Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

Jūsų aptariamom temom man trūksta gyvenimiškos patiries, tai tyliu...
Tik mano mažam buvo užėjęs toks labai rimtas klausinėjimas dėl gyvenimo prasmės unsure.gif su ašarom, kad jam jau tiek metų, o jis dar nieko nepadarė... Buvau į paniką puolus unsure.gif Bet lyg praėjo... O dabar, kai Pagyvenus straipsnį įkėlė, pagalvojau gal jiems per tikybos pamoką ką prikalbėjo unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo san: 18 vasario 2017 - 15:05
San, as tai savai akcentuoju kasdienybe (beja, jos mokykloje tikybos nera, tai nzn kur ka kalba)- nuo kaciu globos ir musu pastangu rusiuot- nesiukslint iki visai buitiniu dalyku- pagalba mamai-mociutei, plius mokslai- jei mokaisi, stengesi kasdien- jau lb daug darai.
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 02 18, 15:49)
Pagyvenus, paskaiciau. Kazkoks straipsnis apie nieka. Ka daryt, taip ir nepasake.



Sumoki 131 eur ir po 7 savaičių gausi atsakymą mirksiukas.gif

Nesiūlau ir nereklamuoju. Bet kaip už vidinę ramybę ir gyvenimo džiaugsmą tai papigiai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(pagyvenus @ 2017 02 18, 15:48)
Sumoki 131 eur ir po 7 savaičių gausi atsakymą  mirksiukas.gif

Nesiūlau ir nereklamuoju. Bet kaip už vidinę ramybę ir gyvenimo džiaugsmą tai papigiai  bigsmile.gif


o tu bandei/ bandai/ bent rimtai vertini?
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 02 18, 15:46)
San, as tai savai akcentuoju kasdienybe (beja, jos mokykloje tikybos nera, tai nzn kur ka kalba)- nuo kaciu globos ir musu pastangu rusiuot- nesiukslint iki visai buitiniu dalyku- pagalba mamai-mociutei, plius mokslai- jei mokaisi, stengesi kasdien- jau lb daug darai.


jukauji? nu kokia gyvenimo prasmė išmoktame eilėrašty, ar išspręstame uždaviny? jokios, absoliučiai jokios...na tos jo kalbos visai neatitiko jo amžiaus... Bet po kelių dienų praėjo, kol kas nesikartoja unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(san @ 2017 02 18, 15:53)
jukauji? nu kokia gyvenimo prasmė išmoktame eilėrašty, ar išspręstame uždaviny? jokios, absoliučiai jokios...na tos jo kalbos visai neatitiko jo amžiaus... Bet po kelių dienų praėjo, kol kas nesikartoja unsure.gif


nea, yra puiki ru knyga, kur lb trumpai ir aiskiai isaiskinta "pakeliui ant kryziaus uz zmonijos laisve ir laime nepastumk vaiko ar senuko, neuzmink katei ant uodegos, ttt"- ir " ne tas didvyris kuris zusta kazka gelbstint, o tas, kuris kasdien nusisypso kaimynui, prilaiko duris is paskos einanciam, tttt"- ta savajai ir aiskinu, kad gyvenimo prasme ir tikslas- ne "kazkur" o "kiekviename zingsnyje".
Papildyta:
Manajai buvo krize po kaciuko mirties- "koks tikslas jei mire"- ta ir sakiau- taip, mire, bet MES tapome truputi geresni, nes darem del jo viska ir mylejom- toks buvo JO tikslas siame gyvenime, ir jis ji ivykde, o MUSU tikslas buvo ta jo trumpa gyvenimeli padaryt maksimaliai sotu ir laiminga- ka mes irgi ivykdem.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 18 vasario 2017 - 15:58
QUOTE(Mergiona @ 2017 02 18, 16:00)
nea, yra puiki ru knyga, kur lb trumpai ir aiskiai isaiskinta "pakeliui ant kryziaus uz zmonijos laisve ir laime nepastumk vaiko ar senuko, neuzmink katei ant uodegos, ttt"- ir " ne tas didvyris kuris zusta kazka gelbstint, o tas, kuris kasdien nusisypso kaimynui, prilaiko duris is paskos einanciam, tttt"- ta savajai ir aiskinu, kad gyvenimo prasme ir tikslas- ne "kazkur" o "kiekviename zingsnyje".
Papildyta:
Manajai buvo krize po kaciuko mirties- "koks tikslas jei mire"- ta ir sakiau- taip, mire, bet MES tapome truputi geresni, nes darem del jo viska ir mylejom- toks buvo JO tikslas siame gyvenime, ir jis ji ivykde, o MUSU tikslas buvo ta jo trumpa gyvenimeli padaryt maksimaliai sotu ir laiminga- ka mes irgi ivykdem.


