Įkraunama...
Įkraunama...

Tautos išrinktieji

QUOTE(mylimuke! @ 2020 10 20, 12:50)
Baisu, kaip jus ten Airijoje kaip durnelius valdo.  unsure.gif

matau baisetis, bijoti i krauja igauge pas tave jau? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 10 20, 12:57)
matau baisetis, bijoti i krauja igauge pas tave jau?  biggrin.gif

Man tai kas, aš ne Airijoj, o jus ten kaip teletabius valdo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 10 20, 13:01)
Man tai kas, aš ne Airijoj, o jus ten kaip teletabius valdo  unsure.gif

man asmeniskai niekas nepasikeite, o jei Lietuvoje anarchija, uzjauciu lotuliukas.gif ar teletabiam nepranese, kad jus irgi valdo? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 10 20, 13:02)
man asmeniskai niekas nepasikeite, o jei Lietuvoje anarchija, uzjauciu lotuliukas.gif ar teletabiam nepranese, kad jus irgi valdo? lotuliukas.gif

Nu taip, tu gi ir taip kaip karantine sėdi, vienintelė pramoga - SM. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 10 20, 13:07)
Nu taip, tu gi ir taip kaip karantine sėdi, vienintelė pramoga - SM.  unsure.gif

tau cia pramoga ir dar vienintele? uzjauciu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 10 20, 13:24)
tau cia pramoga ir dar vienintele? uzjauciu  unsure.gif

Kartoji kaip beždžionė? biggrin.gif net posto savo sugalvot neina, vargas, atbukai savo socialinėj izoliacijoj unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 10 20, 13:38)
Kartoji kaip beždžionė?  biggrin.gif net posto savo sugalvot neina, vargas, atbukai savo socialinėj izoliacijoj  unsure.gif

eik jau dirbti, dieve mano, kas per trolinimas per visas temas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 10 19, 18:56)
nieka, nematau prasmes, armonaite ir taip praejo su savo sarasu, o ta Dalia irgi ar taip ar taip TS lalimejo dauguma.... unsure.gif
Jos tokius vejus snekejo per debatus, tipo didinti skaiciu apygardu uzsienyej gyvenantiem, nu kam mum reikia? Absurdai dar daugiau seimo nariu, zmonem gyvenantiem Lietuvoje islaikyti, geriau ambasadu atstovybiu didintu skaiciu, kad patogiau nusigauti butu.


Keistai su tais rinkimais, jei mzogus jau sirinktas pagla sarasa, kam jis dar karta eina i vienmandate,?neturetu buti arba tokie arba tokie rinkimai?


Nesuprantamas dalykas tik vienas, na kodėl šitaip nesigraibant rinkiminiuose dalykuose tokias paklodes austi?

Apygardų skaičiaus didinimas kaip susijęs su Seimo narių skaičiaus didinimu? Labai geras kandidačių pastebėjimas, suskaičiavus emigranto ir Lietuvoje gyvenčio piliečio balso vertę. Seniai didžiųjų miestų ir užsienyje gyvenančiu piliečių balso vertė yra neteisingai įvertinta. Kiek reikia surinkti balsų kad laimėtum kaimo vietovėje ir Vilniuje? Kodėl rinkėjas apgaunamas ? Tai labai prisideda prie bele ko išrinkimo.

Paskaityk Konstituciją prieš teikdama savas sapaliones.
Atsakyti
QUOTE(mementoo @ 2020 10 20, 14:15)
Nesuprantamas dalykas tik vienas, na kodėl šitaip nesigraibant rinkiminiuose dalykuose tokias paklodes austi?

Apygardų skaičiaus didinimas kaip susijęs su Seimo narių skaičiaus didinimu? Labai geras kandidačių pastebėjimas, suskaičiavus emigranto ir Lietuvoje gyvenčio piliečio balso vertę. Seniai didžiųjų miestų ir užsienyje gyvenančiu piliečių balso vertė yra neteisingai įvertinta. Kiek reikia surinkti balsų kad laimėtum kaimo vietovėje ir Vilniuje? Kodėl rinkėjas apgaunamas ? Tai labai prisideda prie bele ko išrinkimo.

Paskaityk Konstituciją prieš teikdama savas sapaliones.

tai paaiskinti negalit? kas per susireksiminias zmoniu, kas per nemokejimas bendrauti...As maniau, jei daro apygarda, tai paildomai vienas seimo narys, gal ir suklydau.

Kam gyvenantiem uzsienyje daugiau vienmandaciu apygardu , na ir kas, kad musu daug, bet tai mes negyvenam Lietuvoje, ir seimas musu gyvenima paliecia labai jau minimaliai, tai skaiciuoti pagal zmoniu skaiciu yra absurdiska.

aplamai neturetu buti tu vienmandaciu apygardu arba visus renkam pagal partijas arba vein tada zmoens renkam, dabar kazkoks miksas nesamoniu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 20 spalio 2020 - 13:26
QUOTE(lutuke123 @ 2020 10 20, 13:25)
tai paaiskinti negalit? kas per susireksiminias zmoniu, kas per nemokejimas bendrauti...As maniau, jei daro apygarda, tai paildomai vienas seimo narys, gal ir suklydau.

Kam gyvenantiem uzsienyje daugiau vienmandaciu apygardu , na ir kas, kad musu daug, bet tai mes negyvenam Lietuvoje, ir seimas musu gyvenima paliecia labai jau minimaliai, tai skaiciuoti pagal zmoniu skaiciu yra absurdiska.

aplamai neturetu buti tu vienmandaciu apygardu arba visus renkam pagal partijas arba vein tada zmoens renkam, dabar kazkoks miksas nesamoniu.

Paaiškint galima žmogui, kuris domisi. O iš jūsų žinučių liejasi tik pikta propaganda. Su radija aš nesikalbu.

Nesuprantate jūs, o vien šioje žinutėje teigiate: absurdiška, aplamai neturi būti, miksas nesąmonių. Toks tipiškas- nemačiau, neskaičiau, nežinau, bet nuomonę bruksiu.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 10 20, 10:24)

Vakar greit prabalsavom, žmonių nėra. Labai lengvas pasirinkimas - tarp TS ir Laisvės p. smile.gif
MB buvo pažįstamą sutikęs, sakė va pas ją tai galvosūkis - darbiečiai ar valstiečiai - tas pats bb abiejose rankose.  unsure.gif  biggrin.gif

Aš irgi ką tik prabalsavau. Balsavau prieš... kolchozą ax.gif . Žiauru jeigu būtų darbiečiai ir valstiečiai pasirinkime ax.gif . Tada reiktų žiūrėti kuris mažesnis blogis ir ar jau praėjo pagal sąrašą. Nes jei ar taip ar taip praėjo, tada sekantis nežinai koks kaušas ateis iš sąrašo.
Kaip vertinat Valinsko pasisakymą apie Tomaševskį ax.gif? Visisškai jam pritarčiau (bet tik mintyse biggrin.gif) garsiai truputi per žiauriai, dabar dar teistumą užsidirbs ax.gif
Atsakyti
Balsuociau ir rasyciau Haris Poteris.
Atsakyti