Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

QUOTE(Mergiona @ 2017 02 12, 23:58)
bet realiai nematau kaip moteris galetu ji dirbt  unsure.gif tai papasakosi kaip. O yra lt nors viena?

P.S. kada su sese prasemes idarbinamos (sutikom dviese ant vienos algos  biggrin.gif  ) mums pasake "no problem, kai tik ismoksit rata pakeist- vot priam wazz ir darbinu" tuom musu planai ir uzsilenke  unsure.gif


Kodėl moteris negalėtų tokio darbo dirbti? bigsmile.gif Vairas lengviau nei autike sukiojasi, ir aplamai mašina stipriai patogesnė, nėra net ko lyginti biggrin.gif Lt yra ir ne viena, daug, ir kalendorius yra išleistas su merginų fotkėmis, kvietė idėjos autoriai visas fotosesijoms, buvo mergos nuotraukas įmetę į fb, super vaizdeliai bigsmile.gif

ratą pakeisti nėra ką ten mokėti, bet tu paprasčiausiai jo nepakelsi, fūros ratas su ratlankiu apie 100 kg kažkur sveria panašiai, gal nežymiai mažiau biggrin.gif Ir nieko, apart lempučių, keisti nereikia- yra pilnas servisas kely smile.gif Aišku, kita kalba su tais, kurie į rusiją važinėja. Bet moterų į tuos kraštus niekas ir nesiunčia, nesaugu. Į darbą bet kuri firma ima be problemų, jei tik yra kas apmoko, nes su moterimis bėdos mažiau- bent jau mašinos su kroviniu nepragers biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2017 02 14, 00:39)
deichmane yra visokiu tokiu. beje, as saviskiui is sportdirecto parsiunciau su pumos logotipu. Lb patvari, jau kokie 6 metai biggrin.gif

Tiksliai, sportsdirectą buvau pamiršus. Ačiū 4u.gif

Denaxa, linkiu, kad viskas sklandžiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vienintele @ 2017 02 14, 22:12)


Denaxa, linkiu, kad viskas sklandžiai  4u.gif


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Denaxa, duok Dieve kad viskas taip ruzavai 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pagyvenus @ 2017 02 14, 20:39)
Lidle iš pusgaminių esu pirkusi žuvies pirštelius, kur ne iš žuvies masės, bet iš file. šiaip mano vaikai žuvies nevalgo, o šitie suėjo. o mėsą valgo visokią. tai nors mačiau tą kepsnelių akciją, paėmiau vištos šlaunelių mėsos. Irgi buvo akcija.


itariu slauneliu mesa - geresnis pasirinkimas. smile.gif subaigem mes tuos kepsnelius (ismokau valgyt su malonezu) na dar vyrenelis siek tiek, vyras (sakyciau kukliai - santykis su bulvem 1:3 t.y. bulviu smarkiai daugiau). nzn ar dar pirksim, nors - kaip ir milaaa- tikejausi, kad cia visai puiki laiko taupymo ir seimos maitinimo priemone. teks prie vistos ar kotletu gryzti smile.gif

tuos zuvu pirstelius is file bandziau - man asmeniskai patiko. bet mano seima labiau apkepta file (perku sauso saldymo is iki) megsta.

na na visos inovacijos is lidl pasiteisina, bet. matyt yra, kam ir tinka.
Atsakyti
Labos. Dirbu iš namų. Nu tipo dirbu - viską jau pabaigiau, ką turėjau išskyrus atsisveikinimo kalbą rytdienai. Vakare einam vakarienės su kolegom - kol kas 12 žmonių ir tai didžiausia vakarienė tokio tipo, kiek esu buvus wub.gif

džiaugiuosi, kad viskas baigiasi, nes tas 3 mėn gumos tampymas man pridėjo dar du kg, atsiėdžiau vakarais... sūraus saldaus, paskui dar sūraus ir vėl iš pradžių. Nu žodžiu... dabar dar į auto persėsiu ir neliks mano rytinių prasiėjimų. Sakau, reikia kažką keisti. Persirašiau į sporto klubą prie namų ir pasiėmiau mėnesio trukmės programą pradžiai su treneriu kartą per savaitę. Žodžiu, ant trumpo pavadžio paėmė -su kasdieniais atsiskaitymais už sugadintą maistą ir sportą... jei pati negaliu, gal bent taip išsijudinsiu, o tai jau nebesifotografuoju - baisus vaizdelis unsure.gif
Atsakyti
O as tik pasiderinau su vyru kada cia butu palankus metas pas ji pereit, kalendorius uzsipilde iki geguzes vidurio staigiai. Ir nera ka daryt, komandiruotes, neissiduodant negaliu nevaziuot😄😄. Nu negi tikrai likimas koks is manes zvygauja😄😄
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 02 15, 20:19)
O as tik pasiderinau su vyru kada cia butu palankus metas pas ji pereit, kalendorius uzsipilde iki geguzes vidurio staigiai. Ir nera ka daryt, komandiruotes, neissiduodant negaliu nevaziuot😄😄. Nu negi tikrai likimas koks is manes zvygauja😄😄

