Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

QUOTE(Eufemija @ 2017 02 17, 19:21)
Tai man lėtinis nuovargis laisvai gali būtu. Mityba ir 8 val miego nors ir pertraukiamo yra, tačiau 2 val per dieną  sau ir visa kita neįsivaizduojama prabanga  blink.gif vos išsipėšiu porąkart per sav į sporto klubą nueiti, daugiau tik pasvajot  unsure.gif


tai jaunu vaiku mamoms daznai ir buna... ir kokia mociute pvz pasiima dienelei, sako "pamiegok-pailsek" o nei velnio ta dienele nepadeda nes prisikaupe...
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 02 17, 23:41)
tai jaunu vaiku mamoms daznai ir buna... ir kokia mociute pvz pasiima dienelei, sako "pamiegok-pailsek" o nei velnio ta dienele nepadeda nes prisikaupe...

Tikrai taip gali būti.
Bet iš kitos pusės - galvoju, kad tokie skaičiai turėtų būti ne pliki, o su paaiškinimais. Juk net su vaikais būnant galima pailsėti. Užsižaidžia jie, ar kartu galima ką smagaus nuveikti. Mane labiau slegia laisvės nebuvimas, pvz., teatrų lankymas atpuola. Nors dbr jau pradedu atgaivinti. Su mb abu negalim išeiti, tai einu su dukromis. Laiką su mb dviese pabūt irgi jau pasidarom - vaikai mažąjį pažiūri. Ilgiau kaip valandai nepaliekam, bet vis tiek jau gerai.
Ryte išsimiegojus galva blaivesnė. biggrin.gif
Atsakyti
Eufemija, na as jau sakiau kad totaliai nesuprantu "negalim iseit" problemos tavo seimos atveju... namuose 5 suauge vienas mazius (gerai prisimenu kad "mazajam" iki maziaus 12?)- ir "negalim iseit"... mano puske nuo 12tojo gd dirbo aukle pilnu tempu... paciu blogiausiu atveju yra aukles ne seimos-nares. Velgi lyg jau kalbejom- mano akim- jokie bureliai-rateliai neatleidzia nuo pareigu namie. Valgyt nori? ruba svaru pasiimt nori? prisidek prie seimos gyvenimo ne vien buvimo sitoje planetoje faktu.

As galiu suprast tavo nuovargi, nes turint tiek zmoniu namuose laika sau- kai butent ramiai gali atsisest ir veikt ka nori, ar tiesiog NIEKO neveikt- gaut sunku, nes net "organizovat' process" jau jegu reikia, bet imho- jei tau kazkas netinka/ vargina buitije- tikrai turi variantu po ranka.
Atsakyti
Nu mano antram pagal mažumą 10.
Aš turbūt vaikus per daug lepinu. Ir nieko negaliu padaryti. Pati augau šeimoje kur mama dirbo valdišką darbą kur tik atbūt valandas, o ir dažnai nuo jų nusimuilindavo, visas likęs laikas - atsidavimas šeimai. Šalia dar buvo močiutė kuri valgyt gamino kasdien pietus, vakarienę karštus ir kiekvienam, prisitaikydama kas ką mėgsta, kada namo grįžta. Pvz jei už valandos tai virs naują bulvę, nešildys atšalusios ir iškeps kotletuką tik tau. Tai aš ir taip jau jaučiuosi labai daug iš vaikų reikalaujanti. unsure.gif
Atsakyti
Eufemija, o ka mama ir mociute veike kai vaikai uzaugo ir isejo, kai nebereikejo taip sokinet? ar neatsirado tustumos?

Sutaupem. Norejau vaiksu i Lego filma vezt nauja, ale ziuriu jau online yra, tai paliksiu namie ziuret. O pati i biblioteka ir i parde maisto. Niekaip nesugalvoju ka cia mums su vaikais visa savaite valgyt kol vyras gris. Vaikai rekia makaronai ir blynai😄😄
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 02 18, 10:53)
Eufemija, o ka mama ir mociute veike kai vaikai uzaugo ir isejo, kai nebereikejo taip sokinet? ar neatsirado tustumos?

Sutaupem. Norejau vaiksu i Lego filma vezt nauja, ale ziuriu jau online yra, tai paliksiu namie ziuret. O pati i biblioteka ir i parde maisto. Niekaip nesugalvoju ka cia mums su vaikais visa savaite valgyt kol vyras gris. Vaikai rekia makaronai ir blynai😄😄

Močiutė mirė man baiginėjant 12 kl. Mamai buvo sunkiau, nes ir aš į studijas išvykau, namie tuščia. Bet ji savo daržus, mezginius turėjo, mokėsi valgyti virti bigsmile.gif tušonkes ir pan mėsą ruošdavo, gi aš kas savaitę grįždavau, o ir laikai buvo blokadiniai, tai krapus ir pan smulkmes pardavinėjo kad mus su broliu į mokslus išleisti. Žodžiu rūpinosi ir toliau ir dbr tebesirūpina. wub.gif bent dvasiškai, geru žodžiu, palaikymu, nes fizine prasme jau nebelabai ką ...
Atsakyti
Nu ne znaju... mano irgi tevai sokinejo aplink mus, labiau tevas, bet jie mane kad savarankiskumo ugdymas- didele auklejimo dalis. Nebutina is vaiku pelenes daryt, bet esant reikalui turi moket padaryt viska. Plius suvokimas kad tevai irgi zmones ir turi savu poreikiu ir interesu- irgi svarbus- tai "norim su teciu iseit i teatra"- ir yra tas "yra reikalas".

