Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

Pazistu kas turi skystus. Na man gal grazu paziuret ir net masciau apie viena kambari. Bet kazkaip neatrodo man ju klijavimas elementaru. Ir atsargos reikia turet jei nutrupes sakyciau. As uz paprastus tapetus vienspalvius ir beveik be rasto. Jei kada dar remontuosiu planuoju vienodus visam bute. Na gal virtuveje kitus kokius. Smelio spalva man labiausiai patinka.
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 02 13, 10:51)
... As uz paprastus tapetus vienspalvius ir beveik be rasto. Jei kada dar remontuosiu planuoju vienodus visam bute. Na gal virtuveje kitus kokius. Smelio spalva man labiausiai patinka.


Tai tau labai tiks šitas: https://www.senukai....-cm-x-20-m/39v3

Šiandien jau dirbi ar dar ne?
Atsakyti
QUOTE(san @ 2017 02 13, 11:12)
Tai tau labai tiks šitas: https://www.senukai....-cm-x-20-m/39v3

Šiandien jau dirbi ar dar ne?


Dirbu. Jau penkt dirbau
Atsakyti
Uf, pirmadienis praėjo, galima gyvent rolleyes.gif

Problema - reikia bachūrui piniginės, nes suplyšo. Su makvynais jau ne lygis, o iki padorios vyriškos dar nepriaugo. Kur tokių tarpinių bernam būna?
Atsakyti
QUOTE(vienintele @ 2017 02 13, 20:35)
Uf, pirmadienis praėjo, galima gyvent  rolleyes.gif

Problema - reikia bachūrui piniginės, nes suplyšo. Su makvynais jau ne lygis, o iki padorios vyriškos dar nepriaugo. Kur tokių tarpinių bernam būna?



deichmane yra visokiu tokiu. beje, as saviskiui is sportdirecto parsiunciau su pumos logotipu. Lb patvari, jau kokie 6 metai biggrin.gif
Atsakyti
Mano bernas vienas pats namie atostogauja: visą dieną klauso per radiją seimo posėdį (transliuoja gyvai tiesiogiai) blink.gif
Atsakyti
San, maniskei didesni gaminima darbu pamokos pramuse - kartojo patiekalus, kur ten gamino. Iki to laiko buvo smulkesni gaminimai pusryciams - na ten kiausiniene, makaronu virimai ir t.t.
Va dar tik siriubos niekad nebande jokios virti.

ir as nemanau kad reikia mokyti - pagrindus naturaliai abu turi, o daugiau tai nores ir ismoks. Va ka reiktu daugiau paspausti, tai sunu, nes dazniausiai simuliuoja ir sese santazuoja, kad jam pietus padarytu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bekasė: 14 vasario 2017 - 13:06
QUOTE(Bekasė @ 2017 02 14, 13:04)
San, maniskei didesni gaminima darbu pamokos pramuse - kartojo patiekalus, kur ten gamino.


Maniškei tokių pamokų nėra.
Bet va bernas kaip tik - už abu prigamina biggrin.gif
Atsakyti
ar kas bande lidle akcijiniu "kalakuto kepsneliu" nupirkau, atsildziau apkepiau. na rodos valgomi. bet mano seiminyksciai - renkasi bet ka - tik ne juos. eina ir sausi pusryciai, ir silti buterbrodai ir sriubos dvigubes porcijos tik ne jie... ar as ju gamint nemoku, ar jie tokie bjaurus? unsure.gif ar maniskiai visi trys vaikai vienu metu "osponejo" unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(san @ 2017 02 14, 14:13)
Maniškei tokių pamokų nėra.
Bet va bernas kaip tik - už abu prigamina  biggrin.gif

tai dar bus gal - as kiek prisimenu maniske vyresne
Atsakyti
QUOTE(karra @ 2017 02 14, 15:44)
ar kas bande lidle akcijiniu "kalakuto kepsneliu" nupirkau, atsildziau apkepiau. na rodos valgomi. bet mano seiminyksciai - renkasi bet ka - tik ne juos. eina ir sausi pusryciai, ir silti buterbrodai ir sriubos dvigubes porcijos tik ne jie... ar as ju gamint nemoku, ar jie tokie bjaurus?  unsure.gif  ar maniskiai visi trys vaikai vienu metu "osponejo"  unsure.gif


as, regis, kalakutu nepirkau, pirkau vistienos. na, prasti jie, negardus biggrin.gif nesistebiu, kad nevalgo.
atsildyt ju nereik, galima tiesiai kepti smile.gif
viena, karta pabandziau, daugiau tokiu mesos gaminiu nebeperku nei lidle, nei kitur. kazkaip irgi maniau, kai reiks greitai, puikiai sueis, deja, deja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(karra @ 2017 02 14, 15:44)
ar kas bande lidle akcijiniu "kalakuto kepsneliu" nupirkau, atsildziau apkepiau. na rodos valgomi. bet mano seiminyksciai - renkasi bet ka - tik ne juos. eina ir sausi pusryciai, ir silti buterbrodai ir sriubos dvigubes porcijos tik ne jie... ar as ju gamint nemoku, ar jie tokie bjaurus?  unsure.gif  ar maniskiai visi trys vaikai vienu metu "osponejo"  unsure.gif

Lidle iš pusgaminių esu pirkusi žuvies pirštelius, kur ne iš žuvies masės, bet iš file. šiaip mano vaikai žuvies nevalgo, o šitie suėjo. o mėsą valgo visokią. tai nors mačiau tą kepsnelių akciją, paėmiau vištos šlaunelių mėsos. Irgi buvo akcija.
Atsakyti