Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

Karra, cia jau smurtas namie...

Pas mus alkoholis. Man atrodo kad jis tikrai per daug geria. Ir neatsispiria, nesustoja laiku. Kova skrenda su vaikais i UK. Tikrai bus alaus. Ir as nezinau ar pvz nepames vaiku. Greiciausiai perlenkiu, bet nepasitikiu ir tiek.

Dar del mano darbo ir stresu jame. Jis sako kad mesciau darba ir kad greiciausiai viskas bus gerai. O man greiciausiai netinka. Nepasitikiu. Galima, aisku rizikuot, bet as nesirystu.

O jis net nesupranta kas negerai ir ko as is jo noriu. O tai reiskia, kad nieko ir nekeiciam.
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 02 07, 22:06)
<...>
Pas mus alkoholis. Man atrodo kad jis tikrai per daug geria. Ir neatsispiria, nesustoja laiku. Kova skrenda su vaikais i UK. Tikrai bus alaus. Ir as nezinau ar pvz nepames vaiku. Greiciausiai perlenkiu, bet nepasitikiu ir tiek.

<...>


o i kuri regiona vaziuojate? mane sunervinus kaina uk uz viesbutu pigiausia -NORMALIAUSIA- ka radau londone seimai/uz para 71 eur. ar cia normalu???? rolleyes.gif eina sau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo karra: 07 vasario 2017 - 21:21
QUOTE(Realesne @ 2017 02 07, 19:02)
4u.gif galeciau netgi lazintis, kad min per trejus, max per penkerius metus, ypac senos statybos kris  rolleyes.gif


cia tavo nuomone siaip ar tavo pagrista nuomone? nes man butent po 3-4 metu reikia ax.gif
Papildyta:
QUOTE(karra @ 2017 02 07, 21:20)
o i kuri regiona vaziuojate? mane sunervinus kaina uk uz viesbutu pigiausia -NORMALIAUSIA- ka radau londone seimai/uz para 71 eur. ar cia normalu????  rolleyes.gif eina sau


Karra, baigiau uzsakynet vasara, tai imho 71 Londone na, ne katastrofa. Mes ieskom taip- zmoniu skaicius, wi-fi, free parking, virtuvele (gali buti bendra, tulikas-vonia irgi gali but bendri). Uzstatom "nuo maziausios kainos" ir imam pigiausia. Vidurkis gavosi 42.5 euro. O kur ieskom? tumba-jumba visokios niekam nereikalingos unsure.gif pernai buvom Prahoje ir siaip kiek civilizuotesnese vietuose- vidurkis virs 50 buvo... o cia Londonas...

Ta prasme pritariu Eufemijos minciai- kainos atrodo nenormalios palyginus su musu algom. As manau kainos gal ir normalios, bet musu pajamos pasaulio mastu per mazos. unsure.gif
Atsakyti
biggrin.gif pagrysta asmenine empirika, ne daugiau.
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 02 07, 22:29)
imam pigiausia...


ir atsiliepimu neskaitai? blink.gif reitingu neziuri?
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2017 02 07, 22:37)
biggrin.gif pagrysta asmenine empirika, ne daugiau.



nesupratau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 02 06, 13:09)
Labas rytas  4u.gif Tikrai rytas, nes tik akis pramerkiau. Nesugebejau i darba atsikelt, paimsiu nedarbinguma porai dienu. Jau pora sav vaikstau su haimoritu, bet plius stresas ir pargriuvau  unsure.gif

Aciu visoms uz palaikyma  wub.gif Pagyvenus, na taip, suprantu tai, ir vaikams aiskinu, nes vyresne pergyvena "kodel pas mus kaciukai mirsta? gal mes ka negerai darom?" tai ir aiskinu, kad gaunam silpnus, ligotus, kad be musu jie ir tiek negyventu. Siaip, vaikai yra vaikai ir reaguoja kitaip. Ju cia nebuvo paskutine kovos para, nieko nemate, tik atsisveikino su jau mirusiuju (panos), mergaite kartu su manim ejo nunest laidojanciam zmogui, pati nese, atsisveikinom, paglostem. Per daug asaru nebuvo. Irgi mergaitei rupi kaip ji dbr be katino bus, zaidimus jie tures pakeist, paskutiniu metu populiariausias buvo "kaciu darzelis"- abi savo katinus atvesdavo i "darzeli", "auklejo", pasakas jiems skaite, tt. Dbr katinu du liko, bet vienas laukinis ir jokiu darzeliu nezais. Vakare valgem "gedulinga vakariene"- Charli picoje yra vaikiskam meniu picos-kaciukai, zodziu jo garbei po ta pica suvalge. Atsisveikinom. Snd jau lengviau.

Siaip Rainiukas   wub.gif  man nerealiai patiko, kai rugseji su ta katinu seima ant ranku laksciau ispustom akim jauciausi vienisa ir pasimetusi, cia tikrai maksimalu palaikyma gavau, ir finansais, ir gydymu, ir moralini. Dbr jis perkeltas prie "liks atminty" na tikrai liks http://www.rainiukas.../view/id/126866  wub.gif

Veluma, na... pirma para po tikrai lb sunki, ir moraliskai ir fiziskai. Snd jau geriau. O vakar atsikeliau i apverstus namus su neissprendziamom problemom- ka daryt su uzkrestu kraiku? Svirkstais? laselinem? Adatom? mano akim negali to paimt ir ismest, desimtys kaciu uzsikrest gales, o ka daryt? Ir medicinines atliekos... na gerai, nieko mandro toje lasenkeje, ringeris, gliukoze, vitaminai, bet kas zino kas ja ras ir kam panaudos? ten su visa sistema, gali imt ir lasintis  unsure.gif ziema, kaip laidot? viska turi praplaut, sutvarkyt, kiekvienas daiktas primena kad tikejais, ir nepavyko... na, vakar buvo liudna.

