Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

QUOTE(*lim->0* @ 2017 02 08, 00:43)
Lūšys, tigrai... rodė fotkę - rainas gi... maž lūšis...


pas Mergaiciuka tigras blink.gif o jazau blink.gif cray.gif scare.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 02 07, 22:45)
nu, ir dar ne visai jis rainas, tokiom demem, tikrai gal nykstukinis lusynas?  unsure.gif buna tokiu?  unsure.gif


Jei reikia - bus!
Atsakyti
gal adjus ne lt? nezinia, kur dabar erkes prie -15 bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*lim->0* @ 2017 02 07, 23:46)
Jei reikia - bus!


zoo_taz.gif zoo_taz.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Milaa, viska mesk vaziuok vaiko gelbet unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(milaaaa @ 2017 02 07, 23:48)
gal adjus ne lt? nezinia, kur dabar erkes prie -15 bigsmile.gif


blink.gif sakai ir erkiu gelbet negalesiu??? blink.gif

angel_sadangel.gif angel_sadangel.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 07 vasario 2017 - 23:50
tai Mergiona, tai tu, ka? tu dar jomis nepasirupinai? nesusinesei visu pries salcius i namus? tokie mieli padareliai wub.gif
panasu, kad reikia man, kaip visuomeniskai pilietei, pasirupinti ir atsiusti i tamstos namus tikrintojus blink.gif panasu, kad tamsta nesirupini vaikais, ju sveikata, visaip jiems kenki blink.gif reikia atimt lithuania.gif help.gif matyt prisigimdei del pasalpu, kurias ryskiai prapili, o vaikus parazitais ir katem apleidai blink.gif unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milaaaa: 07 vasario 2017 - 23:58
QUOTE(Mergiona @ 2017 02 07, 13:53)
Bet burbulas puciasi tikrai.

Kol kas tokio nuprotėjimo, koks buvo 2007, dar nėra.

QUOTE(Eufemija @ 2017 02 07, 18:40)
Ekonomistai rašo, kad mūsų algoms mūsų būsto kainos žiauriai per didelės.

Vis paskaitau, tai mano subjektyvia nuomone dažniau rašo, kad NT kainos ne per didelės pagal kažkokius jų mistiniys rodiklius - DU augimo, įperkamumo, pakamingumo.
Ale pagal mano "buitinį" rodiklį - už 36 mėnesių pajamas nusiperki įrengtą būstą - tai kokia 30-40 proc. kainos per didelės. Arba mano pajamos per mažos unsure.gif Nes stebiu jau senokai skelbimus - geroje vietoje Kaune, senos statybos (iki 1970 m) 1-2 kambarių butai, reikalaujantys kapitalinio remonto, už 700 eur/kv. nuperkami gana greitai.

Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 02 07, 23:42)
если бы да кабы, да во рту б росли грибы, тогда бы был не рот, а целый огород.

https://www.youtube....h?v=qdPuXHhEwDk

va sita mergina pasiutlige baznycioje pasigavo... i baznycia neinat, kad atrai netapt?

A ne. O tikslias diagnozes zinai nuo ko tie katinai mire???Tyre kas nors, kam nors tai rupi?Gal nuo tos pacios pasiutliges???Juk tik speliones, be jokiu dokumentuotu diagnoziu.
Papildyta:
QUOTE(milaaaa @ 2017 02 07, 23:52)
tai Mergiona, tai tu, ka? tu dar jomis nepasirupinai? nesusinesei visu pries salcius i namus? tokie mieli padareliai wub.gif
panasu, kad reikia man, kaip visuomeniskai pilietei, pasirupinti ir atsiusti i tamstos namus tikrintojus blink.gif panasu, kad tamsta nesirupini vaikais, ju sveikata, visaip jiems kenki blink.gif reikia atimt lithuania.gif  help.gif matyt prisigimdei del pasalpu, kuria ryskiai prapili, o vaikus parazitais ir katem apleidai blink.gif  unsure.gif

