Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

Mergiona, o kuom letini nuovargu gydyt?
Nes man 2 sav irgi poilsio neduoda nieko. Nu ir koks tas poilsis su visais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 02 17, 12:05)
Mergiona, o kuom letini nuovargu gydyt?
Nes man 2 sav irgi poilsio neduoda nieko. Nu ir koks tas poilsis su visais smile.gif


as lb domejausi 2013tai, tai gali buti mano zinios pasenusios. Kuom man baigesi pirmas turas yra zinoma- gripas, plauciu uzdegimas, viena koja grabe, 4 kursai antibu, beveik 3 men nedarbingumo, tada nestumas ir naujas ratas biggrin.gif

Mano 2013 metu ziniom- vaistas vienas- priezasties pasalinimas- taigi totalus gyvenimo budo pakeitimas- kaip Pabirutes pvz- is ekonomisciu i treneres ir vsio pofig. BET kadangi i letini nuovargi patenkama ne per menesi-du-metus-kitus- ir dazniausiai isivaro ten ne zmogus, o ji ivaro situacija- na, man skyrybos, kazkam asmenynes savybes- tas poveikis daznai buna trumpalaikis ir priesingas- po trumpo "svytejimo" laikotarpio- ziauri medicinine depresucha nes situacija tai nepasikeite nuo to kad i viska spjovei, ir budas nepasikeite. Mano imho- lb pomazu ir palengva is to galima iseit- nustatyt prioritetus, nukelt pareigas kurios labiausiai vargina, idarbint vaikus namuose padet, pavaldinius darbe nuimant stresa, tt- zodziu nesitiket kad "isvaziuosiu i Indija pusei metu ir pasveiksiu" ar "pagulesiu lovoje savaite" ar "parduosiu namus, nusipirksiu lusna i poshli vse v baniu"- o pomazu ziuret ka gali pakeist, kas valdoma- keist, kas nevaldoma- perkelt kitam, tt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 17 vasario 2017 - 14:50
Mergiona, bet tam pirmiausia reikia priezasti rast, as su tuo buksuoju. Nes siaip atrodo kad pagaliu siknoj ieskau, gi viskas is principo gerai. Namai, vaikai, vyras, verlas, darbas, komandiruotes, atostogos, keliones, gyvent ir zvenk. Bet kazkas neduoda ramybes ir nezinau tiksliai kas. smile.gif

Siandien vat dirbu per du darbus smile.gif, idomu, bet vat jau pavargau, nes vienu metu galva skirtingais dalykais apkrauta stiprokai.
Atsakyti
Letinis nuovargis- ne depresucha- ta prasme priezastis ne psichologine, bet tik fizine- tiesioginis ilgalaikis poilsio ir/ar miego trukumas (na, mityba tavo atveju gal atmetam?). Teoriskai bet 8 val nepertraukiamo miego, sveikas maistas, bent pora val diena "tik sau", karta per men- diena tik sau, 2k/metai bent sav poilsio- tik sau. Kazkur buvau radus tokius skaicius.
Atsakyti
Oi, tada man negali but. As viska ka isvardinai turiu. Ir miega, ir atostogas, ir fiziskai nepervargstu tikrai. Man jauciu nervinis labiau, tiesiog kazkoks toks... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 02 17, 15:00)
Oi, tada man negali but. As viska ka isvardinai turiu. Ir miega, ir atostogas, ir fiziskai nepervargstu tikrai. Man jauciu nervinis labiau, tiesiog kazkoks toks... smile.gif


tada vargu, nes ten butent fiziniai dalykai paskui jau perauga i nervine itampa- nes matai kad esi pavarges ziauriai, o poilset jokiu prosvaisciu, pradeda krist efektyvumas- psichuoji, ir uzsipsichuoji, bet visvien esme- fizine ilgalaike pakankamo poilsio stoka.
Atsakyti
Na, matyt per daug laisvo laiko turiu ir tada prisigalvoju visko. Va siandien is peties padirbejau ir kuriu sau darbo vieta pas vyra, ziuresim kaip ir kas gausis😄😄.

Eisim su mergiotem keksiuku kepti ir koki multika paziureti😄.
Atsakyti
Vsio... apsiblioviau... pravirkdžiau kolegas... gavau migreną... parsivilkau daugybę gėlių... susitiksiu su visais vakarienės antradienį wub.gif atostogos... ryt sportas ir ežeras su žąsų maitinimu. wub.gif dabar reikia persiprogramuoti naujai rolei... bandau iškapstyti karjeristę iš po priašarotų nosinių krūvos... niekada nemaniau, kad sugebu turėti tiek draugų ir buvau svarbi tiek daug žmonių - žinojau, tik kad jie svarbūs man... unsure.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*lim->0* @ 2017 02 17, 18:55)
Vsio... apsiblioviau... pravirkdžiau kolegas... gavau migreną... parsivilkau daugybę gėlių... susitiksiu su visais vakarienės antradienį  wub.gif  atostogos... ryt sportas ir ežeras su žąsų maitinimu.  wub.gif dabar reikia persiprogramuoti naujai rolei... bandau iškapstyti karjeristę iš po priašarotų nosinių krūvos... niekada nemaniau, kad sugebu turėti tiek draugų ir buvau svarbi tiek daug žmonių - žinojau, tik kad jie svarbūs man... unsure.gif  wub.gif

wub.gif
Sveikinu su naujo etapo pradžia 4u.gif


Ech, kaip sunku ką nusipirkti butą kurio nei verkiant reikia, nei labai nori unsure.gif
Veluma, kaip aš tave suprantu ir užjaučiu su tuo gyvenimo keitimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 02 17, 14:58)
Letinis nuovargis- ne depresucha- ta prasme priezastis ne psichologine, bet tik fizine- tiesioginis ilgalaikis poilsio ir/ar miego trukumas (na, mityba tavo atveju gal atmetam?). Teoriskai bet 8 val nepertraukiamo miego, sveikas maistas, bent pora val diena "tik sau", karta per men- diena tik sau, 2k/metai bent sav poilsio- tik sau. Kazkur buvau radus tokius skaicius.

Tai man lėtinis nuovargis laisvai gali būtu. Mityba ir 8 val miego nors ir pertraukiamo yra, tačiau 2 val per dieną sau ir visa kita neįsivaizduojama prabanga blink.gif vos išsipėšiu porąkart per sav į sporto klubą nueiti, daugiau tik pasvajot unsure.gif
Atsakyti
Pagyvenus, tu protinga motera, patark.

Lim, tuoj vien skaitydama apsizloumbsiu. Ilgai atostogausi?

Mes keksiuku prikepem, pririjom su kava, sunus pas draugus, mergiotes filma ziuri. Man nera ka veikt😄, knygos perskaitytos, dirbti nebesinori.
Atsakyti
Veluma, 28d į naują darbą. Tai va tiek tų atostogų...

Mezgu šaliką naujam paltui... Bandysiu makaronsus kept... Knygą vieną perskaityt... kirpykla, dantistas, makijažas... vaikams atostogos irgi...
Atsakyti