Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

Duoda kambariui bute, ten oficialiai dokai atskirti buna. Troba yra gerai, o dirbti kur? Cia jei paskola ima bent kiek daugiau uz minimalke gauna, o ten? kur trobos uz "next to nothing" ten ir darbo nera. (pazistama toki buta paveldejo- 4 kambariai, 3-jos, vienas- tokio dedo)
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 02 07, 08:34)
Nu netikiu kad bankas duoda paskola kambariui bute. Kaip tu ji ikeist gali. Nebent ima is visokiu bobuciubpaskolu su 100  proc palukanom ir pasmerkti amziams. Jau geriau giliam kaime trobele uz ta pacia suma.

Nesu susidūrusi,bet turėtų duoti,nes barakams tai duoda
Ir taip, toks kambarys dažniausiai nėra investicija, tiesiog.. vat tiek teturi tų pinigų (ar tiek tegali pasiskolinti) Ir perka ką gali, ypač,jei yra vaikų, tai ir išsinuomoti labai sunku... O šitas variantas nepalyginamai geresnis (tiek bendru vaizdu, tiek kaimynų prasme) nei bendrabutis... Aš sekmadienį turėjau klientus , jauna (LABAI jauna) šeima su mažu vaiku. Nori pirkti už 8000 eur... Na,nėra butų už tokią kainą ,deja...
Beje, mano draugė turi nusipirkusi 2 kambarius bendrabučiuose Vilniuje ir juos labai sėkmingai nuomoja, pirko būtent nuomai, be to, labai gera kaina buvo tuomet, bet bendrai imant, tai vistiek čia ne investicinis projektas..
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 02 07, 07:34)
Nu netikiu kad bankas duoda paskola kambariui bute. Kaip tu ji ikeist gali. Nebent ima is visokiu bobuciubpaskolu su 100  proc palukanom ir pasmerkti amziams. Jau geriau giliam kaime trobele uz ta pacia suma.


Jei butas padalintas, nustatyta naudojimo tvarka ir iregistruota RC -duoda.

Beje, cia dar labai puikus kambarys sakyciau-suremontuotas ir neapleistas. Bendrikuose as daug baisesniu skelbimuose ir realiai macius-kai koridoriaus gale bendra virtuve ir dusas. Ir praso ne maziau 8 e.

Cia pvz, galetu buti pradinis bustas kokiam naslaiciui, gavusiam ismoka isikurimui.

Kainos klausimo nekvestionuoju isvis, nes kaune baisus nuo 1974 nieko neremontuotas 2k blokinukas prasideda nuo 30 e.

Burbulas yra, tik klausimas, kada sprogimas.
Atsakyti
Aš labiau į kainos neadekvatumą atkreipiau dėmesį. O sąlygos - na ką salygos... gyvenimas vasaip gali priversti gyventi - neišsižadėk, tskant...
Atsakyti
QUOTE(san @ 2017 02 07, 13:45)
Aš labiau į kainos neadekvatumą atkreipiau dėmesį. O sąlygos - na ką salygos... gyvenimas vasaip gali priversti gyventi - neišsižadėk, tskant...

As 8 kv apleistus uz 12 000 maciau. Landyne totali.
Atsakyti
Sito kambario kaina puse velnio. Vieta normali palyginus, tikrai priziuretas, ttt. Bet burbulas puciasi tikrai.

Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 02 07, 12:53)
Sito kambario kaina puse velnio. Vieta normali palyginus, tikrai priziuretas, ttt. Bet burbulas puciasi tikrai.

Ekonomistai rašo, kad mūsų algoms mūsų būsto kainos žiauriai per didelės. Bet.. jie gi neskaičiuoja šešėlio, o ten gi dar jaučiu tiek pat pajamų. Tada ir būsto kainos gaunasi adekvačios... dar reikia prisiminti lietuvių mentalinį norą būtinai turėti savą būstą ir trūkš plyš jį įsigyti net ir neracionaliomis kainomis... čia pamąstymui šiaip, ir spėjimas, kad kainos nekris, nors man asmeniškai jos atrodo per didelės ir dėl visų politinių dalykų nebepatrauklu visai į nt Lietuvoj investuoti. Tiesiog nusivylimas, kasdien girdint rietenas seime, smurtinį elgesį su vaikais, matant švietimo sistemą...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eufemija: 07 vasario 2017 - 17:43
4u.gif galeciau netgi lazintis, kad min per trejus, max per penkerius metus, ypac senos statybos kris rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2017 02 07, 19:02)
4u.gif galeciau netgi lazintis, kad min per trejus, max per penkerius metus, ypac senos statybos kris  rolleyes.gif

Sena statyba taip. Bet dėl naujos klaustukas, bent kol kas. Ypač netikiu, kad nauji butai miestų centruose atpigtų.
Atsakyti
QUOTE(Eufemija @ 2017 02 07, 18:22)
Sena statyba taip. Bet dėl naujos klaustukas, bent kol kas. Ypač netikiu, kad nauji butai miestų centruose atpigtų.

unsure.gif miestu centruose pas mus mazai ir naujos. Pagrindas nusidriekes i pakrasciu, praktiskai uzmiestis. Ir kai tokiam kaime pardavineja tegul ir nauja,, bet buta treciame aukste uz namo kaina-tai ka as zinau.
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 02 07, 01:19)
o ka tai reiskia? is kur galejai zinot koks jis bus tevas?



klausimas geras: turbut pg elgesio modeli su musu bendru pazystamu vaikais + pagal rupestinguma detalems, nebijojima paimt sluota isvalyt namus, padaryt valgyt, kai sirgau.+ rupestinga mano lagamino sukrovima i darba, pasitikslinima ar viska turiu, ko reikia, paklausinejima ka veiksiu darbe, ar pasiemiau, ka reikia...
zodziu tokios smulkmenos mano galvoje sugeneravo isvada "geras tevas". o ar as buvau teisi - gyvenimas parodys.
Papildyta:
QUOTE(Realesne @ 2017 02 07, 13:38)
<...>

Burbulas yra, tik klausimas, kada sprogimas.



4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 02 06, 22:58)
Karra, laikomes.

Blogiausia, kai pasiekta riba, kai zmogum nebegali pasitiket. <...>



kai atlysi - parasyk tiesiogiai, ar tarp eiluciu - kas yra "ta riba" kai zmogumi negali pasitiket. laba svarbi info.

mano atveju tokie buvo du:
a. per viena gimdyma jam patikejau voka su grynais buvo 5000+ litu darbams ( vyko remontai) gryzus ten buvo nulis o jis nelabai suvoke, kur juos isleido ( remontai vyko) man toks neatsakingumas su pinigais buvo smugis zemiau juostos, o jam - "normaliai" po konfliktu jis rasosi kiekviena cnt nes suprato, kad tai bent jau (man) tai labai svarbu)
b. sie nauji metai kai po sunaus"bezobrazijos" jis isvadino ji "durnium debilu idiotu" ir trenke i peti taip, kad sunus atsitrenke i siena ir nuvirto ant zemes. as suprantu, kad sunus nusikvailino. bet ziureti isi vaizda, kas vyko, man buvo daugiau istverimo ribos - t.y. neistveriama. bandom visi trys derintis ir ieskoti tinkamo varianto. tikiuosi rasim.
Atsakyti