Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

Mes isgyvenom pirma laseline, ir katukas truputi gere pats, bet visvien jam lb-lb bloga verysad.gif
Atsakyti
Stai ir viskas verysad.gif
Atsakyti
Mergiona 😟

Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 02 05, 02:55)
Stai ir viskas verysad.gif


padarei, ka galejai 4u.gif jam ten lengviau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 02 05, 02:55)
Stai ir viskas verysad.gif

unsure.gif
Tai, kad viskas..tai net palengvimas viduj..bet kai skaitai, kad kankinas....man cia tai baisu. Baisiausia buvo stebeti savo suni sparciai riedanti zemyn. Kaip skauda..kaip sunku..nepaeina. akis isvirto. Va cia kancios. Katukas nejudejo. Katukas! Tai jam isvis sikna buvo. Baisios kancios.
Papildyta:
QUOTE(milaaaa @ 2017 02 05, 10:10)
padarei, ka galejai 4u.gif jam ten lengviau smile.gif

Sutinku
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Pabirutė*: 05 vasario 2017 - 09:35
ne, jam cia gerai buvo... cia gi ne vezys ar katinu AIDS, ar leukemija, ar cukralige- na, tokia visam gyvenimui ir tik vaistai palaiko (ir tai buna visai gerai gyvena ilgus metu). Jei butu issikapstes gyventu ir butu sveikas. Visi ji mylejo verysad.gif kitas katinas lb verkia verysad.gif ir as verysad.gif

nekenciu ziemos, net nera kaip palaidot verysad.gif
Atsakyti
Labas rytas, mielosios 4u.gif

Mergiona, laikykis, vargsas katukas isejo pas angelus 4u.gif Taip pat sveikinu isauginus Sausainiuka 4u.gif
Tiek daug norejau prisiminti, kas pas jus vyko, bet nepamenu blink.gif senatve blink.gif

Senai berasiau, bet visada skaitau jus. Mano laptopas senasis numiro, tai pirkau nauja. senajame buvo svarbus documentai issaugoti, tai kol suradau, kas sugebejo atstatyti juos vargelio turejau, bet dabar viskas tvarkoj, eilini karta prisizadejau sau issisaugoti info papildomai, bet turbut pazadai ir liks pazadais. Dabar bent atsispaudinu kopijas, esu nepataisoma.
pakutinius trobos documentus pasirasom vasario 10d, o paskutinio leidimo dar laukti iki kovo 12, jei viskas gerai, tuomet ir kraustysimes kovo vidury, jei ne, dar lauksim. Nuotekos jau sutvarkytos sklype, aplinka aptvarkyta, vartai isstatyti, laukiam toliau. Anukyte mano jau greit gims beliko 5-6 savaites, labai laukiam visi wub.gif

labai keistai jauciuosi jau kelios savaites, uzeina galvos toks svaigimas, kad isikibti reikia, nieko neskauda, bet jausmas ne koks, galva neuztemsta, tiesiog kojos nebelaiko. gal reiktu iki gydytojo nulekt, bet neturriu laiko dabar, gal kada veliau, velnias netrauks smile.gif
Atsakyti
Katuka palaidos wub.gif valio wub.gif Aisku tiek ir paguodos, bet visvien... gaila kad ne prie kitu musu katinu gules verysad.gif
Atsakyti
Mergiona, nezinau, man kazkaip lyg ir perdaug truputi... kam tu imi, jei po to tiek kancios? Ir vaikams..

Bekase, kaip issisprende jusu reikalai? As vel abejonese... vel vyras stipriai nuvyle.😟
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 02 05, 02:55)
Stai ir viskas verysad.gif


Verkiu kartu... verysad.gif Bet tu padarei viską, ką galėjai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 05 vasario 2017 - 20:08
QUOTE(Mergiona @ 2017 02 05, 03:55)
Stai ir viskas verysad.gif


verysad.gif Vargšas, bent jau nebesikankins.

JustDi, kaip smagu, jau tuoj tuoj susitikimas su mažyle 4u.gif Ir nauji namai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 02 05, 19:58)
kaip issisprende jusu reikalai? As vel abejonese... vel vyras stipriai nuvyle.😟

niekaip. ir manau, kad man stiprybes trūksta, kad paimti ir sudėlioti į lentynėles viską, tai kol kas šia diena ir stengiuosi negalvoti ir nieko per daug neplanuoti.

Lim - ačiū

Mergiona, o kaip vaikai visa tai priima? Maniškai sunkiai su gyvūnais atsisveikina, tai man tokia yra/nėra/atiduodam/globojam atrodo net nežinau kaip - toks sunkus emociškai variantas.
Atsakyti