Tai aš visa tai suprantu. Bet jam visos šitos kalbos nėmotais... Aš čia raštu nelabai moku (o gal ir nenoriu) perteikt visą tą jo jausmą tuo klausimu unsure.gif
Atsakyti
Jam? as supratau dukra. Na tai rask jam "zygdarbi"- pvz. lese visada laukia savanoriu bigsmile.gif (narvus valyt-suniukus vedziot, ttt), bet man ta kasdienybe lb svarbu isaiskint, tai skyriu tam demesi ir laika, nes daug kas (ypac vyrai kazkodel) taip ir praleidzia gyvenima laukdami kol "kazkur degs namas ir jis ibegs, ir isgelbes, ir visi jam plos"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 18 vasario 2017 - 16:12
QUOTE(san @ 2017 02 18, 16:02)
Jūsų aptariamom temom man trūksta gyvenimiškos patiries, tai tyliu...
Tik mano mažam buvo užėjęs toks labai rimtas klausinėjimas dėl gyvenimo prasmės unsure.gif su ašarom, kad jam jau tiek metų, o jis dar nieko nepadarė... Buvau į paniką puolus unsure.gif Bet lyg praėjo... O dabar, kai Pagyvenus straipsnį įkėlė, pagalvojau gal jiems per tikybos pamoką ką prikalbėjo unsure.gif

Gal ir pasakojo ką nors mokykloje, net nebūtinai per tikybą. O ir vasario 16 proga būna visokie pasižymėjusių apdovanojimai. Bet iš esmės tie pasakojimai per vieną ausį įeina, per kitą išeina. Išskyrus atvejus, kai žmogui viduje kažkoks susijęs nerimas ar mintis kirba. Tada surezonuoja kaip taviškiui. Tai nors ir praėjo, tą kirbančią vaike mintį vis tiek reikėtų pabandyti išsiaiškinti ir padėti vaikui ją išspręsti.
Atsakyti
uuuuuj tos "sventes", su visa pagarba, per sausio 13 as apsibliovus is sales isejau kur filma apie tos ivykius rode, bet visai ne del to, del ko dbr reikia unsure.gif kaip tik kalbos apie kariomene paciam ikarstyje buvo... ir vat ziurejau as i tos 18kinius sauktinius vaizdajuosteje... stovi pries ta minia, akim klapsi... puse turbut net ru nesupranta, visokiu tautybiu... jiems kazka rekia, jo veiduose toks pasimetimas... lepta stovet- stovi, aplink zmones kazka sukauja... nzn... kur galima i pacifistus registruotis kad TIKRAI sunaus nepaimtu???
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 02 18, 16:53)
o tu bandei/ bandai/ bent rimtai vertini?

Nebandžiau ir nesidomėjau. MB gavo nuorodą fb, tai atsiuntė.
O asmeninio tobulėjimo terapiją (ne konkrečiai šitą, bet apskritai) vertinu teigiamai. Net ir tą masinę (kaip Nicko Vujicic paskaitos). Bet apie tai jau kalbėjom kažkada 4u.gif

Filtras pakeistas, nebekapsi.
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 02 18, 16:12)


Tai būtent, kad jam. Panai būtų - sakyčiau: amžius toks irnesakyk.gif

Atsakyti