Įkraunama...
Įkraunama...

Tautos išrinktieji

QUOTE(Maja Di @ 2020 10 20, 15:35)
biggrin.gif Visko galima prirašyti, bet tai matys tik komisijos nariai, kurie skaičiuos balsus ir biuletenis bus sugadintas. Tada geriau neiti, laiko negaišti ax.gif . Kažkada dirbau komisijoj, kokių tik prirašymų nerasdavom, bet tik komisijai nuotaiką pakelia, naudos nėra.

Va čia man įdomu. Žinot, pastarosiomis dienomis kalbėjau su keliais žmonėmis, kurie man sakė, kas pirmam ture balsavo, o į antrą net neis. Klausiu, kodėl: ir vienas, ir kitas man nepatinka, nenoriu. Taigi - Haris Poteris. Noriu Jūsų paklaust, nes, sakot, kad dirbot rinkimų komisijoj: kaip Haris Poteris lemia balsavusiųjų procentą?

QUOTE(Monteverte @ 2020 10 20, 15:46)
bet ir jūs labai dažnai taip darot biggrin.gif  mirksiukas.gif

Tikrai? Gal galite pateikti citatą, analogišką Andriaus Kubiliaus teksto komentarui? smile.gif

***********

O va čia sutinku ir su Nausėda, ir su net Skverneliu - taip negalima. Ir joks kontekstinis juodas humoras čia nepadeda:

https://www.delfi.lt...i.d?id=85533385
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paštininkė: 20 spalio 2020 - 18:33
QUOTE(paštininkė @ 2020 10 20, 19:29)
Tikrai? Gal galite pateikti citatą, analogišką Andriaus Kubiliaus teksto komentarui? smile.gif

Tikrai. O analogiškų komentarų nebūna, nebent tik visiškas copy paste. Maniau, kad jums tai suprantama?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 10 20, 18:46)
Tikrai. O analogiškų komentarų nebūna, nebent tik visiškas copy paste. Maniau, kad jums tai suprantama?

Būna. Pagal kontekstą, situaciją, elementarų teksto supratimą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(paštininkė @ 2020 10 20, 19:29)
Va čia man įdomu. Žinot, pastarosiomis dienomis kalbėjau su keliais žmonėmis, kurie man sakė, kas pirmam ture balsavo, o į antrą net neis. Klausiu, kodėl: ir vienas, ir kitas man nepatinka, nenoriu. Taigi - Haris Poteris. Noriu Jūsų paklaust, nes, sakot, kad dirbot rinkimų komisijoj: kaip Haris Poteris lemia balsavusiųjų procentą?

Procentai dėl patekimo skaičiuojami nuo dalyvavusių rinkėjų, o ne nuo galiojančių biuletenių. Taigi Hariai Poteriai mažina partijų tikimybę patekti į Seimą, tai ypač svarbu esančioms ant ribos.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 10 20, 19:01)
Procentai dėl patekimo skaičiuojami nuo dalyvavusių rinkėjų, o ne nuo galiojančių biuletenių. Taigi Hariai Poteriai mažina partijų tikimybę patekti į Seimą, tai ypač svarbu esančioms ant ribos.

smile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(paštininkė @ 2020 10 20, 19:29)
Va čia man įdomu. Žinot, pastarosiomis dienomis kalbėjau su keliais žmonėmis, kurie man sakė, kas pirmam ture balsavo, o į antrą net neis. Klausiu, kodėl: ir vienas, ir kitas man nepatinka, nenoriu. Taigi - Haris Poteris.


Mūsų situacija analogiška, tik dėl kitų priežasčių, abu kandidatai geri, tik kiekvienas savaip. Dukra siūlė mums visiems (keturiems, dukros balsuoja pas mus) pasidalinti per pusę, o aš galvoju, kad tokiu atveju gal geriau išvis neiti, tegul sprendžia tie, kurie mato skirtumą.
Atsakyti
QUOTE(Ašaka @ 2020 10 20, 19:05)
Mūsų situacija analogiška, tik dėl kitų priežasčių, abu kandidatai geri, tik kiekvienas savaip. Dukra siūlė mums visiems (keturiems, dukros balsuoja pas mus) pasidalinti per pusę, o aš galvoju, kad tokiu atveju gal geriau išvis neiti, tegul sprendžia tie, kurie mato skirtumą.

