Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

QUOTE(Eufemija @ 2017 02 11, 14:46)
Lapnoju šaldytas vyšnias. Skaniausias desertas.  wub.gif


Net susiraukiau skaitydama nuo rūgštumo biggrin.gif Desertas man turi būti tik saldus. Rūgštumos nemėgstu. Mano vyrai citrinas vienas kapoja, o aš net žiūrėt negaliu.

Denaxa, sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eufemija @ 2017 02 11, 14:03)
Kaip niekam, studentui  bigsmile.gif


neeee ax.gif studentas parsitems merga, merga sustores nestuke.gif ir? net lovyte nera kur igrust unsure.gif

pusiau juokauju, bet rimtai, man atrodo kad 1 kamb visai ne butas unsure.gif jokiam tikslui ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vienintele @ 2017 02 11, 15:07)

Denaxa, sėkmės  4u.gif


Ačiū, man jos tikrai reikės 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Mergiona @ 2017 02 11, 14:19)
Denaxa, sveikinu, kad kuo sklandziau viskas  4u.gif  4u.gif



Dėkiukas 4u.gif Taip sakant, pradėsiu savo taip mėgstamą valkatos gyvenimą bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(pagyvenus @ 2017 02 11, 13:03)
Pasidomiu avansu, kad neįsimylėčiau ko negalima  unsure.gif
butas


Cia nieko bloga nezinau ;)
Atsakyti
Pagyvenus, nu man vistiek baisus tie seni namai. Kad ir koki fantastini remonta viduje padarysi, bet isore... br....

Prisipirkau vaistu. Gelezies- gersim kartu su mazaja, ir dar papildu nuo nervu, gal ramesne busiu, sukalbamesne ir visiems bus geriau. Bet kainos!!!!!!

Akropolis pilnas, masina vos radau kur ikist, vaikas bouline gimtadienyje buvo, zmoniu mases visur, neimanoma praeit. Bent jau Vilniuje tai visi tikrai babkiu turi. Vos panikos atakos neuzouole manes, praeit koridoriais neimanoma. Prie matavimosi kabinu eiles- sluoja zmones naujas kolekcijas. Man kainos neadekvacios pasirode. Tai arba man reik mastyma atpalaiduot 😄(nes del kainos ipirkt galiu, et is principo man per daug atrodo), arba nezinau😄😄.

Man irgi optimaliausias butas nuomai ar vaikui yra dvieju k., bet bent jau 50 kv.





Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 02 11, 19:35)
Pagyvenus, nu man vistiek baisus tie seni namai. Kad ir koki fantastini remonta viduje padarysi, bet isore... br....


Visokių jų yra. Man aktualu, kad būtų kokybiškai statytas. Buvo statomi grietinėlei - aukštesnės lubos, laiptai šlifuoti, turėklai ne pigus plonas metalas ir plastikas. O fasadą su laiku aplipins kaip naujoj statyboj ir bus tas vaizdas. Konkrečiai šitie yra taip statyti ir tokioj vietoj, kad pirkčiau be jokios baimės įsigyti nelikvidą.
Atsakyti
Na gal. Vilniuje gal tik senamiestyje rizikuociau sena oirkt, bet kainos ten vistiek kosmosas tada.

Bet taves paskatinta, susikuriau pora paieskos variantu, kuriuos seksiu, o gal pasitaikys kas idomaus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Veluma: 11 vasario 2017 - 19:09
QUOTE(pagyvenus @ 2017 02 11, 18:57)
Visokių jų yra. Man aktualu, kad būtų kokybiškai statytas. Buvo statomi grietinėlei - aukštesnės lubos, laiptai šlifuoti, turėklai ne pigus plonas metalas ir plastikas. O fasadą su laiku aplipins kaip naujoj statyboj ir bus tas vaizdas. Konkrečiai šitie yra taip statyti ir tokioj vietoj, kad pirkčiau be jokios baimės įsigyti nelikvidą.

Man nurodytas butas irgi puikus pasirodė, vieta mieste labai gera, viduj laiptinė superinė, pačiam bute parketą įžiūrėjau. bigsmile.gif tik didokas kaip studento vaiko gyvenimo pradžiai, 4 aukštas labiausiai atgrasytų, seniems žmonėms netinkamas. O jauni su vaikais irgi vežimėlių, dviratukų žemyn nepritampytų.. o jei vienas gyveni ploto per daug...

