Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

As ziuriu ivairiu saliu prisistatyma Trumpui... na Lenkai nugalejo...

Veluma 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 10 vasario 2017 - 23:03
Radau butą vienam iš namų, kur seniai kritę į akį. Ir su planuojama renovacija. Praktiškai įtikinau MB pirkti net dabartine kaina. Atnaujinu skelbimą - rezervuota. Ech, matyt ne viena ten seilę varvinau.
Atsakyti
keliu kambariu, kuriam rajoe dairaisi? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pagyvenus @ 2017 02 11, 00:37)
Radau butą vienam iš namų, kur seniai kritę į akį. Ir su planuojama renovacija. Praktiškai įtikinau MB pirkti net dabartine kaina. Atnaujinu skelbimą - rezervuota. Ech, matyt ne viena ten seilę varvinau.

Ech, ką dabar, vadinasi ne laikas.
O pirkinio tikslas nuoma ar vaikams?
Atsakyti
Pagyvenus, man irgi idomu.
As svarstau kiek asmeniniu lesu suinvestuot i versla... nesinori sukisti iki paskutinio cento...
Susuko nugara sianakt. Vos pajudu. O maze reik i klasioko gimtadieni vest, vakare didziosios drauge su nakvyne atvaziuoja.





Atsakyti
QUOTE(pagyvenus @ 2017 02 11, 00:37)
Radau butą vienam iš namų, kur seniai kritę į akį. Ir su planuojama renovacija. Praktiškai įtikinau MB pirkti net dabartine kaina. Atnaujinu skelbimą - rezervuota. Ech, matyt ne viena ten seilę varvinau.


bet is kitos puses- kaip faina kad pirkimas klausimas sutiko-nesutiko vyras, o ne yra-nera pinigu.
Atsakyti
QUOTE(karra @ 2017 02 11, 11:15)
keliu kambariu, kuriam rajoe dairaisi?  ax.gif

Aš ieškau žemėlapyje nurodytoje zonoje. Ji kabina kažkiek žaliakalnio (aplink savanorių-taikos ir savanorių-petrausko/utenos sankryžad), eigulių (sukilėlių prospektas aplink klinikas) ir dainavos (taikos prospektas apie telekomą). Žiūriu tik mūrinius, o daugiau filtrų netaikau, viską kas eina skelbimuose peržiūriu. Domina 2-3 kambariai, arba jei didesnis tai su galimybe dalinti.
Papildyta:
QUOTE(Eufemija @ 2017 02 11, 12:10)
Ech, ką dabar, vadinasi ne laikas.
O pirkinio tikslas nuoma ar vaikams?

Priežastis tai neturėjimas kuo užsiimti. Yra ir labai didelis noras turėti papildomų pajamų be samdomo darbo. Kad tai bus nuoma dar neapsisprendus. Bet jei tokį kur įsikliopinau wub.gif nusipirkčiau, tai ir nuomočiau, nes dabar man jo nereikia niekam. O ateityje ir vaikams ten gerai būtų.
Papildyta:
QUOTE(Mergiona @ 2017 02 11, 12:51)
bet is kitos puses- kaip faina kad pirkimas klausimas sutiko-nesutiko vyras, o ne yra-nera pinigu.

Pirkti butą, kurio nereikia, už pinigus, kurių neturiu bigsmile.gif čia jau būtų ne tik faina, bet ir krūta biggrin.gif
Atsakyti
Pagyvenus, ne kukli as- o tai pirktumet is santaupu, ar reiktu paskolos? as vis nesugalvoju koks variantas optimaliausias?

Radau svajoniu namo projekta... bet matyt ne siama gyvenime.


Atsakyti
Lapnoju šaldytas vyšnias. Skaniausias desertas. wub.gif

Butus dbr visi perka nuomai. Ar tikrai jie bus likvidūs, ar tikrai? Turbūt klausimas į kurį niekas negali atsakyti. Bet aišku geriau nei kojinėje, kur nuvertėja greičiau, o butas vis tiek daiktas...
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 02 11, 13:45)
Pagyvenus, ne kukli as- o tai pirktumet is santaupu, ar reiktu paskolos? as vis nesugalvoju koks variantas optimaliausias?

Radau svajoniu namo projekta... bet matyt ne siama gyvenime.

Konkrečiai tam butui ir remontui būtų užtekę santaupų. Bet nuplaukė, tsi negaliu žinoti ar neįsikliopinsiu į ką nors brangesnio unsure.gif
Atsakyti
Duokit liniuote man per nagus, platinkit portretus parduotuvese, kad neileistu, itraukit i juodus sarasus ip adresa, kad negaleciau nieko pirkt unsure.gif uzsukau i parde pasimatuot palto - nu kad zinociau ar man jis gyvai tinka/patinka. Ketinau LAUKT nuolaidu, nes nu brangus jis... nu ir nusipirkau blink.gif as priklausoma. Man i anoniminiu sopaholiku kluba reik...
Atsakyti
Lim, nesuprantu ko cia parintis. jei tik gali, ko neleist? Gyvenam tik viena karta. As noriu puskailiniu.

Pagyvenus, saunu! Man is santaupu neiseina. Tai tada sudetingas reikalas gaunasi. Bet kojineje irgi laikyt nesinoti, i vyro versla sukist nesijauciu uztikrinta, nes juk santykiai vis banguoja, tai vargstu 😂. Norisi tokio turto, kuris likvidus butu ir po 10-20 metu.

Gal kailiniai tikrai geras sprendimas😂😄

Atsakyti