Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

Na ka, katinų neturiu, neturėjau, nieko neišmanau, tai į baisiai įdomią diskusiją nesivėliau biggrin.gif . Tik kai jau pasisuko kalba apie erkių gelbėjimą, pamačiau musę ( matyt, jau pavasarį jaučia) ir susimąsčiau, kad gal imti globoti biggrin.gif

Mergiona, o tai kur tie katinai bus nuo birželio? Turėsi atiduot į prieglaudą ar naujiems šeimininkams? O negaila?

Atostogų krypties nežinau, mielai ir čia patupėčiau sodyboj. Bet smagu už jus 4u.gif Tiesa, gal kas buvot Estijoj/ Saremos? Verta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vienintele: 09 vasario 2017 - 22:51
QUOTE(vienintele @ 2017 02 09, 22:49)
Na ka, katinų neturiu, neturėjau, nieko neišmanau, tai į baisiai įdomią diskusiją nesivėliau  biggrin.gif . Tik kai jau pasisuko kalba apie erkių gelbėjimą, pamačiau musę ( matyt, jau pavasarį jaučia) ir susimąsčiau, kad gal imti globoti  biggrin.gif

Mergiona, o tai kur tie katinai bus nuo birželio? Turėsi atiduot į prieglaudą ar naujiems šeimininkams? O negaila?


cray.gif cray.gif cray.gif ne syp' mne sol' na ranu, tik po vakar diskusijos as supratau KUR galejau gaut erkiu vos pries savaite!!! Katinas turejo KRUVA ausu erkuciu ir as jas isnaikinau cray.gif esu kaltas, esu kaltas, esu labai kaltas verysad.gif

Rainiukas neturi prieglaudos. Nuo birz paims kitos globejos, jei neatsiras tikrieji namai per ta laika. Bu tikejausi ikalbet tevus paimt vasarai, bet kitus tai nesutiks, jie rainas kates tik visad turejo. Po vasaros gal galesim susigrazint savus, nes nauju kaip zinia gaut negalesim, tai galim likt visai be katinu unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 09 vasario 2017 - 22:56
QUOTE(vienintele @ 2017 02 09, 22:49)
Na ka, katinų neturiu, neturėjau, nieko neišmanau, tai į baisiai įdomią diskusiją nesivėliau  biggrin.gif . Tik kai jau pasisuko kalba apie erkių gelbėjimą, pamačiau musę ( matyt, jau pavasarį jaučia) ir susimąsčiau, kad gal imti globoti  biggrin.gif

Mergiona, o tai kur tie katinai bus nuo birželio? Turėsi atiduot į prieglaudą ar naujiems šeimininkams? O negaila?

Atostogų krypties nežinau, mielai ir čia patupėčiau sodyboj. Bet smagu už jus  4u.gif Tiesa, gal kas buvot Estijoj/ Saremos? Verta?

Buvom Saaremoj. Žiūrint ko norit. Gamta skurdoka, mūsų Nidoj gražiau, bet šarmo yra, antrąkart bent kol kas nevažiuočiau, tačiau mes bastūnai, retai į tą pačią vietą grįžtam. Turėjom žiauriai fainą kotedžą išsinuomavę, centre miestuko, tai buvo smagu. Tačiau iki jūros su mašina turėjom važiuoti, nes miestuko plažas varlinykas tik vaikams buvo tinkamas. Visą salą apvažiavom, savaitę buvo ką veikt aktyviai. Žodžiu šiaip faina. O jei mėgstat ramybę galima kokį vienkiemį ant jūros kranto imti ir rojų turėti. Žmonių nedaug ten.
Atsakyti
Emiau taupyt. Turim du plansetinius suduzusiais stiklais. Tai " pridaviau" draudimo bendrovei. Idomu kuom baigsis, nes pirkimo cekio neturiu😄😄 bei jei benk koki 100 grazins, vis sis tas, nors vienu metu imoka atsipirks. Reikia gal atidziau sutarti paskaityt, gal dar rasiu ka "uzregistruot".

As Saaremoj su darbu buvau kelioms dienoms. Man kaip Sventoji pasirode, nelabai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Veluma: 10 vasario 2017 - 10:20
QUOTE(Veluma @ 2017 02 10, 11:18)
As Saaremoj su darbu buvau kelioms dienoms. Man kaip Sventoji pasirode, nelabai...


Vasarą ten nuostabu, gamta fantastiško grožio wub.gif mes su dukra rugpjūtį buvom, tai sunkiai prisivertėm išvažiuot, ir labai norisi apsilankyti ten dar ir dar... O ramybė ramybė kokia... Ir nuostabūs, labai šilti žmonės... wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 10 vasario 2017 - 10:28
QUOTE(denaxa @ 2017 02 10, 10:27)
Vasarą ten nuostabu, gamta fantastiško grožio wub.gif  mes su dukra rugpjūtį buvom, tai sunkiai prisivertėm išvažiuot, ir labai norisi apsilankyti ten dar ir dar... O ramybė ramybė kokia... Ir nuostabūs, labai šilti žmonės...  wub.gif


Taip, žmonės tikrai mieli, kad visi sutikti vietiniai buvo labai malonūs, paslaugūs, nuoširdūs. Kai mažai žmonių tai jie turbūt branginami.
Gamtos yra kur gražesnės. Faina uola- skardis, ant kurios pušynas. O visur kitur pušų kažkaip nelabai, nupiepę lapuočiai ir krūmynai, iš tiesų tikėjausi daugiau pušų kaip Lietuvos pajūry. Skurdoka gamta, bet tame yra šarmo.

Šventojoj labai seniai buvau, bet man pasirodė Saaremoj geriau, skoningesni namai, sutvarkyta ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eufemija: 10 vasario 2017 - 13:06
Bulgarai i "top 10" pasisiule biggrin.gif kokie kuklus biggrin.gif tuoj visos salys susireitinguos bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Eufemija @ 2017 02 10, 13:04)
Šventojoj labai seniai buvau, bet man pasirodė Saaremoj geriau, skoningesni namai, sutvarkyta ir t.t.


mano imho- siaubingesne vieta poilsiui uz Sventoji rast sunku unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 02 10, 17:47)
mano imho- siaubingesne vieta poilsiui uz Sventoji rast sunku  unsure.gif


drinks_cheers.gif
ir palanga unsure.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Neee, del Plg nesutinku, rojus jei apeit basanavke ratu bigsmile.gif na, ora galima pakoreguot ax.gif ir vandens tempa ax.gif ir kainas ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2017 02 10, 16:03)
drinks_cheers.gif
ir palanga unsure.gif  rolleyes.gif

4u.gif pritariu 100 proc.
Atsakyti
Ačiū už pasidalinimus dėl Saaremos 4u.gif

Vėluma, ne sutartinės planšetės buvo? Gal kortele mokėta? Banko išrašas gal tiktų?
Atsakyti
Vienintele, ne sutartines, moketa grynais. Bet ne problema, pasirodo, sake kad dauguma neturi. Laukiu dabar tolimesniu ziniu, greiciausiai reiks israso kad netaisomos is taisyklos. Kadangi abu su vyru kas kur iki vasario galo, tai matyt ilgai istorija tesis😄😄, bet siaip, idomu.

Vel loterijos bilieta nusipirkau 😄.

O siaip tai gilioje krizeje esu, beviltiska viskas atrodo...tiek darbe, tiek namie. Reiks gal kokiu laimes hormonu pavartot. Nepamenu tokios duobes 😟😟
Atsakyti