Bekase, vaikai ramiai i tai ziuri. Net 3metis supranta "mano"- "ne mano"- panos supranta ka darom ir kodel, Sausainiui dzin, dziaugiasi kad gyvuneliu namuose yra. Jei dbr galetume nauja katuka pasiimt irgi mergaite ir nepastebetu per daug kad pasikeite katinas. Mergaite, aisku, daugiau supranta, bet ji gal itikes kada... pasake kad jis dbr angelas, gyvena ant debeselio ir jam ten gera, sutiks visus musu kitus katinus. Irgi noretu naujo "vot tiesiog dbr"- bet supranta ka reiskia "bakrejos/ virusai" ir paaiskinau kad musu namai uzkresti ir ilgokai nauju neturesim.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adjusk: 07 vasario 2017 - 21:54
o bigsmile.gif grizo bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2017 02 07, 21:59)
bigsmile.gif grizo bigsmile.gif  wub.gif


ir nifiga nepasake verysad.gif

Milaaa, na as tikrai neziuriu/ neskaitau... nebent kazkokios infos reikia. Nes na lb subjektyvu. Su 5/6 gal neimciau, bet ir nesiulo bookingas tokiu. Jei apsistoji ilgesniam laikui- svarbu, o 1-2-3 naktim rupi kaina ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 02 07, 23:14)
ir nifiga nepasake verysad.gif

Milaaa, na as tikrai neziuriu/ neskaitau... nebent kazkokios infos reikia. Nes na lb subjektyvu. Su 5/6 gal neimciau, bet ir nesiulo bookingas tokiu. Jei apsistoji ilgesniam laikui- svarbu, o 1-2-3 naktim rupi kaina ir tiek.


mes tai ziurim. bet as is bukingo retai imu, ten tik vienas +, kad gali rezervuoti nemokedamas. o jei ir is jo nori pigiau, tai turi moketi ir dar uzsakymas neatsaukiamas unsure.gif
atsiliepimais pasitiketi per daug irgi negali... pati esu palikusi normalu atsiliepima uz blakiuota buta, nes grazino pinigus ir pazadejo susitvarkyti, nes tik neseniai buvo tvarkyta, bet turbut firma ''nekokybiskai'' sutvarke/isnaikino bigsmile.gif ir dar paskui atsiunte pora laisku, kad atseit issikviete kazkokia parazitu naikinimo tarnyba ir tvarkosi.
siaip stengiuosi blogu irgi nerasyt, nebent objektyviai- kad labai triuksminga vieta buvo, bet vat kitkas uz tai idealu(o del triuksmo matyt ir kaina zema) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 02 07, 22:14)
ir nifiga nepasake verysad.gif

Milaaa, na as tikrai neziuriu/ neskaitau... nebent kazkokios infos reikia. Nes na lb subjektyvu. Su 5/6 gal neimciau, bet ir nesiulo bookingas tokiu. Jei apsistoji ilgesniam laikui- svarbu, o 1-2-3 naktim rupi kaina ir tiek.

Aciprasau...O nebaisu, gelbejant katinus, uznesti savo vaikams ligu???Gal nereiketu lysti is vis i gyvunu pasauli, o rupintis savo vaikais....Viskas labai grazu ir pukuota su tuo gyvunu gelbejimu, bet tikrove gali buti ziauri, ypac i namus parnesus uzkrata.
,
Atsakyti
As pernai vienam esu parasius... 2!!!

http://www.booking.c...highlight_room=

bet realiai ten hotel ir hostel vienam pastate ir skiriasi kaip zeme ir dangus. unsure.gif o atsilepimai eina i kruva.
Papildyta:
QUOTE(adjusk @ 2017 02 07, 22:31)
Aciprasau...O nebaisu, gelbejant katinus, uznesti savo vaikams ligu???Gal nereiketu lysti is vis i gyvunu pasauli, o rupintis savo vaikais....Viskas labai grazu ir pukuota su tuo gyvunu gelbejimu, bet tikrove gali buti ziauri, ypac i namus parnesus uzkrata.
,


ne, nebaisu, nes kaciu ligos absoliucia dauguma zmonem nepavojingos/ neuzkreciamos. Del kirminu nusikirminuojam turint ar neturint kaciu, bet grybeliu- jie matomi, katinu "is gatves" negaunam, jie buna minimum dvi sav praleide stacionare- per ta laika jau pasimato kas gali buti pavojinga zmogui. Kadangi prieglaudos gauna lb ligotas kates tai 2 sav dar reta... musu kitas turimas katinas iki musu 2 men praleido stacionare ir menesi pas patyrusia globeja- kol buvo su gipsu ir reikejo ypac geros prieziuros.
Papildyta:
Bet siaip kaciu prieziuros klausimas jau tik teorija, musu namai uzkresti, ilga laika negalesim turet kazkokiu silpnu... nebent is kazkurios globejos suaugusi sveika, ne viena karta skiepyta perimt. Net savo masina negaliu vezt neskiepyto katino, ir kalba ne apie menesius, bet apie metus... 6 menesiai- minimumas, metai- jau puse velnio, norint but tikrai tikrai tikram kad niekas neuzsikries apie 2 metus reiks laukt.

tai realiai i aktyvia kaciu globa grisim tik 2018 rugseji gal... ir tai su atranka turbut ka galim imt ko ne, nuo 2019 jau gal galesim imt visus negalvojant apie tai, kas ivyko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 07 vasario 2017 - 22:44