Imho- nebutina daryt "kaip Mergionai" ar dar kam "atrodo geriau"- imho svarbiausias rodyklis- tinka visiems seimos nariams. Jei mamai-tevui poreikio pabut kartu nera- na nera, bet jei yra o "vaikai" to nesupranta- jau pagrindas derybom ir pokyciams.
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 02 17, 15:52)
Mergiona, bet tam pirmiausia reikia priezasti rast, as su tuo buksuoju. Nes siaip atrodo kad pagaliu siknoj ieskau, gi viskas is principo gerai. Namai, vaikai, vyras, verlas, darbas, komandiruotes, atostogos, keliones, gyvent ir zvenk. Bet kazkas neduoda ramybes ir nezinau tiksliai kas. smile.gif


Visoms ieškančioms kažko neaišku ko pamąstymas apie savęs pažinimą nuoroda

Labas rytas. Eisim su MB praleisti laiką dviese - trūko buitinio vandens filtro plastikas, reikia išleisti vandenį, išsukti mazgą, įsukti naują filtrą. Darbas ilgas ir lėtas, prisibendrausim. Čia irgi pamąstymas apie laiką sau, laiką dviese ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 02 18, 12:00)
Nu ne znaju... mano irgi tevai sokinejo aplink mus, labiau tevas, bet jie mane kad savarankiskumo ugdymas- didele auklejimo dalis. Nebutina is vaiku pelenes daryt, bet esant reikalui turi moket padaryt viska. Plius suvokimas kad tevai irgi zmones ir turi savu poreikiu ir interesu- irgi svarbus- tai "norim su teciu iseit i teatra"- ir yra tas "yra reikalas".

Imho- nebutina daryt "kaip Mergionai" ar dar kam "atrodo geriau"- imho svarbiausias rodyklis- tinka visiems seimos nariams. Jei mamai-tevui poreikio pabut kartu nera- na nera, bet jei yra o "vaikai" to nesupranta- jau pagrindas derybom ir pokyciams.

Nu aš negaliu. Pvz išeinu su mb į teatrą, aišku, namie nieko nenutiktų, bet vis galvočiau kaip ten jie, kad jiems irgi būtų įdomu spektaklis, o turi už aukles būt ir tt... žinau, kad čia mano makaronai, bet negaliu per save perlipti.
Atsakyti
QUOTE(Eufemija @ 2017 02 18, 12:53)
Nu aš negaliu. Pvz išeinu su mb į teatrą, aišku, namie nieko nenutiktų, bet vis galvočiau kaip ten jie, kad jiems irgi būtų įdomu spektaklis, o turi už aukles būt ir tt... žinau, kad čia mano makaronai, bet negaliu per save perlipti.


niekur nesakiau kad turi lipt... jei "jiems irgi butu idomu"- nu tai kartu eikit, aukle maziui... bet, vel mano imho- vaikus reikia paleist, jei nepasileidzia- truputeli stumtelet... na, mano gilus imho- nera lb gerai jei 17 metei teatras su tevais geriau nei vakaras su draugais. Nesakau absoliuciai- negali su paaugliu i teatra nueit- gali, valio, na bet ir be paauglio irgi turi galet, nes paauglis turetu turet idomesniu uzsiemimu kad "mama nuejo i teatra be manes" neatrodytu praradimas.

kazkaip is vienos puses lb grazu artimas rysis su vaikais (ir man, kaip vienisai noretusi 65kiu, su "vaiku" i teatriuka) bet is kitos puses velgi asmeniskai as nzn ar tai tikrai 100% i gera vaikui. As toks vaikas buvau: 20+ su mamyte poilsiaut-pramogaut, draugai buvo, bet tevai svarbiau... asmeniskai man is to neisejo per daug gerai, nesakau kad blogai, bet savo vaikus bandysiu biski stumtelet i savo gyvenima.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 18 vasario 2017 - 13:24
Pagyvenus, paskaiciau. Kazkoks straipsnis apie nieka. Ka daryt, taip ir nepasake.

Aplankiau biblioteka, pripirkau maisto visokio, prisikvieciau sveciu net is Kauno. Begu biski apsikuopt, Realesnes sausainius is kitos temos iskept ir gal dar spesiu knyga bent siek tiek paskaityt... Kazkaip isleidau nemazai, bet maisto pripirkau daug, dar kojiniu akcinijiniu visiems, dar skalbimo milteliu. Tai stebiu koks gyvenimas butu be vyro 😄😄
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 02 18, 14:49)
Pagyvenus, paskaiciau. Kazkoks straipsnis apie nieka. Ka daryt, taip ir nepasake.

Tai stebiu koks gyvenimas butu be vyro 😄😄


oj... jei butu tas receptas vienas visiems...

tu, eto, neisijausk, o tai vdrug patiks ax.gif
Atsakyti