Pas vyra visad spėsi išeiti, neverta skubėti. O samdomam darbe darbdavius dar panervuoti ir iš jų maksimumą išspausti tikrai verta. O jei išeit, tai tik su kokia metų algos dydžio išeitine kad info konkurentams nenutekintum ir prie svajonių būsto priartėtum. tongue.gif
Papildyta:
Karra piniginėj tik dbr tavo seną klausimą pamačiau ir atsakiau. doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Aha, tuoj darbo kodeksa nauja priims ir iseitine iki riesuto dydzio susitrauks. Ir siaip iseitines gi iseinant savo norubnieks neduoda😄😄 o ismest jie nemes manes. Nezinau ka padaryt reiktu....
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 02 15, 22:40)
Aha, tuoj darbo kodeksa nauja priims ir iseitine iki riesuto dydzio susitrauks. Ir siaip iseitines gi iseinant savo norubnieks neduoda😄😄 o ismest jie nemes manes. Nezinau ka padaryt reiktu....



smile.gif veluma smile.gif smile.gif smile.gif

tiiiiikrai noretum> kaip mat rastum.

bet ar verta? klausimas.


pastaruosius 2 metus darbe sau kuriau gyvenima be issukiu. ("kaip susitvarkyti taip. kaip patogiau" ir "netrukdytu gyventi - tvarkyti finansinio saugumo, vaiku, vyro reikalus). tikslas pasiektas ( su periodiskais nukrypimais - aut. past.) ir...vualia. tapo nuobodu. reikia issukiu.

kaip is daineles ( ir kai tie norai dideli, kad tai ka nori jau turi.... noreti reik pradet is naujo.)

medituoju, ko noreciau is naujo. pernai gavau 2 pasiulymus del kuriu buciau rankas- kojas persikandus kad tik ( nors ir uz dyka) galeciau buti ju dalimi. jei... tik jie butu 10 metu anksciau. o dabar... na... pamalonino sirdi, kad jie mane pasieke, apgailestavau, kad ne pries 10 metu ir... atsisakiau. (daug darbo, negarantuotas finansinis saugumas ir et... tingiu. kodel turiu kam nors generuoti pinigus?/ pati gaudama menka dali (ambiciju stoka? / persisotinimas?) nzn.)

ar tai senatve?

kaip susidelioti prioritetu siekinius?

kaip suzadinti "alki"?

ta proga

A. Jonyno pasakecia.

VISTA (org. pavadinimas NEPADEJO)

Gyveno koluky vista.
Nepaprasta. Nesuprasta.
Mastanti. Svarstanti. Karkianti...
Visa vistide smerkianti.
Augo ji. Ir storejo.
Tik neisejo...
Neisperejo.
Nes niekas... kiausinio jai nepadejo.


jo. siandien jauciuosi kaip ta vista.


Atsakyti
Karra blink.gif

o koks tikslas pasiektas? ax.gif smulkiau prasom, as gal irgi noriu ax.gif pasiekti, tiksla ax.gif mano artimiausias tikslas iki birz 2 isgyvent bigsmile.gif tikiuosi pasiekiamas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 02 15, 21:40)
Aha, tuoj darbo kodeksa nauja priims ir iseitine iki riesuto dydzio susitrauks. Ir siaip iseitines gi iseinant savo norubnieks neduoda😄😄 o ismest jie nemes manes. Nezinau ka padaryt reiktu....

Jei nemes tai kokios problemos bigsmile.gif dirbi sau ir kaip karra kuri sau komfortą. biggrin.gif

tik ne kaip višta biggrin.gif geras eilėraštukas thumbup.gif tik man jis asocijuojasi su amžinai karksinčiomis, pletkus nešiojančiomis ir nieko nemokančiomis personomis, čia temoje tokių nepastebėjau unsure.gif
Atsakyti