Įkraunama...
Įkraunama...

Tautos išrinktieji

Siandiena buvome Klaipedoje, vaziuodami namo uzvaziavome i Gargzdus, prie Norfos verslininkelis neblogas geles pardavineja. Ziuriu, o gi Kupcinskas, buves Kauno meras, agituoja uz Rasa Petrauskiene, kuri II-am ture susikaus su Grazuliu. Na jei nepatingesiu nufotkinsiu ir ikelsiu skrajute, kuria man Andrius dave, vos pazinau, pabloges toks, pasitempes.

Patinka man sie rinkimai, aktyvus, nemieguisti, idomu, kuo viskas baigsis. Na jei Petrelis pralos, mat ja sunys ta mano beanliavandene mityba, ta proga nusizengsiu ir ismauksiu taurele siumetines juoduju serbentu trauktines.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 21 spalio 2020 - 12:28
Dėl Švedijos aš tai skaičiau kiek kitokią info:

Švedijos valdžia atsisako bandos imuniteto plano ir pripažįsta, kad jis nebuvo veiksnus.
Švedijoje mirė 5,918 žmonės, kai kaimyninėse šalyse Norvegijoje 278, o Suomijoje 346.
Švedijos valdžia žada taikyti metodus, kaip ir daugelis kitų šalių - apribojimus, kurie bus nuspręsti per ateinančias savaites. Dabar vietiniams regionams siūloma vengti viešojo transporto, masinių susiburimų vietų ar kontaktuoti su žmonėmis, esančiais didesnėje rizikos grupėje.



https://www.business...MPv-aEKSMdtW5QQ


Atsakyti
QUOTE(Kristi_na @ 2020 10 21, 14:00)
Dėl Švedijos aš tai skaičiau kiek kitokią info:

Švedijos valdžia atsisako bandos imuniteto plano ir pripažįsta, kad jis nebuvo veiksnus.
Švedijoje mirė 5,918 žmonės, kai kaimyninėse šalyse Norvegijoje 278, o Suomijoje 346.
Švedijos valdžia žada taikyti metodus, kaip ir daugelis kitų šalių - apribojimus, kurie bus nuspręsti per ateinančias savaites. Dabar vietiniams regionams siūloma vengti viešojo transporto, masinių susiburimų vietų ar kontaktuoti su žmonėmis, esančiais didesnėje rizikos grupėje.
https://www.business...MPv-aEKSMdtW5QQ

Na ne visai taip biggrin.gif

No, Sweden Isn’t Abandoning Its No-Lockdown Strategy

The big difference, of course, is that despite the change, Swedish officials are still “asking” and “recommending.” This is a stark contrast to the approach of other countries, as well as many US states. These governments are not asking or recommending. They are mandating social distancing and lockdowns, and citizens who do not comply are shut down, fined, jailed, and even beaten.
You don’t have to read the fine print of the articles to see that Sweden is not taking this approach.
“Unlike in other countries, Business Insider reports, “there are not expected to be fines or legal consequences for people who decide not to follow any new advice. Bitte Brastad, the chief legal officer at Sweden's public-health agency, said the rules were ‘something in between regulations and recommendations.’”
Despite clear statements from Tegnell saying the strategy “is not a lockdown” and the clear absence of fines or legal consequences, many seem intent on framing Sweden’s announcement as a lockdown. Indeed, despite its own reporting, Business Insider’s headline stated “Sweden is moving away from its no-lockdown strategy.”
The question is why. There are two explanations that come to mind. First, it’s not uncommon for people to tweet or share articles that they didn’t bother to read. One analysis, the Washington Post reported, found that as many as 60 percent of the links shared on social media haven’t been read.
Atsakyti
Tai ačiū, aš nenorėčiau būti ta, kurios dėl nepriklausymo rizikos grupei nevežtų į ligoninę. Ir mirčių skaičiaus skirtumas tarp skandikavinos šalių mane visiškai įtikina. Ir aš nejaučiu savo laisvės varžymo, kai pandemijos metu reikia užsidėti kaukę, kad apsaugočiau už save vyresnius žmones. Kiekvienam laisvė turėti savo požiūrį, aišku.
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 10 21, 12:40)
Nezinau ar numire, neklausiau toliau. Tai butent tuo atveju ne gydytojai sprendzia ar imti i ligonine. Jei jiems pasakyta neguldyti ligoniu, kurie nera rizikos grupeje, cia politinis sprendimas, ne medicininis. mirksiukas.gif 
</p><p></p><p>Tau labai patinka Svedija, nes atliepia tavo nuomone, bet kai pasneki su tais, kurie ten gyvena, tai jiems daug maziau faina ten buti koronos viruso metu. smile.gif

</p>

Nu bliamba... Ne gydytojai sprendžia... Pradedi kalbėt kaip lutukė su Monteverte, paklausyk jų, tai ir pas mus gydytojai tik nori pakenkti. Ir aplamai visur vien aferistai ir vagys, žodžiu klanazzz. O jei rimtai, žinau Švedijoj nuolat gyvenančių lietuvių (pusseserės dukra virusologijos kažkokiam institute pagal specialybę dirba), vyro draugas stambią firmą įkūręs, nė vieno negirdėjau besipiktinančio, visi džiaugiasi laisve. Pusseserės dukra, tai mamai liepė nedėvėt kaukių, tik kur baudas gali gauti ir kaip galima trumpiau, visi jos draugai džiaugiasi, kad Švedijoj nėra tokių suvaržymų.
„Pas mus antroji banga taip stipriai nesijaučia, nes mes neturėjome visuotinio karantino. Sergančiųjų skaičius dabar auga, kalbama apie tai daugiau, bet situacija išlieka stabili, taisyklės nusistovėjo ir atrodo, kad žmonės bando prie to prisitakyti“, – laidoje „Delfi diena“ pasakoja Švedijoje gyvenanti Eglė Gavenė.