Veluma, neužpyk tik, kilo mintis, svajoji apie būstą, kurio kaina šiai dienai tau per didelė, bet turėdama tą būstą ar nesvajotum apie kitą dar brangesnį ir vėl sunkiai įperkamą? Kur ribos mūsų norų?
Atsakyti
Eufemija, nepykstu. Svajones virs ribu mus visad vede i prieki. Zemes sklypui emem paskola, kuriai atiduodavom daugiau nei puse pajamu ( o buvo 800 litu), pirma buta nusipirkom pasiskoline is mano mociutes 1500 litu. Nama statem jau siek tiek prakute, bet paskolos dydis tuo metu buvo didelis.
Nes jei nebutumevtaip dare- visad ant ribos- nieko neturetume. Tiesa, rizika visad yra pamatuota ir apskaiciuota, tik siek tiek virs komforto ribos.

Uz tai musu norai visad lenkia pajamas. O be kokiu nors projektu- gyvenimas man nemielas, neiseina kitaip....
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 02 11, 19:25)
Eufemija, nepykstu. Svajones virs ribu mus visad vede i prieki. Zemes sklypui emem paskola, kuriai atiduodavom daugiau nei puse pajamu ( o buvo 800 litu), pirma buta nusipirkom pasiskoline is mano mociutes 1500 litu. Nama statem jau siek tiek prakute, bet paskolos dydis tuo metu buvo didelis.
Nes jei nebutumevtaip dare- visad ant ribos- nieko neturetume. Tiesa, rizika visad yra pamatuota ir apskaiciuota, tik siek tiek virs komforto ribos.

Uz tai musu norai visad lenkia pajamas. O be kokiu nors projektu- gyvenimas man nemielas, neiseina kitaip....

Suprantu. Bet ar projektai turi būti tik apie namus? Kaip iš didesnio į dar didesnį? O gal apsistot viename name ir projektuot kitokius dalykus?
Atsakyti
Eufemija, pvz?
Mes turim verslo (vyro) planu- nuosavas sandelys ir dar sis tas; dar butu nuomai.

Cia matyt nuo zmogaus priklauso, kas kam svarbu. Man pvz keliones nera kazkas tokio, vaziuojam, dalyvaujam, bet neinu is proto. Gal kad su darbu daug skraidau, tai man norisi namu. Pagal zodiaka as vezys ir man svarbiausia gyvenime - namai. Be to, as 100 proc intraverte.

Ir ne is didesnio i didesni, o is likvidaus i likvidesni. Ka darryt su namu po 20 metu, kuris jau pasenes? Nes mes deja ne centre gyvenam, tai cia vel mano akim normalus finansinis pasirupinimas, kad kuo maziau prarast. Nes namas kaip automobilis- vistik dazniausiai nuverteja.


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Veluma: 11 vasario 2017 - 19:36
Labas ,

QUOTE(pagyvenus @ 2017 02 11, 18:57)
Visokių jų yra. Man aktualu, kad būtų kokybiškai statytas. Buvo statomi grietinėlei - aukštesnės lubos, laiptai šlifuoti, turėklai ne pigus plonas metalas ir plastikas. O fasadą su laiku aplipins kaip naujoj statyboj ir bus tas vaizdas. Konkrečiai šitie yra taip statyti ir tokioj vietoj, kad pirkčiau be jokios baimės įsigyti nelikvidą.

Labai teisingi kriterijai, bet žymiai likvidesnis būtų 2 kambarių ir 2-3 aukšte... 3 Kambarių butai nėra likvidūs, nes jie realiai skirti šeimai, t.y. tam laikotarpiui, kai yra vaikų. IKI to ir PO TO tokio buto nereikia ir protinga yra keisti pagal poreikį. Vilniuje tai jau suprantama, mažesniuose miestuose nelabai, nebent kai priverčia gyvenimas (miršta sutuoktinis, per sunku išlaikyti; sveikata šlubuoja, per sunku laipioti..) Aš pati turiu nemažai klientų, kurie ieško TIK pirmame aukšte.. Kaunas didelis miestas ir tokio poreikio nebus, bet pas mus pirmas aukštas tampa be galo paklausiu bigsmile.gif Tuo tarpu ketvirtas nepatogus nei vyresniems, nei jauniems (reikės tampyti vežimą ir t.t.)
Nuomai 3 kambariai per daug, nebent išdalinti kambariais.. bet ar tikrai norisi į tai veltis..
Perkant/parduodant populiariausi ir greičiausiai parduodami 2 kambarių
Atsakyti