Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

Sausainiui - didžiausi linkėjimai, augti dideliu ir stripriu 4u.gif Bet tikrai kaip greitai laikas prabėgo unsure.gif

O dėl kačiuko - labai užjaučiu ir stiprybės. Kaip suprantu, pasirinktame pagalbos būde tokių atvejų pasitaikys ir tos stiprybės labai reikės 4u.gif .
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif Tikrai rytas, nes tik akis pramerkiau. Nesugebejau i darba atsikelt, paimsiu nedarbinguma porai dienu. Jau pora sav vaikstau su haimoritu, bet plius stresas ir pargriuvau unsure.gif

Aciu visoms uz palaikyma wub.gif Pagyvenus, na taip, suprantu tai, ir vaikams aiskinu, nes vyresne pergyvena "kodel pas mus kaciukai mirsta? gal mes ka negerai darom?" tai ir aiskinu, kad gaunam silpnus, ligotus, kad be musu jie ir tiek negyventu. Siaip, vaikai yra vaikai ir reaguoja kitaip. Ju cia nebuvo paskutine kovos para, nieko nemate, tik atsisveikino su jau mirusiuju (panos), mergaite kartu su manim ejo nunest laidojanciam zmogui, pati nese, atsisveikinom, paglostem. Per daug asaru nebuvo. Irgi mergaitei rupi kaip ji dbr be katino bus, zaidimus jie tures pakeist, paskutiniu metu populiariausias buvo "kaciu darzelis"- abi savo katinus atvesdavo i "darzeli", "auklejo", pasakas jiems skaite, tt. Dbr katinu du liko, bet vienas laukinis ir jokiu darzeliu nezais. Vakare valgem "gedulinga vakariene"- Charli picoje yra vaikiskam meniu picos-kaciukai, zodziu jo garbei po ta pica suvalge. Atsisveikinom. Snd jau lengviau.

Siaip Rainiukas wub.gif man nerealiai patiko, kai rugseji su ta katinu seima ant ranku laksciau ispustom akim jauciausi vienisa ir pasimetusi, cia tikrai maksimalu palaikyma gavau, ir finansais, ir gydymu, ir moralini. Dbr jis perkeltas prie "liks atminty" na tikrai liks http://www.rainiukas.../view/id/126866 wub.gif

Veluma, na... pirma para po tikrai lb sunki, ir moraliskai ir fiziskai. Snd jau geriau. O vakar atsikeliau i apverstus namus su neissprendziamom problemom- ka daryt su uzkrestu kraiku? Svirkstais? laselinem? Adatom? mano akim negali to paimt ir ismest, desimtys kaciu uzsikrest gales, o ka daryt? Ir medicinines atliekos... na gerai, nieko mandro toje lasenkeje, ringeris, gliukoze, vitaminai, bet kas zino kas ja ras ir kam panaudos? ten su visa sistema, gali imt ir lasintis unsure.gif ziema, kaip laidot? viska turi praplaut, sutvarkyt, kiekvienas daiktas primena kad tikejais, ir nepavyko... na, vakar buvo liudna.

Bekase, vaikai ramiai i tai ziuri. Net 3metis supranta "mano"- "ne mano"- panos supranta ka darom ir kodel, Sausainiui dzin, dziaugiasi kad gyvuneliu namuose yra. Jei dbr galetume nauja katuka pasiimt irgi mergaite ir nepastebetu per daug kad pasikeite katinas. Mergaite, aisku, daugiau supranta, bet ji gal itikes kada... pasake kad jis dbr angelas, gyvena ant debeselio ir jam ten gera, sutiks visus musu kitus katinus. Irgi noretu naujo "vot tiesiog dbr"- bet supranta ka reiskia "bakrejos/ virusai" ir paaiskinau kad musu namai uzkresti ir ilgokai nauju neturesim.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 06 vasario 2017 - 13:11
Mergiona, laikykis ir sveik.

Tai sakot NT burbulo vis dar nėra, jis tik gresia: http://www.alio.lt/s..._campaign=delfi?
Atsakyti
San, buto ieskot?😄😄

As niekaip negaliu suvokt vat tokiu skelbimu. Kambarys uz 50 tuks litu,!!!!!!kosmaras, kas gali pirkt ir dar labiau- kas gali taip gyvent???

As sia savaite nusipirkau loterijos bilieta. Galvoju, kad uzdarbis nu niekaip nepasiveja mano noru. O noru sumazint nenoriu😄😄
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Veluma: 06 vasario 2017 - 16:34
QUOTE(Veluma @ 2017 02 06, 17:33)
As niekaip negaliu suvokt vat tokiu skelbimu. Kambarys uz 50 tuks litu,!!!!!!kosmaras, kas gali pirkt ir dar labiau- kas gali taip gyvent???


doh.gif scare.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
nematet jus baisiu salygu unsure.gif

San, aciu 4u.gif
Atsakyti
Mergiona, nu nei turi 16t kambariui, tai gali koki butuka issinuomot gal keliems metams, kol paaiskes kas ir kaip toliau gyvenime. O jei tikrai tikrai nepasisek tai is kur tam kambariui pinigus paimt isvis?? Mano akim cia pati kvailiausia investicija isvis.
Atsakyti
veluma> laikykis 4u.gif

as irgi su savim dirbu: viena is esminiu ( mane pavergusiu) mano vyro savybiu: geras tevas. jis ir buvo geras, kol... vaikai nepaaugo. su tokiais jis neprates. jis - autokratas. abu, kur jau abu - visi trys- derinames. tikiuosi pavyks.... smile.gif ax.gif
Atsakyti
Karra, laikomes.

Blogiausia, kai pasiekta riba, kai zmogum nebegali pasitiket. Ir imi apgalvot scenarijus kas butu jei butu, bet jau tokius realistinius, kas, kur, uz kiek ir pan.

Pagyvensim, pamatysim.
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 02 06, 17:56)
Mergiona, nu nei turi 16t kambariui, tai gali koki butuka issinuomot gal keliems metams, kol paaiskes kas ir kaip toliau gyvenime. O jei tikrai tikrai nepasisek tai is kur tam kambariui pinigus paimt isvis?? Mano akim cia pati kvailiausia investicija isvis.


Veluma, na tiesiog ta situacija ne is tavo pasaulio. Ne "turi 16 stuku" bet "ima paskola 16kai stuku", toks variantas geriau nei Naujininku barake kokia kambarys kur tulikas vienas visam aukstui, dusas vienas, virtuve bendra, viskas kokiem 30 kambariu... ir gyvena ten ne "paziuret kas gyvenime bus" o gyvena... seimos, su vaikais. Dziaugiasi jei dar kambari dasipirkt pavyksta, kad kazkur istrukt- net nesvaigsta...
Atsakyti
QUOTE(karra @ 2017 02 06, 21:01)
viena is esminiu ( mane pavergusiu) mano vyro savybiu: geras tevas.


o ka tai reiskia? is kur galejai zinot koks jis bus tevas?
Atsakyti
Nu netikiu kad bankas duoda paskola kambariui bute. Kaip tu ji ikeist gali. Nebent ima is visokiu bobuciubpaskolu su 100 proc palukanom ir pasmerkti amziams. Jau geriau giliam kaime trobele uz ta pacia suma.
Atsakyti