kokia ta liemenėlė bus kad pirktis suknelę jog nesimatytų tos liemenėlės. smile.gif ačiū. 4u.gif

Ruta-dute
Ir kaip patenkinta? smile.gif

Taip patenkinta tikrai, uztenka to dydzio yahoo.gif
Laukiu kol galesiu vaiksciot be sarvu.
Atsakyti
Hello. 4u.gif Kaip nuotaikos pas merginas Šventinės gal jau? bigsmile.gif Pas mus UK škvalas pareina tai apsiniaukę, tamsu kaip vakare atrodo... Bet jokie škvalai nesugadins mano šventinės nuotaikos. wub.gif

ruta-dute

Ir koks dydis dabar tavo? Ir koks buvo? smile.gif Kiek jau laiko po op?

Aš jum vėliau imesiu nuotrauką suknelės kurią galvoju pirktis vestuvių dienai, pasakysit ką manot ar bus tinkama prie tų šarvų. unsure.gif Vakar belekiek išžiūrinėjau tų suknelių sunku gražią atrasti be iškirptės, kad būtų.
Papildyta:
Va kažką iš tokių galvoju. Kaip jūs manot? ax.gif Oj nelaiku tos vestuvės, kokių grožių yra su iškirptėm be petnešėlių suknelių. Bet vat, kad nėjo kitaip isiterpti į datas. unsure.gif

http://www.ebay.co.u.....=291398970324

http://www.ebay.co.u.....=291398970324

Čia tik kaip pavyzdžiai apie ką galvoju.. Arba galvoju galima pirkti be tų petnešėlių ir užsimesti kokį priderintą švarkiuką ar kažką kad uždengti pečius, vistiek kovas nebus šiltas tai gal priderinčiau kažką, net neisivaizduoju taip pradėjau sukti galvą dėl tų suknelių, atrodo laiko daug dar, bet problema didelė iškyla. unsure.gif Dar antrai dienai, kažką reikia žiūrėtis, pirktis.
mastau.gif
Atsakyti
na virsus kazkoks panasus tiktu; bet jei nori su sarvais buti, tai reikia kad ir pazastys/nugara butu kuo maziau iskarpyti, nes sarvai tokie visiskai bobutiski.
Bet dar karta parasysiu, paskambink savo chirurgui kol dar ne Kaledos ir dirba, arba parasyk emaila, ir pasikonsultuok. Kai kurie ne tokie kategoriski del sarvu, gal tik nusijuoks rolleyes.gif tam jam ir moki pinigus - kad gautum atsakymus i visus savo klausimus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Indrulka* @ 2016 12 22, 12:27)
Aš 172 ir 60... Nu nžn nžn, tikiuosi neatrodysiu didžiapapė biggrin.gif  unsure.gif


Su tokiu ugiu tai tikrai neatrodysi. As irgi bijojau ir dejau 350 vietoj 420. AS 166 ugio. Atrode kaip tik man po operacijos. O po 5iu menesiu atrodo mazoki. Praejo tinimas ir is to kas buvo liko 70-80 % gal. Dabair gailiuosi kad nedejau 420. Buvo pilnas D ir tai tik ant ismeros, is akies neatrode. O dabar tarp C ir D. O dar kai matavausi pavyzdi pas TA, tai tie 350 tikrai atrode daug didesniu dysdziu nei kas gavosi , nes kai sukisa implantus po raumeniu atrodo tikrai daug maziau nei yra.
Atsakyti