Anot jos, gyventojams nuolat primenamos trys pagrindinės taisyklės: plautis rankas, laikytis atstumo ir jaučiant net lengviausius simptomus likti namuose.

https://m.delfi.lt/l...d...53287&amp=1
Atsakyti
Valio!!! https://www.lrt.lt/n...obox=1603290192
Atsakyti

Nu bliamba... Ne gydytojai sprendžia... Pradedi kalbėt kaip lutukė su Monteverte, paklausyk jų, tai ir pas mus gydytojai tik nori pakenkti. Ir aplamai visur vien aferistai ir vagys, žodžiu klanazzz. O jei rimtai, žinau Švedijoj nuolat gyvenančių lietuvių (pusseserės dukra virusologijos kažkokiam institute pagal specialybę dirba), vyro draugas stambią firmą įkūręs, nė vieno negirdėjau besipiktinančio, visi džiaugiasi laisve. Pusseserės dukra, tai mamai liepė nedėvėt kaukių, tik kur baudas gali gauti ir kaip galima trumpiau, visi jos draugai džiaugiasi, kad Švedijoj nėra tokių suvaržymų. „Pas mus antroji banga taip stipriai nesijaučia, nes mes neturėjome visuotinio karantino. Sergančiųjų skaičius dabar auga, kalbama apie tai daugiau, bet situacija išlieka stabili, taisyklės nusistovėjo ir atrodo, kad žmonės bando prie to prisitakyti“, – laidoje „Delfi diena“ pasakoja Švedijoje gyvenanti Eglė Gavenė. Anot jos, gyventojams nuolat primenamos trys pagrindinės taisyklės: plautis rankas, laikytis atstumo ir jaučiant net lengviausius simptomus likti namuose. [url="https://m.delfi.lt/lietuvoje/article.php?id=85453287&=1"]https://m.delfi.lt/lietuvoje/article.php?id...53287&=1[/url]

As tau parasiau, ka man sake Stokholme gyvenantis zmogus. Keista,beje, kad ju mirciu statistika tau nedaro jokios itakos. :)

Atsakyti
QUOTE(paštininkė @ 2020 10 21, 18:47)

cambalinės favoritas biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 10 21, 19:01)
<p>As tau parasiau, ka man sake Stokholme gyvenantis zmogus. Keista,beje, kad ju mirciu statistika tau nedaro jokios itakos. smile.gif</p>

taip, ten daug numirė. Bet tai palygink mus ir latvius. Pas latvius gi daug laisviau viskas, o mirštamumas mažesnis pas latvius. Tai? Nelabai tas karantinas ir kaukės veikia taip išeina. O kai kur labai didelis skaičius užsikrėtusių, bet mažas mirštamumas. Tai kaip čia suprasti? Normalūs mokantys gydyti medikai dirba, žmonės žymiai stipresni?
Atsakyti
QUOTE(Kristi_na @ 2020 10 21, 14:28)
Tai ačiū, aš nenorėčiau būti ta, kurios dėl nepriklausymo rizikos grupei nevežtų į ligoninę. Ir mirčių skaičiaus skirtumas tarp skandikavinos šalių mane visiškai įtikina. Ir aš nejaučiu savo laisvės varžymo, kai pandemijos metu reikia užsidėti kaukę, kad apsaugočiau už save vyresnius žmones. Kiekvienam laisvė turėti savo požiūrį, aišku.

Lietuvoje su infarktine busena ne visus veze su greitaja ar ne visus pireme i ligonine, tai geriau?

Ne apie kaukes kalba esmine eina, o apie mediku pasiekiamuma, tiem, kam is tikro reikia, apie 26.000 mirciu Uk del negalejimo gauti meiku pagalbos, rysium su uzsidarymu, apie bankrutavusius verslus, zmones su panikso atakom, apie padidejusi savizudybiu skaiciu ir t.t. na islyskit is savo bunkeriu, apziurekit, kas pasaulyje dedasi...
Atsakyti
QUOTE(Kristi_na @ 2020 10 21, 14:28)
Tai ačiū, aš nenorėčiau būti ta, kurios dėl nepriklausymo rizikos grupei nevežtų į ligoninę. Ir mirčių skaičiaus skirtumas tarp skandikavinos šalių mane visiškai įtikina. Ir aš nejaučiu savo laisvės varžymo, kai pandemijos metu reikia užsidėti kaukę, kad apsaugočiau už save vyresnius žmones. Kiekvienam laisvė turėti savo požiūrį, aišku.

Tai lisk i lova po kaldra ir apsimyzk is baimes.

nes baime tamstos tikrai neadekvati.

Svedija kiek zinau klastojo koronoviruso duomenis uzrasydami korona bet kam kas mire nuo bet ko, svarbo testas tegiamas.
Tai reiskia, jei kazkam nupjove galva, o po to rado korona, tai parasytu kad nuo koronos
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 10 21, 19:00)
cambalinės favoritas biggrin.gif

Kalba ta, kuri analogiškumo nuo identiškumo neskiria... Gailu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(paštininkė @ 2020 10 21, 20:06)
Kalba ta, kuri analogiškumo nuo identiškumo neskiria... Gailu unsure.gif

parašė ta, kuri juodo humoro ar sarkazmo nesupranta smile.gif
Atsakyti