Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

Bekase, kumštuką suspaudžiau. 4u.gif

Mes būsim 10 dienų, nuomosim mašiną, tai visa kita galim dėsliotis kaip norim. Gyvensim gal irgi ne vienoje vietoje. Noriu daug pamatyt, vaikai norės padrybsot, dar dvimetis bus stabdžiukas. Kažin balandį išeis pasimaudyt?
Erice, Taorminą pasižymėjau, tik pvz kiek valandų reiktų Taorminai?
Nenoriu į Etną, įkalbėkit bigsmile.gif nes jaučiu sūnus norės.
Villa rom d casale jaučiu ir man patiktų, užsižymėjau, kiek ten reikia laiko?
Nu bet ir daug ten visko unsure.gif jaučiu mėnesio reikėtų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Eufemija @ 2017 01 31, 10:28)
Bekase, kumštuką suspaudžiau.  4u.gif

Mes būsim 10 dienų, nuomosim mašiną, tai visa kita galim dėsliotis kaip norim. Gyvensim gal irgi ne vienoje vietoje. Noriu daug pamatyt, vaikai norės padrybsot, dar dvimetis bus stabdžiukas. Kažin balandį išeis pasimaudyt?
Erice, Taorminą pasižymėjau, tik pvz kiek valandų reiktų Taorminai?
Nenoriu į Etną, įkalbėkit  bigsmile.gif nes jaučiu sūnus norės.
Villa rom d casale jaučiu ir man patiktų, užsižymėjau, kiek ten reikia laiko?
Nu bet ir daug ten visko  unsure.gif jaučiu mėnesio reikėtų  unsure.gif


Kai jūsų daug, tai dalinkitės: vieni į Etna, kiti kitur.
O jei reik įkalbėjimo: kiek ugnikalnių ir dar truputį veikiančių esi mačius / matysi? Negi neįdomu sužinoti, kas tai per daiktas? Mes į patį viršų nesikėlėm, kur brangiai kainuoja. "Apačioj" vaizdų užtenka, tik veikimo požymių apačioj nelabai matosi.

Villa Rom. D. Casale apžiūrai reikia porą valandų. Bet dar suvažinėti iki ten, nes taip kažkur "niekur" salos vidury ji yra.
Atsakyti
QUOTE(Eufemija @ 2017 01 31, 11:28)
Erice, Taorminą pasižymėjau, tik pvz kiek valandų reiktų Taorminai?


priklausomai ko noresi - jeigu po pati miesteli pasidairyti, tai poros tikrai per akis.
Jeigu per parduotuves eiti (as ten rankinuka nusipirkau kur lt gal 1,5metu ieskojau), tai jau gali ilgai ilgai uztrukti. Siaip ten grazus vaizdai, nes pats senamiestis yra ant uolos, tai atsiveria, tiek juros, tiek zemes panorama.
QUOTE(Eufemija @ 2017 01 31, 11:28)
Nenoriu į Etną, įkalbėkit  bigsmile.gif nes jaučiu sūnus norės.

as kazkaip del jos nesvarsciau - tikrai ne daznas vaizdas/reikalas.
Keliausi iki antro kraterio, kur nereikia spec leidimu - tik virsuje salta (prie keltuvu siaip galima issinuomoti ir batus ir striuke ir pirstines su saliku).
Beje i virsu galima ir kojytemis keltis - tada nekainuoja. Mateme tokiu ne tiek ir mazai.

realiai spalva kitokia - tokia zaliai melyna - smaragdine o oda minksta, bet tvirta.
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bekasė: 31 sausio 2017 - 15:03
Fainulis rankinukas. bigsmile.gif nors apsipirkinėt neplanavau, planavau plavinėt po siaurų gatvyčių labirintus, gėrėtis jūra ir kalnais wub.gif
Kažin kaip dvimetukas koptų į Etną? Jaučiu tikrai jei bus poreikis reikės mb paleist su sūnum vienus.

Ir dar kaip jums Palermas? Labai triukšmingas? Ar vis dėlto jaukus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eufemija: 31 sausio 2017 - 16:41
QUOTE(Mergiona @ 2017 01 31, 00:43)

iki atostogu. Man ilgiausiai??? as neisgyvensiu  unsure.gif


Gerai čia jum visom biggrin.gif Aš net nesvajoju apie tokias, labai tikiuosi nesulaukus darbą pakeisti, gaučiau tada kompensaciją tongue.gif
Šiendien po Savanorius laksčiau ir nužiūrinėjau tos firmos, kurion noriu eiti, fūras, vieną užleidau apsisukti, ačiū man pasakė rolleyes.gif nenormali aš koroče, kelias taip traukia kad nebegaliu, manyje gyvena valkatos siela, konkrečiai... Laiminga esu tik tada, kai kelią bėgantį prieš save matau... Baigiu uždusti mieste... kad tik greičiau tas reikalas dėl darbo spręstųsi, kad tik rastų, kas apmoko... unsure.gif
Atsakyti
4u.gif

Ir aš apie atostogas nesvaigstu. Nei suplanavau, nei žinau, kur norėčiau. Lyg apie Velykas artimiausios.
Bet laaaaaukiu pavasario.
Atsakyti
QUOTE(Eufemija @ 2017 01 31, 17:40)
Kažin kaip dvimetukas koptų į Etną? Jaučiu tikrai jei bus poreikis reikės mb paleist su sūnum vienus.

tai visu pirma priklausytu nuo to, kaip ten "kopti". Galima nuo papedes aiksteles (kuri per kazkuri jau 21 a issiverzima buvo uzlieta lavos) eiti visiskai pesciom. Galima keltis - is pradziu keltuvai, o paskui spec. autobusai. O galima keltuvais uzsikelti ir tada pasivaikscioti - ten jau pakankamai aukstai yra.

QUOTE(Eufemija @ 2017 01 31, 17:40)
Ir dar kaip jums Palermas? Labai triukšmingas? Ar vis dėlto jaukus?

triuksmingas ir gan daug zmoniu, bet tai netrukdo buti jaukiam. Jeigu klaidzioti po pati senamiesti, tai nera jisai labai didelis. Bet yra lankytinu vietu ir uz jo ribu. O siaip tai, susitaikykite su kamsciais jeigu vazinesite - ir tada kantrybes vairuotojui.
Atsakyti
Ryt pirma darbo diena wacko.gif
Atsakyti
Romy, sekmes!!!
Atsakyti
Romy, sekmes 4u.gif

Veluma, laikykis 4u.gif

Bekase, laikau kumscius ir as 4u.gif

Pavargus lb, gal ryte ka pasakysiu daugiau.

122 dienos bigsmile.gif
Atsakyti
Sausainiui jau 3 metai wub.gif kai bega laikas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 02 01, 14:47)
Sausainiui jau 3 metai  wub.gif kai bega laikas verysad.gif

Su gimtadieniu 4u.gif wub.gif 000552.gif
Atsakyti