Taip, tai analogiška ir labai suprantama situacija. Gal vis tik eit?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paštininkė: 20 spalio 2020 - 19:28
QUOTE(Wild DreaMer @ 2020 10 20, 19:00)
Jums tai atrodo protestas pries savo sveikata, o man tai panasu i protesta uz teise i visaverti gyvenima.

Paziurekime i skaicius: nuo covid-19 UK mire virs 43000 (vidutinis amzius mirusiuju berods 82 metai), nuo kitu ligu negavus pagalbos 26000, o kiek dar zmoniui neteko darbo, kiek zmoniu skundziasi sutrikusia psichine sveikata, dar visai neaisku koki skaiciu zmoniu tai privede prie savizudybes.

Ir dar labai įdomu, ar jei dar iki kovido kai 80-90 metų senukai su daugybe gretutinių ligų susirgdavo gripu ir numirdavo, kažin mirties priežastis ar būdavo gripas ax.gif . Greičiausiai ne.
Pavydžiu švedams jų valdžios. Kuo mažiau draudimų, tuo žmonės sąmoningesni. Dabar atrodo kai kas specialiai draudimams priešinasi. Kai būdavo gripo epidemija, ir taip žmonės stengdavosi saugotis nesibūriuoti. Ir dar. Jei ta liga būtų tokia užkrečiama, visos pardavėjos sirgtų. Dabar kai jau liga paplito, jau kelis pažįstu baigiančius sirgti, nei vieno rimtai sergancio, elinis pakarščiavimas ir tiek. Susirgo viena būvusio sūnaus klasioko mama, kuri pavasarį žiauriai bijojo (vaiko į kiemą neleido, viską dezinfikuodavo, jos sūnus klasiokam pasakojo kaip mama visko bijo ir še tau saugojosi iki begalybės ir susirgo. Sūnus bendrauja su tuo klasioku per internetą, jie ten grupę buvusių klasiokų sukūrę turi, tai jam šią savaitė kažkada darys testą ir tėvui, nes kartu gyvena nors jokių simptomų nejaučia. Mamai buvo pakilus truputi temperatųra, bet testą darė, nes kontaktavo su sergančiu, būtų nekontaktavus, niekas nebūtų tyręs. Kolegės draugė irgi susirgo, karantinavosi po kontakto darbe, pradžioj buvo neigiamas testas, p 5 dienų pakilo temperatūra, su vyru vienoj lovoj iki temperatųros miegojo, dabar jai teigiamas dar, o vyrui nieko. Kitos draugės pusbrolio šeima susirgo, suaugę truputi pakarščiavo, galvą labai skaudėjo, vienam vaikui visai simptomų nebuvo, kitam neigiamas testas, nors kartu vienam bute gyvena.

QUOTE(paštininkė @ 2020 10 20, 19:29)
Va čia man įdomu. Žinot, pastarosiomis dienomis kalbėjau su keliais žmonėmis, kurie man sakė, kas pirmam ture balsavo, o į antrą net neis. Klausiu, kodėl: ir vienas, ir kitas man nepatinka, nenoriu. Taigi - Haris Poteris. Noriu Jūsų paklaust, nes, sakot, kad dirbot rinkimų komisijoj: kaip Haris Poteris lemia balsavusiųjų procentą? 

Tiek Haris Poteris, tiek "ufonautai", tiek "visi vagys" koks 1 iš 100-200, taigi nieko neįtakoja. Negaliojantys būna ir kai visus subrauko, o blogiausia kai kai kurios išbraukia, o kitus palieka, žmogus norėjo už kažką balsuoti, bet nemokėjo savo valios pareikšti. Dar būna visai nepažymėtus sumeta. Galvoju vis tik geriau eiti ir balsuoti, jei nėra už ką, tai už mažesnį blogį. Va draugė labai norėjo vieno valstiečio savo vienmandatėj (nes žino, kad geras žmogus biggrin.gif ), tai dabar antram ture vėl už jį būtų balsavus, pasižiūrėjom jis jau taip ar taip pakliuvo daugiamandatėj, tai balsuos už konservatorius (mano dėka, įtikinau biggrin.gif ), nes šiaip valstiečių ji nerinko, tik tas jai tinkamas buvo vienmandatėj.
Papildyta:
QUOTE(paštininkė @ 2020 10 20, 20:28)
Taip, tai analogiška ir labai suprantama situacija. Gal vis tik eit?

