Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

QUOTE(Eufemija @ 2017 02 09, 17:04)


Mačiau anoj temoj denaxą reikia sveikinti su nauju darbu  bigsmile.gif  wub.gif


Aga bigsmile.gif Nu dar dabartiniame dirbu, bet anam jau liepė liuosuotis ir sutarėm kada susiskambinti smile.gif Dar ne visus dokus turiu pasidariusi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 02 11, 13:59)
Gal kailiniai tikrai geras sprendimas😂😄


aha, tikrai bus likvidus po 10-20 metu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eufemija @ 2017 02 11, 13:46)

Butus dbr visi perka nuomai. Ar tikrai jie bus likvidūs, ar tikrai? Turbūt klausimas į kurį niekas negali atsakyti. Bet aišku geriau nei kojinėje, kur nuvertėja greičiau, o butas vis tiek daiktas...

Gretimam kabinete dirba turto vertintojai, kai kurie su kelių dešimtmečių patirtimi. Tai jų nuomone burbulas jau toks pusėtina išsipūtęs. Skirtingai nuo 2007 m. jis toks nevienalytis, skirtingi turto segmentai pervertinti skirtingai. Bet yra turto, kurio kaina jau lenkia 2007 m.
Iš jų vis paprašau kokios išrankos, tai kartu su ja dažniausiai gaunu patarimą, kad jei tas butas ne būtinybė, pinigus dar kol kas geriau palaikyti kojinėje ax.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2017 02 10, 18:03)
drinks_cheers.gif
ir palanga unsure.gif  rolleyes.gif


Norėjau tą patį rašyti biggrin.gif Palanga dar siaubingesnė bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 02 11, 11:59)
Lim, nesuprantu ko cia parintis. jei tik gali, ko neleist? Gyvenam tik viena karta. As noriu puskailiniu.



Valios nebuvimas mane nervina. O lisna 100 isleist irgi kvaila - buciau palauku, tiek buciau laisvai sutaupius. Ypac kai su masina issileidom, o didesnes algos dar gera menesi palaukt reikia.
Atsakyti
QUOTE(*lim->0* @ 2017 02 11, 14:05)
Valios nebuvimas mane nervina. O lisna 100 isleist irgi kvaila - buciau palauku, tiek buciau laisvai sutaupius. Ypac kai su masina issileidom, o didesnes algos dar gera menesi palaukt reikia.

Nereikia nervintis. Valios trūkumą kompensuok apdairumu. Jei eini matuotis, kreditines korteles palik namuose.
Papildyta:
QUOTE(denaxa @ 2017 02 11, 14:00)
Aga  bigsmile.gif  Nu dar dabartiniame dirbu, bet anam jau liepė liuosuotis ir sutarėm kada susiskambinti smile.gif Dar ne visus dokus turiu pasidariusi smile.gif

4u.gif Laikau kumščius, kad perėjimas būtų sėkmingas.
Atsakyti
Denaxa, sveikinu, kad kuo sklandziau viskas 4u.gif 4u.gif

Pagyvenus, o 3 kambariai nuomai manai tikslinga? man kazkaip 2 viskam optimalus variantas- ir nuomai, ir vaikui kaip startas. Nuomai manau 3 kmb blogiausias variantas, nebent Kauna kazkokiu isplanavimu geru yra.

Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 02 11, 13:19)
Denaxa, sveikinu, kad kuo sklandziau viskas  4u.gif  4u.gif

Pagyvenus, o 3 kambariai nuomai manai tikslinga? man kazkaip 2 viskam optimalus variantas- ir nuomai, ir vaikui kaip startas. Nuomai manau 3 kmb blogiausias variantas, nebent Kauna kazkokiu isplanavimu geru yra.

Man 1-2 kambarių atrodo geriausia nuomai ar vaikui startui. Tik kad tokių butų kainos turbūt mažai skiriasi nuo 3 kambarių, o lyšnas plotas nemaišo, ypač jei šildymas autonominis. Didesnis butas Kaune nelabai, nes čia specifika jaunom šeimom į nuosavus namus eiti gyventi.
Atsakyti
neee, 1 kambario- ne butas ax.gif niekam netinka, visai ax.gif
Papildyta:
3kamb parastai nelygiaverciai, seima vargu ar ims, hebrai sunkiau pasidalit, na gal cia mano nuomone, nes mano nlb nuomai praeitu...
Atsakyti
QUOTE(pagyvenus @ 2017 02 11, 11:37)
Aš ieškau žemėlapyje nurodytoje zonoje. Ji kabina kažkiek žaliakalnio (aplink savanorių-taikos ir savanorių-petrausko/utenos sankryžad), eigulių (sukilėlių prospektas aplink klinikas) ir dainavos (taikos prospektas apie telekomą). Žiūriu tik mūrinius, o daugiau filtrų netaikau, viską kas eina skelbimuose peržiūriu. Domina 2-3 kambariai, arba jei didesnis tai su galimybe dalinti.
Papildyta:

Priežastis tai neturėjimas kuo užsiimti. Yra ir labai didelis noras turėti papildomų pajamų be samdomo darbo. Kad tai bus nuoma dar neapsisprendus. Bet jei tokį kur įsikliopinau  wub.gif  nusipirkčiau, tai ir nuomočiau, nes dabar man jo nereikia niekam. O ateityje ir vaikams ten gerai būtų.
Papildyta:

Pirkti butą, kurio nereikia, už pinigus, kurių neturiu  bigsmile.gif  čia jau būtų ne tik faina, bet ir krūta  biggrin.gif


biggrin.gif jei ka is nurodytu adresu isimylesi is naujo, imesk linka. Gal turesiu ka naudigo papasakoti apie galima kaiminyste smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2017 02 11, 14:46)
biggrin.gif jei ka is nurodytu adresu isimylesi is naujo, imesk linka. Gal turesiu ka naudigo papasakoti apie galima kaiminyste smile.gif

Pasidomiu avansu, kad neįsimylėčiau ko negalima unsure.gif
butas

Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 02 11, 13:40)
neee, 1 kambario- ne butas  ax.gif niekam netinka, visai  ax.gif
Papildyta:
3kamb parastai nelygiaverciai, seima vargu ar ims, hebrai sunkiau pasidalit, na gal cia mano nuomone, nes mano nlb nuomai praeitu...

Kaip niekam, studentui bigsmile.gif
Atsakyti