Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

QUOTE(milaaaa @ 2017 02 07, 23:48)
gal adjus ne lt? nezinia, kur dabar erkes prie -15 bigsmile.gif

Ar glusa, ar tik apsimeti? Tavo nuomone nera pavojinga tempti sergancius katinus i seima su mazais vaikais? Kokia jusu tada kvalifikacija belikusi? Nebesivaipyk ir nedalink oatarimu apie uzkrestu atlieku sukarpyma:)))Sukarpymas - dezinfekuoja???
Atsakyti
Jus pries rasydama nors truputi pasidometumet apie ka kalba....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 08 vasario 2017 - 23:55
QUOTE(Mergiona @ 2017 02 08, 23:49)
Jus pries rasydama nors truputu pasidometumet apie ka kalba....

Mano kalba aiski, tempdama sergancius gyvunus i namus kur yra mazu vaiku, sukeli jiems pavoju, nes nieks konkreciai nezino kuo tie gyvunai serga. Aciu dievui, kad baigesi ta epopeja.
Atsakyti
QUOTE(adjusk @ 2017 02 08, 23:56)
Mano kalba aiski, tempdama sergancius gyvunus i namus kur yra mazu vaiku, sukeli jiems pavoju, nes nieks konkreciai nezino kuo tie gyvunai serga. Aciu dievui, kad baigesi ta epopeja.


Eeee... na tikiuosi jus galesit dbr ramiai miegot. Malonu zinot kad tokua visapusiskai issilavinusi persona rupinasi mano vaikais. Gal kokia labiau materialia rupescio israiska pasiulytumet be postu sm kurie parodo kad apie diskutuojama dalyka nieko nezinot?
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 02 08, 23:59)
Eeee... na tikiuosi jus galesit dbr ramiai miegot. Malonu zinot kad tokua visapusiskai issilavinusi persona rupinasi mano vaikais. Gal kokia labiau materialia rupescio israiska pasiulytumet be postu sm kurie parodo kad apie diskutuojama dalyka nieko nezinot?

Turiu savo kate, ja rupinuosi, toks mano materialinis rupestis:)))
Atsakyti
QUOTE(adjusk @ 2017 02 09, 00:07)
Turiu savo kate, ja rupinuosi, toks mano materialinis rupestis:)))


Na tai dar mano vaiku sveikata rupinates. Bet pasirodo tik tusciais postais verysad.gif o as jau apsidziaugiau kad yra neabejingu zmoniu pasaulyje. O jums tik kazkokia kate rupi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 02 08, 22:59)
Eeee... na tikiuosi jus galesit dbr ramiai miegot. Malonu zinot kad tokua visapusiskai issilavinusi persona rupinasi mano vaikais. Gal kokia labiau materialia rupescio israiska pasiulytumet be postu sm kurie parodo kad apie diskutuojama dalyka nieko nezinot?

tongue.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
As ziurejau i katinus ir pagimdziau lb skaudzia minti: gyvenimas net ne tai kad nesaziningas, bet tiesiog abejingas... yra du katinai, vienas lb geras, tvarkingas, murkia, padeda, zaidzia- na katiniskas stebuklas wub.gif ir kitas- na, katinas kaip katinas. Ir nesvarbu kiek tas gerasis geras ir kiek jis stengiasi- ateis birz 2 ir tures abu isvaziuot, nes "aukstesnioji butybe-as"- turi kitu planu. Tiesiog kitu. Gal ir zmogui taip... nesvarbu ka darai- visvien kazkas kazkur tiesiog turi kitu planu ir tau nutinka kas nutinka, ne del to kad buvai "geras" ar "blogas" o tiesiog del to kad "yra kitu planu". unsure.gif
Atsakyti
Mergiona, man regis katinai daro tau bloga itaka. Jau kelias savaites jokiu dziugiu postu ar nuotykiu😄😄

As toliau kariauju su sistema😎


Papildyta:
Bekase, kaip tavo darbo pokyciai, ivyko?

MB sako kad kare buna auku ir laimejusiu puseje, tai as jau ruosiuosi.
Atsakyti
na kad nieko gero, snd visi namie- as sergu, du vaikai serga, trecio tiesiog neleidom "za kompaniju"- nieko baisaus, tiesiog stipri sloga, man haimoritas, bet jau i pabaiga, baigiu antibus gert. Kita sav atostogos unsure.gif as dirbu unsure.gif irgi xa-xa, umeret' kaip linksma rolleyes.gif
Papildyta:
A, prie linksmu, baigiau vasara uzsakinet, man isejo 1700, sesei 560.
Atsakyti
Uz visa vasara? Cia tik gyv plotas? As kita sav isleidziu vyra ilgon komandiruoten, tai ilgais vakarais irgi pradesiu atostogas planuot. Mes, matyt triskart daugiau isleisim su mano negebejimais😄😂
Atsakyti
tik apgyvendinimas, 53 naktys. Dar kuras ir keliu mokesciai kokie nzn 500? maistas apie 1000, pramogos kokie 500, tai link 4000 bendra suma...
Atsakyti