Būtinai eit. Įsivaizduoju kaip sunku abiejų oligarchų partijų ir kitų populistų rinkėjui- nei konservatoriai, nei Armonaitės partija jiems netinka biggrin.gif , turėtų prirašinėti šitie ant biuletenių biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2020 10 20, 22:08)

Tiek Haris Poteris, tiek "ufonautai", tiek "visi vagys" koks 1 iš 100-200,

Šiemet sakė, buvo apie 3.5% sugadintų.
Aš jau pabalsavau už Laisvės p. ax.gif
Šiandien buvo berniukai kažkokie užsukę skrajučių dalint už LP, bet aš prisipažinau, kad jau, tai apsidziaugė kaip biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke!: 20 spalio 2020 - 21:14
QUOTE(mylimuke! @ 2020 10 20, 22:14)
Šiemet sakė, buvo apie 3.5% sugadintų.
Aš jau pabalsavau už Laisvės p.  ax.gif
Šiandien buvo berniukai kažkokie užsukę skrajučių dalint už LP, bet aš prisipažinau, kad jau, tai apsidziaugė kaip biggrin.gif

wub.gif
Papildyta:
Čia bendroj sumoj tiek sugadintų, daug sugadintų kai netinkamai pažymėta ar viskas išbraukta, už Harį Poterį nedaug balsuojančių
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 10 20, 19:10)
Is Lietuvos ar kokiu lenku tai ka galime tiketis.
Bet UK vidinee politika tai mane sokiravo. Neatsigausiu iki mirties. Netikejau kad taip gali buti.


Cia yra tai, kad mes idealizavom visi vakarus, gyvendamio socializme, mums bure apie vakarus, kaip baisuma, tai zmoens iprate jau netiketi valdzia, mane, kad meluoja biggrin.gif

We seem to have lost flu this year. All the flu cases have mysteriously turned into Covid-19 cases, what a very clever virus this really is.
The flu killed 665,000 people worldwide last year. You weren't afraid of it because the media didn't tell you to be.

vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
QUOTE(Maja Di @ 2020 10 20, 22:08)

Būtinai eit. Įsivaizduoju kaip sunku abiejų oligarchų partijų ir kitų populistų rinkėjui- nei konservatoriai, nei Armonaitės partija jiems netinka biggrin.gif , turėtų prirašinėti šitie ant biuletenių biggrin.gif .

O tai tavo ta TS partija tipo ne oligarchu? lotuliukas.gif kurioje partijoje ju nera nebent tuose, kurie neperzenge 5 pr.

Į penketuką taip pat pateko Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų pirmininkas Gabrielius Landsbergis. Jo ir sutuoktinės Austėjos Landsbergienės, valdančios privačių darželių ir mokyklų tinklą, turtas įvertintas 19,9 mln. eurų.


Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 10 20, 22:44)


O tai tavo ta TS partija tipo ne oligarchu? lotuliukas.gif kurioje partijoje ju nera nebent tuose, kurie neperzenge 5 pr.

Į penketuką taip pat pateko Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų pirmininkas Gabrielius Landsbergis. Jo ir sutuoktinės Austėjos Landsbergienės, valdančios privačių darželių ir mokyklų tinklą, turtas įvertintas 19,9 mln. eurų.

Visų pirma- ji ne mano, nė karto už ją nebalsavau. Bet ji ir nėra vieno žmogaus (oligarcho partija). Visose partijose galima rasti milijonierių, bet ne jų tai partijos. O DP ir valstiečiai, tai vieno žmogaus su savais klapčiukais partijos.
Atsakyti