Bet juk i savo namus ne uz ka neinestum tokiu kaciu kaip Mergiona:)))
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2017 02 07, 23:52)
tai Mergiona, tai tu, ka? tu dar jomis nepasirupinai? nesusinesei visu pries salcius i namus? tokie mieli padareliai wub.gif


nu vat... kol Adjust nepaprotino nesusimasciau cray.gif

siaip, as suprantu kad reikia but atsargiai su katinais, bet to mokina, ir organizacijos irgi zino kur yra vaiku, o kur tiesiog moteris vienisa ir pasventusi gyvenima gyvuneliams- galvoja ka kam duot, plius gi atnesus i namus is stacionaro irgi laikai "naminiam karantine" bent savaite-dvi. Irgi matai elgesi, kailio bukle, savijauta, kaip tustinasi-slapinasi-eda. Na, be teorinio pasiutlyges pavojaus tai nzn... visi ilgo inkubacinio periodo virusai su baisiais pavadinimais- maras, ZIV, Leukemija- tik kaciu bedos, Korona dar kazkoks yra, puse metu sedi kateje ir akimirksmiu prazudo, bet irgi tik kate...
Papildyta:
QUOTE(adjusk @ 2017 02 07, 23:58)
A ne. O tikslias diagnozes zinai nuo ko tie katinai mire???Tyre kas nors, kam nors tai rupi?Gal nuo tos pacios pasiutliges???Juk tik speliones, be jokiu dokumentuotu diagnoziu.


kokie "tie" katinai?

Eeee... jus zinot kaip atrodo pasiutliges simptomai? blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 08 vasario 2017 - 00:11
QUOTE(adjusk @ 2017 02 08, 00:58)
Bet juk i savo namus ne uz ka neinestum tokiu kaciu kaip Mergiona:)))


nelabai myliu kates... nenoriu ju kol kas jokiu, nei sveiku, nei graziu, nei pukuotu, JOKIU 4u.gif as neturiu laiko ir ikvepimo jomis rupintis(ypac serganciom), mano vaikai nebemazi, kad su jomis zaistu. as neturiu, kam ju palikti per atostogas ir darbo metu. galu gale, turiu kitu augintiniu, kuriems noriu leisti ramiai nugyventi ju amzeli, neatvedant konkurentu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pagyvenus @ 2017 02 07, 23:54)
Kol kas tokio nuprotėjimo, koks buvo 2007, dar nėra.
Vis paskaitau, tai mano subjektyvia nuomone dažniau rašo, kad NT kainos ne per didelės pagal kažkokius jų mistiniys rodiklius - DU augimo, įperkamumo, pakamingumo.
Ale pagal mano "buitinį" rodiklį - už 36 mėnesių pajamas nusiperki įrengtą būstą - tai kokia 30-40 proc. kainos per didelės. Arba mano pajamos per mažos  unsure.gif  Nes stebiu jau senokai skelbimus - geroje vietoje Kaune, senos statybos (iki 1970 m) 1-2 kambarių butai, reikalaujantys kapitalinio remonto, už 700 eur/kv. nuperkami gana greitai.


Pala. Uz 36 algas turetum sugebet nusipirt buta? Bet o koki ir kur? Nes Klp pvz 5 kambariai kanuoja tiek kad mano varganu 3 uztektu ir dar gerai-gerai liktu. Kaune irgi zenkliai mazesnes kainos uz vln.
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 02 08, 01:08)
Pala. Uz 36 algas turetum sugebet nusipirt buta? Bet o koki ir kur? Nes Klp pvz 5 kambariai kanuoja tiek kad mano varganu 3 uztektu ir dar gerai-gerai liktu. Kaune irgi zenkliai mazesnes kainos uz vln.

Aš skaičiuoju taip - minimali vieno asmens alga tame mieste turi tempti 1 kambario butą tame mieste, miegamajame rajone. O jei kalbant apie kambarį bendrabutyje, tai jis turėtų atitikti valstybės duodamą pašalpą, nes tai jau skurdas. O jei aš save priskiriu vidutines pajamas gaunančiai šeimai, tai mano šeima turėtų įpirkti 3-4 miegamųjų butą ar kotedžą.
Bet, kaip rašiau, tai tik mano pačios susigalvotas pasitikrinimas.
Atsakyti
QUOTE(pagyvenus @ 2017 02 08, 00:38)
Aš skaičiuoju taip - minimali vieno asmens alga tame mieste turi tempti 1 kambario butą tame mieste, miegamajame rajone. O jei kalbant apie kambarį bendrabutyje, tai jis turėtų atitikti valstybės duodamą pašalpą, nes tai jau skurdas. O jei aš save priskiriu vidutines pajamas gaunančiai šeimai, tai mano šeima turėtų įpirkti 3-4 miegamųjų butą ar kotedžą.
Bet, kaip rašiau, tai tik mano pačios susigalvotas pasitikrinimas.


Ta prasme mano menesio pajamos x 36 turetu man leist nusipirkt 3-4 senos statybos kambarius vln?
Atsakyti