Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

Ech, ir as noreciau 53 naktu. Gal kada nors gyvenime... siemet nors 20 pasiekti butu super.
Atsakyti
paskui dar i sanatorija plg noriu ax.gif
Atsakyti
Mergiona, ale daug gaunasi unsure.gif nors aš ir Lietuvoj einamiesiems poreikiams min 2000 mėn išleidžiu... Bet šiaip maniau Bulgarija pigesnė.

Šiemet panašu man užderi kelionių. Dar bijau garsiai džiaugtis, bet iki vienos liko mažiau nei mėnuo, jei aplinkybės bus palankios vacation1.gif bus mb dovana man vienai kelionė. Vienai bigsmile.gif negaliu dar patikėt, kad po 3 m vėl kažkur lėksiu be uodegų prie sijono yahoo.gif yahoo.gif

Mačiau anoj temoj denaxą reikia sveikinti su nauju darbu bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pagyvenus @ 2017 02 08, 11:51)
namukas

kotedžas
kakafonija - vienas kotedžas, kita dalis išdalinta butais.
Baikit, ten skaičiuojasi ne todėl, kad 36 mėnesius badauti, o todėl, kad prie tokios kainos paskolos su palūkanom 20 metų įmoka sudaro iki 20 proc. šeimos pajamų. Tai tiek mokant dar nebadaujama ir nenukenčia kitos gyvenimo sritys. O 20 metų terminas yra logiškas šeimos būstui išsimokėti, nes po 20 metų, kai vaikai išeina, turi išmokėtą būstą ir gali spręsti, ką su juo daryti.





pirmi du - mano kaimynai. 500 spinduliu - bjaurus rajonas smile.gif (racionalus/ patogus susisiekimo atzvilgiu) bet "ne mano'

man noretusi cia...

http://www.ntzemelapis.lt/#!/Kmcxb-NPc...ardavimas/Namai

t.y. apie azuolyna. yra ir "ikandamu" kainu, jei galutinai uzknis - zinosiu, ka daryti ax.gif

QUOTE(pagyvenus @ 2017 02 08, 17:59)
karra, jei turėsi laiko, labai domintų tavo nuomonė apie šitą variantą.
kambarys bute nuomai

Kaip suprantu, paimtas didesnis butas, suremontuotas ir nuomojama kambariai. Bet vonia, wc, virtuvė bendrai, kaip prasčiausiam bendrabutyje, kur būdavo koridoriaus gale.

Kaip manai, yra tikslinė auditorija tokiai nuomai? Ir priežiūros prasme, ar toks būdas labai imlus laikui ir pinigams? Kaip tu vertintum pelningumą lyginant tarkime 4 kambarių butas nuoma kambariais, su tarkime 2 atskiri butai (2 kambariu ir 1 kambario)?


imanoma. bet daug darbo: zinau - bandziau.
sekme - surandi gera "valdytoja" t.y. zmogu, kuriam mazini nuoma ir patiki daug funkciju (surasti nuomininkus, surinkti nuoma, derinti gedimus etc) - jei sistema veikia- puiku. no troubles. bet jei ne... ( ne visi turi zmogiskuju savybiu buti "valdytoju" tai... fee... laikiau 4 metus su geru valdytoju ir restrukturizavau po 2 metu su blogu/ blogais,
QUOTE(Mergiona @ 2017 02 09, 14:49)
<...>
A, prie linksmu, baigiau vasara uzsakinet, man isejo 1700, sesei 560.


eina sau.. net pavydu.

ir as noriu. smile.gif
QUOTE(Eufemija @ 2017 02 09, 17:04)
Mergiona, ale daug gaunasi  unsure.gif nors aš ir Lietuvoj einamiesiems poreikiams min 2000 mėn išleidžiu... Bet šiaip maniau Bulgarija pigesnė.

Šiemet panašu man užderi kelionių. Dar bijau garsiai džiaugtis, bet iki vienos liko mažiau nei mėnuo, jei aplinkybės bus palankios  vacation1.gif bus mb dovana man vienai kelionė. Vienai  bigsmile.gif negaliu dar patikėt, kad po 3 m vėl kažkur lėksiu be uodegų prie sijono  yahoo.gif  yahoo.gif

<...>


keliones be "sijonu" yra puiku 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eufemija @ 2017 02 09, 16:04)
Mergiona, ale daug gaunasi  unsure.gif nors aš ir Lietuvoj einamiesiems poreikiams min 2000 mėn išleidžiu... Bet šiaip maniau Bulgarija pigesnė.


