Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

QUOTE(Eufemija @ 2016 12 10, 19:30)
Nu tai kas draudė tada filosofiją išlaikyti?

Nervuoja mane tokie lūzeriai baisiai kietais apsimetantys. Fu pagyrūnai.

Pinigai tik laike:)))Ar neaisku???Reikejo pindai sumoket, kad pasirasytu!!!!Dzin jai ta filosofija , jai litu reikejo uz parasa - neaisku???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adjusk: 10 gruodžio 2016 - 19:44
QUOTE(Romy @ 2016 12 10, 18:34)
Sakiau nenoresiu??
Su antru vaiku imsiu butinai du metus! Butinai!

Primarkas man toks skurlynas. Labai tingiu ten knistis. Bet taip, galima neblogu daiktu po namus trintis nusipirkti. Vaiku skyriuje dar nebuvau. Gal verta?..

jei nemaisau tai minejai, kad negali sedet namie ir butinai noresi i darba kuo greiciau. Nebent labai maisau smile.gif

Nzn ar verta, man is Asda vaikui viskas daug geriau nei is Primarko, ale eini eini ratais zmoniu minioj, tai gal dar ne viska suziurejau, gal ir verta kas biggrin.gif
Atsakyti
Tikrai galiu namie sedet 😄

Asdos ner pas mus. Bet isivaizduoju kaip C&A pas mus.
Atsakyti
QUOTE(adjusk @ 2016 12 10, 19:51)
Sunku tikriausia patiketi, bet tikrai nereiketu taip vargti tau, kaip Lietuvoje.


tikrai sunku. Su savo specialybe as Londone turbut badu mirciau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Eufemija @ 2016 12 10, 19:12)
Pala pala, jeigu dėstytoja prašo kyšio visada galima pranešti policijai. Jei smegenų neužtekò išmokti ir reikėjo kitaip suktis, tai pats kaltas. Tegu sau gyvena laimingai kaip nori, bet nematau kuo didžiuotis kad neišlaikė filosofijos. Slėptis reikia.

Na ir ??Lietuvai smegenu neuzteko filosofijos egzamino neislaikyti, Dabar dirba kokybes inspektorium landroverio gamykloje..Tai gal turi smegenu biski:))))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adjusk: 10 gruodžio 2016 - 20:04
Aga, mano atmintis ta pati sako kaip ir KaipGyvenu. Kaip saunu kad noras begt i darba neatsiranda wub.gif (pazistu kad atvirksciai sake auginsiu iki mokyklos minimum o jau uz keliu men verke kad darbe geriau ir "degraduoja")
Papildyta:
QUOTE(adjusk @ 2016 12 10, 20:59)
Na ir ??Lietuvai smegenu neuzteko filosofijos egzamino neislakyti,  Dabar dirba kokybes inspektorium landroverio gamykloje..Tai gal turi smegenu biski:))))


nuuuuu, smegenu turejimas vienoje srytyje nieko nesako apie ju turejima/ neturejima kitoje. Visapusis issilavinimas dar niekam nesutrugde "kokybes inspektorium" tapt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(adjusk @ 2016 12 10, 18:59)
Na ir ??Lietuvai smegenu neuzteko filosofijos egzamino neislakyti,  Dabar dirba kokybes inspektorium landroverio gamykloje..Tai gal turi smegenu biski:))))


Girdejom jau. Tai jeigu buvo tikslas pranest apie sunu landroverio gamykloje - zinute isgirdom.

Dievaz kaip man patinka, kai temos mano blogui pacios pasisiulo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*lim->0* @ 2016 12 10, 21:03)
Dievaz kaip man patinka, kai temos mano blogui pacios pasisiulo  ax.gif


apie Lendroveriu kokybe rasysi? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*lim->0* @ 2016 12 10, 20:03)
Girdejom jau. Tai jeigu buvo tikslas pranest apie sunu landroverio gamykloje - zinute isgirdom.

Dievaz kaip man patinka, kai temos mano blogui pacios pasisiulo  ax.gif

Pildom blogus:)))
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2016 12 10, 19:04)
apie Lendroveriu kokybe rasysi?  unsure.gif


Jo. Mat kaip tik masinos ieskaus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*lim->0* @ 2016 12 10, 21:10)
Jo. Mat kaip tik masinos ieskaus  biggrin.gif


da. as ziuriu i savo profili ir mastau kad tam kad butu balansas reikia kates unsure.gif

buvau klinikoje su maziuku, lyg neblogai, nuo kirminu skubos tvarka gavo ir amzius dar sumazejo. Ana klinika sake 2-2,5 men, as ivertinau 6 sav, sita klinika pasake na 5, gaaaal truputi daugiau, bet vargu ar pilnos 6. Nusprendziau kad spalio 25 bus jo GD. Grazi visai data 25.10 bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*lim->0* @ 2016 12 10, 19:02)
Birminghamo šiukšlės siunčia linkėjimų  4u.gif


na, kam tu taip Lim?
as niekur neminejau tokio zodzio... ir jau tikrai nenorejau izeisti nei vienos is musu temos(ir tikiuosi, kad jos ir neisizeide), o kazkokio prasalaicio netycia uzklydusio musu tema man nuomone neidomi...
as, lygiai taippat, kaip bet kuri is cia, nevaziuociau aklai, vaziuociau tik pas rimta darbdavi, jau tikrai turedama darbo vieta. ir tikrai ne i uk... ir tik tada, jei lt galimybes butu issemtos. o tai jau visai kas kita, ar ne? vaziuoti karjeros yra viena, o visai kita yra vaziuoti ieskoti ''nezinia ko''. labai gerai Mergiona parase, pirmauja visuose geruose topuose biggrin.gif o jau apie tai ka is saves stato grize i kokia palanga, tai patylesiu visai. bet gi kalbu apie tuos kaip kazkas pasake chikenfaktorius rolleyes.gif kurie visa savaite dirba, tada per savaitgali prapila tai ka uzdirbo, kurie susirinke visas imanomas pasalpas parazituotu bet kur... kurie 5iese gyvena tiek pat kv m turinciame kambary ir miega paeiliui ar 2 aukstais unsure.gif ir man nebutu svarbu kiek moka, bet nerusiuociau kazkokiu vistu ar saldytu zuvu, nedeliociau desros ant picos... kiekvienam savo...
pas mus tokiu nera, tai diskusija issemta bigsmile.gif

ale, tik nuvaziavom prie eglutes, pasitusinom, o cia tiek priplepeta biggrin.gif
Atsakyti