na musu daug, gaunasi 2-3 miegamuju butai visur, brangu... ten ne tik Bulg, Graikija, Vengrija, Makedonija. 4000- max suma, tikiuosi ppavyks pigiau unsure.gif

Karra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 02 09, 18:09)
na musu daug, gaunasi 2-3 miegamuju butai visur, brangu... ten ne tik Bulg, Graikija, Vengrija, Makedonija. 4000- max suma, tikiuosi ppavyks pigiau  unsure.gif

Karra  4u.gif


Na tai mūsų irgi daug, išlaidos būna analogiškos. Mano dvi dičkės visur jau eina kaip suaugę žmonės, gaunasi 4 suaugę, 2 vaikai unsure.gif ir valgo visi žiauriai daug unsure.gif sūnus jau į paauglystę žengia, o mažasis šiaip valgus. Katastrofa kartu kur išvažiuoti. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Eufemija @ 2017 02 09, 18:25)
Na tai mūsų irgi daug, išlaidos būna analogiškos. Mano dvi dičkės visur jau eina kaip suaugę žmonės, gaunasi 4 suaugę, 2 vaikai  unsure.gif ir valgo visi žiauriai daug  unsure.gif  sūnus jau į paauglystę žengia, o mažasis šiaip valgus. Katastrofa kartu kur išvažiuoti.  unsure.gif


na... man gavosi brangu bulg apgyvendinimas... 45 naktis... kai atskrenda mama/sese- norma, bet pirmos 12 naktu tik man- na kosmosas verysad.gif bet kazkaip vieno varianto issigandom, norejau butent ten. Paskui apsikeisim su seimininku kontaktais ir tikiuosi galesim vienas kitu pasitiket ir uzsakyt ne per saita... nes nuleido iki lb geros kainos, bet dar 200 paeme sajtas verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 09 vasario 2017 - 18:31
QUOTE(Mergiona @ 2017 02 09, 18:29)
na... man gavosi brangu bulg apgyvendinimas... 45 naktis... kai atskrenda mama/sese- norma, bet pirmos 12 naktu tik man- na kosmosas verysad.gif bet kazkaip vieno varianto issigandom, norejau butent ten. Paskui apsikeisim su seimininku kontaktais ir tikiuosi galesim vienas kitu pasitiket ir uzsakyt ne per saita... nes nuleido iki lb geros kainos, bet dar 200 paeme sajtas verysad.gif

Bet užtat gražią aplinką, daugiau vietos turėsi. Tai labai svarbu. Sutaupai kokioj lindynėj, bet nuotaika būna ne ta, kai bijai prie kokios senos sofos prisiliesti. Visgi su vaikais. Pastebėjau tai ir stengiuosi geriau jau keliais eurais daugiau ataukoti, užtat turėti panašias į namų sąlygas, ypač ilgam laikui. Kažkaip man įstrigo dar vaikystėje vienos moters labai teisingi žodžiai: važiuojam į Palangą savaitei pavargt kokioj skylėj, kad paskui namo grįžę pajustume, kaip gerai ir patogiai gyvename.
Atsakyti
ar ziurejote kazka is " america first..." serijos ?


man patiko LT prisistatymas
https://www.youtube....h?v=0NjkfHbK6BE

aisku sveicarijos geriau. nyderlanu irgi neblogas.

bet toks geras pasididziavimo uz savo sali jausmas. tikrai ne blogiau nei n+k smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(karra @ 2017 02 09, 19:44)
ar ziurejote kazka is " america first..." serijos ?
man patiko LT prisistatymas
https://www.youtube....h?v=0NjkfHbK6BE

aisku sveicarijos geriau. nyderlanu irgi neblogas.

bet toks geras pasididziavimo uz savo sali jausmas. tikrai ne blogiau nei n+k  smile.gif  4u.gif

Super. thumbup.gif
Ačiū už nuorodą
Atsakyti
Mergiona, karra, ačiū už pasidalinimą mintimis dėl nuomos. Niekaip neapsisprendžiu, ar pribrendau aš imtis ko nors šalia samdomo darbo ir ar tas kas nors galėtų būti gyvenamo būsto nuoma.
Atsakyti
Pagyvenus, dar leptelsiu, nors turbut akivaizdu- ne kiekvienas butas tinka nuomot kambariais, mano pvz- ne, nes lb nelygiaverciai kambariai. Svarbu kad nebutu balkonas is vieno kambario "su vaizdu" i kito kambario vidu, ttt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 09 vasario 2017 - 21:40